Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iganesa

Podać ich do sądu i na policję za gwałt?

Polecane posty

Gość Iganesa

Obawiam się że jak ich podam to chłopaka też mi wsadzą do więzienia bo to był przecież jego głupi pomysł. On już wcześniej próbował mnie namawiać do trujkąta a nawet czworokąta ze swoimi kolegami ale ja się nigdy na to nie godziłam bo nie chciałam żeby mnie posuwał ktoś obcy. Raz się tylko dałam namówić na trujką ale tamto to było co innego bo z drugą dziewczyną ale nawet to mnie wnerwiało bo jak się nie wnerwiać widząc własnego chłopaka posuwającego obok obcą dziewczynę? Ale okej było minęło więcej nie chciałam się zgodzić i koniec. Jednak jak się okazuje wcale nie koniec bo w ten weekend byłam u chłopaka i on razem z kolegami urządzili sobie grila i początkowo nawet fajnie było dopóki on i jego kolesie znów nie zaczęli namawiać mnie na sex ale ja znowu nie chciałam. Potem poszłam z chłopakiem na górę na sex ale tylko z nim z nikim więcej i mówiłam to bardzo wyraźnie że ich sobie nie życzę a on mi przytakiwał jednak w pokoju poprosił bym dała sobie przywiązać ręce do łóżka pytałam go po co to wszystko bo zaczęłam coś podejrzewać ