Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

po wibratorze

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny trz tak macie ze po uzyciu wibratora prnis waszego faceta wydaje wam sie gorszy, mniejszy? Nie lubie tego uczucia a moj za to uwielbia piescic mnie wibratorem lub patrzec jak ja to robie przed seksem a potem pakuje sie ze swoimi 13 centymetrami a ja po prostu slabo go wtedy czuje. Taka wywibrowana i przeleciana przez sztucznego czlonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zupełnie normalne uczucie. Wiadomo że 13-cm i do tego cienki penis nie może się równać z np. 18-cm i grubym wibratorem. Niech twój facet kupi sobie sztuczną pochwę i z nią się zwiąże, a ty weź dla siebie wibrator. Dzięki temu oboje będziecie szczęśliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak mam ze penis chlopaka wydaje mi sie maly i czasami go wogole nie czuje, ale ostatnio kupilam sobie nowy i do tego wiekszy wibrator Ten nowy ma 20cm dlugosci Jak calego sobie go wepcham to az drgawek dostaje, a super ma wibracje, tak ze za chlopaka nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubie dlugie czlonki i wibratory. Jak dochodze to lubie jak penis uderza w tylna scianke pochwy...sprawia mi to niesamowita przyjemnosc! Moj facet tez ma 13cm i niestety nie potrafi tego dokonac za to 18 centymetrowy wibrator spisuje sie idealnie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×