Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malkatka

pochwica?

Polecane posty

Gość malkatka

mam duży problem. jestem z moim chlopakiem juz ponad 3 lata, mieszkamy razem, mamy 24 lata i wciaz nie doszlo mieszy nami do zblizenia. zdecydowalismy sie juz dawno, ale przy próbie czuje taki ból ze nie moge tego wytrzymac. Rozmawialam na ten temat z moim lekarzem, mowi ze z budowa wsystko ok, ze problem lezy w psychice. dostalam masc przeciwbolowa, tabletki i nic:( przeciez nie jestesmy jakimis tam gowniarzami , mamy swoje mieszkanko , niczym sie nie stresuje, i nie wiem co sie dzieje... czy wlacza mi sie jakas blokada, czy to dlatego ze spodziewam sie ze bedzie bolec i sie blokuje?... nie mam pojecia.. moze ma ktos taki problem, badz mial? lekarz mowil ze to nazywa sie pochwica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masc to ten lekarz
niech sobie w dupe wsadzi . Jestes niedostatecznie rozgrzana i do tego spieta ... Zrobcie sobie kolacje przy swiecach z butelka wina (pij rowno z nim ) ! Pozniej dlugie pieszczoty i odpowiednia muzyka ... Pozniej niech Ci chlapnie patelnie az do orgazmu i moim zdaniem w koncu go wpuscisz do srodka :D Czego tobie i sobie zycze ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkatka
nie kłocimy sie, naprawde sie kochamy, on stara sie mi pomoc, z winkiem i swiecami probujemy wiele razy, nie dziala, ciazy sie nie boje - biore tabletki... lekarz tez mowil ze to albo strach przed ciaza (co wykluczam zupelnie), albo ze np stresuje sie ze ktos wejdize czy cos (tez wykluczam, mieszkamy sami...), czytalam ze to moze miec zwiazek z przeszloscia, ze ktos mnie skrzywdzil badz chcial zgwalcic, ale nic takiego nie mialo miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megadno
jesteś zestresowana i napięta upij sie wtedy nerwy puszczają i powoli powoli zacznijcie sie kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkatka
juz sie tez upijalam, to naprawde powazny problem... lekarz mowi ze bedzie trzeba nacinac jak sie nie uda i wtedy jak sie zdecyduej musze isc do szpitala, ale ja nie chce tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megadno
hmmm posmaruj mascią przeciwbólową , upij się ale tak porządnie żebyś widziałą podwójnie i spróbuj . Jeśli nie to lekarz dyskretny ginekolog natnie co trzeba i po bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkatka
juz nawet po pijaku probowalismy, straszne, ale taka jest prawda, niestety tez nic z tego... za wszelka cene chce uniknac nacinanai blony przez lekarza w szpitalu, dlatego tak wypytuje:) myslalam ze moze ktoras z was tez taki problem miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megadno
natnij błone w domu i cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja1212
A może najpierw sama pofantazjuj o nim i onanizuj się. Może musisz najpierw sama siebie poznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megadno
przy twardej błonie to bedzie problem bo niestety członkiem nie przebijesz zgrubiałej błony jeśli już tyle próbujecie, delikatne nacięcie ale musisz sie znac na anatomii żeby nie zrobić sobie krzywdy ..... myśle ze w warunkach domowych (teoretycznie) delikatne nakłucie było by w sam raz pomocą ale skalpel czy żyletka musi byc sterylnie czysta odkażona spirytusem ...... czuje z Twoich odpowiedzi że się bardzo krępujesz, spróbować zawsze możesz jednakże jesli nic z Tego t gineokolog jest nieodzowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowa
błonę nacina lekarz w gabinecie ginekologicznym, nie trzeba iść do szpitala moja ginekolog też brała pod uwagę nacinanie mojej błony, bo nie mogłam znieść bólu przy próbie defloracji, mnie także alkohol nie pomagał problem zapewne leży i u mnie i u Ciebie w psychice, ja rozdziewiczyłam się dzięki żelowi znieczulającemu stosowanemu przy zabiegach chirurgicznych wykonywanych bez narkozy, ten żel to LIGNOKAINA tylko na receptę, koszt ok 15 zł, pierwsze razy na lignokaine były okropne ale dało się przeżyć, też czułam ból i uczucie gorąca w tym miejscu, nie tylko pierwszy stosunek odbyłam z tym żelem (może lepiej nie nazywać tego stosunkiem, tylko zabiegiem chirurgicznym) stosowałam go przez jakieś 2 m-ce, teraz powiedzmy po roku też mnie boli ale jest dużo lepiej, jak się już zupełnie "rozczłapię" to ból przejdzie - chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowa
acha, żel trzeba obficie wprowadzić palcem jak najgłębiej do środka, do pochwy oraz natrzeć nim wargi sromowe no i wiadomo-szczególnie wejście do pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkatka
no ja tez mam taki zel, nazywa sie Lignocainum , to chyba to samo, tez na recepte... najbardziej wkurza mnie to ze juz dlugo jestesmy razem, tak dlugo probujemy, bardzo dobrze znamy swoje ciala, niczym sie przed nim nie krepuje i i tak nic z tego, lekarz moj nie wykona tego w gabinecie, musze isc na dzien , a w zasadzie pol dnia , do spzitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bój
Jestem 16 lat po ślubie a więc juz starej daty, ale chce Ci powiedziec, ze wtedy tez tak miałam, do ślubu bylam dziewica a po slubie... jeszcze 3 miesiace, dopiero w dzien ( w nocy) moich urodzin trochę po wypiciu udalo sie, ale bardzo bolało , a tak na marginesie - boli mnie do dziś, nie jestem sexiarą, robimy to rzadko i moze dlatego....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze po prostu
ogol cipke z0baczysz jak ci to pomoze . cala sprawa jestw glowie ... powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkatka
tego juz tez probowalama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowa
może za mało żelu nakładasz, zrezygnujcie z pieszczot potratkujcie to jak zabieg u lekarza, ten żel działa ok 10 minut, później już nie, no i tak czy siak trzeba trochę zęby zącisnąć, próbuj pozycje w których jestes maksymalnie rozluźniona, gdzie chlopak nie przygniata cię swoim ciężarem, acha no i chłopak musi założyć prezerwatywę, żeby jego też nie znieczuliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie
wypij troche (nie za duzo) potem kolacja ze swiecami pozniej niech ci orgazm zrobi jezykiem a pozniej mu sie oddaj eh tez mialam klopoty ale pozniej ...samo niebo ") mniam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowa
piszesz, że masz 24 lata, ja miałam 27-letnią błonę jak się za nią wzięłam, musisz próbować i się nie zniechęcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkatka
dzieki, troche mnie pocieszylyscie, zwlaszcza ksiegowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkooooooooooooooo
:o WOlisz iść na operację, niż zagryźć zęby????:O Kurde, kobieto!!!!! Poród tez boli, jeszcze tysiąc razy bardziej. Plus leżysz tam 7 godzin, puszczasz pierdy przy ludziach, nawet możesz się za przeproszeniem zasrać jak już przesz i dziecko uciska jelito grube, a w dodatku rozetną ci kocze bez znieczulenia i bez pytania- to jest dopiero ból:o Wolisz iść się pociąć niż po prostu powiedziec sobie- dobra, trzeba to zrobić! Może po prostu musi boleć???? Może musi lecieć krew? Nie możesz się wiecznie wycofywać i liczyć na skowronki i zawroty głowy. Normalnie już i tak cyrk zrobiłaś, więc posłuchaj dobrych rad- napij się i do dzieła! Mówisz, ze się już upiłaś, ale wątpię, jakbyś się naprawdę upiła, to byś NIC nie czuła. Można się nawet połamac i nie czuć najmniejszego bólu..... Wypij nie wino, tylko kilka mocnych drinków. Jak dojdziesz do pół litra, to problem zniknie! Nie każę ci się alkoholizować, ale skoro już ze strachu robisz po nogach, to się spij jak tylko m9ożesz. I w końcu przestań z siebie robić sierotę:o Nasmaruj się tą maścią i niech twój facet cię zerżnie po prostu. Daj mu działać. Niech ci włoży, od tego się nie umiera. Poboli i przestanie:o Ciekawe jak kiedyś, jak nie było lekarzy i skalpeli ludzie się rozmnażali?:o Nie histeryzuj, kobieto:o Seks to nie tylko same przyjemności. Niektóre rzeczy z życiu muszą boleć. A ty masz wódkę, masz jakieś maści i jeszcze chcesz zrobić z siebie pośmiewisko i iść się rozdziewiczyć do chirurga:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowa
dajcie już spokój z tymi chirurgami i operacjami, błona dziewicza to cienki płat skóry, różowego koloru, przy rozcianiu żadna krew się nie leje, lekarz nacina błonę w kilku miejscach nożyczkami, u mnie takie zabiegi się robi w trakcie wizyty, nie trzeba iść do szpitala, a słowo operacja już napewno nie pasuje, to tak jakby operacją nazywać obcinanie paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkatka
nie przypominam sobie zebym nazwala to "operacja", poza tym za sierote tez sie nie uwazam, bede musiala to pojde, na razie probuje inaczej. nie robie po nogach i wypowiedz przedostatnia "o matkoooo " uwazam za totalne chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Pati***
Witam. Ja również miałam pochwicę, ale ją wyleczyłam. Wszystkie zainteresowane panie odsyłam do mojej wypowiedzi na innym forum. Tam też możemy porozmawiać. Poniżej podaję link: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=216&w=22661468&a=50228515 A co do tego tutaj forum... Nie radzę nikomu stosować się do rad zamieszczonych tutaj. Jedyną sensowną radą jest wypowiedź Ogórka. Reszta postów jest na żałosnym poziomie, a szkoda, bo temat jest poważny. Pozdrawiam malkatkę i inne cierpiące na to zaburzenia panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie jestem pewna czy ty masz pochwice czy nie.mowisz ze jestes dziewica wiec poprostu boisz sie rozdziewiczenia bo przy probie penetracji bardzo cie boli,pewnie masz za groba blone dziwicza i tyle wiec trzeba zrobic zwykly zabieg w gabinecie gin i po sprawie.i dopiero wtedu mozna stwierdzic czy ty masz ta pochwice czy nie,przy probie penetracji gdy czlonek bedzie w ciebie wchodzil a ty bedziesz tak mocno zaciskac scianki pochwy ze mu to uniemozliwisz- to jest wlasnie pochwica .owszem mozesz sie wybrac do sexuologa ale ja bym na twoim miejscu najpierw pozbyla sie blony dziewiczej i dopiero myslala co dalej,a moze wlasnie jak zostaniesz wkoncu rozdziewiczona to problem zniknie i bedzie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej mialam podobny problem
nie martw sie moim zdaniem to nie pochwica Mialam podobny problem Na moj pierwszy raz tak naprawde skladalo sie wiele podejsc trwalo to dobre 3 miesiace Fizycznie tez nie bylo problemu tzn zdrowotnego Jak lekarz mi mowil ze to w psychice to nie chcialam wierzyc bo czulam sie bezpieczna kochana itd oczywiscie wszelkiego rodzaju przeciwbolowe masci tez byly w uzyciu Ale teraz jak wroce myslami to chyba lekarz mial racje W moim przypadku nie chodzilo o strach przed bolem (chociaz moze po kolejnej nieudanej probie troche mialam juz dosc ) czy ciaza tylko o kompleksy szczerze mowiac to do dzis brak akceptacji swojego ciala wplywa na moje zycie seksualne Nadal odczuwam bol na poczatku zblizenia i czesto nie opejdzie sie bez zelu nawilzajacego nie wspomne o orgazmie pochwowym tzn sama penetracja mi nie wystarcza do osiagniecia szczytow:) ale i tego sie naucze Bedzie dobrze zobaczysz dacie rade Co moge ci poradzic to cierpliwosc i jeszcze raz cierpliwosc Wazna jest tez rozmowa napewno duzo na ten temat rozmawialiscie ale czy w 100% szczerze ?? moze tez masz kompleksy i to utrudnia cala sprawe A jesli chodzi o rade natury czysto technicznej to proponuje zrobic tak ze chlopak najpierw sprobuje przepic blone a przynajmniej oslabic ja uzywajac palca Wiem moze sie wydac obrzydliwe ale mi pomoglo najpierw jeden palec potem dwa a pozniej tak normalnie :) oczywiscie caly czas miejcie w pogotowiu zel nawilzajacy Bo pewne jak cie boli to sie spinasz i juz nie jestes wilgotnia a to tez moze utrudniac stosunek POWODZENIA my przez to przeszlismy to wam tez sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaaax
Pochwica to dysfunkcja seksualna polegająca na niezależnym od woli skurczu mięśni wokół wejścia do pochwy, co może powodować zamknięcie wejścia i niemożność odbycia stosunku płciowego, gdyż powoduje silny ból przy wprowadzaniu prącia do pochwy. Podobny ból pojawia się przy próbie wprowadzenia tamponu czy palca. ICD-10 Pochwica nieorganiczna Kod ICD-10F52.5 DSM IV Pochwica nie wynikająca z ogólnego stanu zdrowia Kod DSM IV306.51 Psychogenna pochwica, powodująca bolesność, jest zazwyczaj związana z reakcją obronną, wynikającą z niejasności nastawienia emocjonalnego do partnera, bądź z lęków seksualnych kobiety. Bywa także reakcją powstającą w okolicznościach nie sprzyjających współżyciu seksualnemu - związanych z zagrożeniem, narażeniem na wstyd itp. Powtarzające się skurcze pochwy, mimo chęci podjęcia współżycia i niezależne od okoliczności, bywają wyuczoną reakcją obronną uwarunkowaną wcześniejszymi traumatycznymi doświadczeniami. Pochwica jest uleczalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację pochwica jest uleczalna. Przyjdź do mnie ja palcówka Ci pomoge. Nie będzie zadnej zdrady bo nie wprowadzę swego penisa tylko palce. Grarancja ze potem że zechesz partnera natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×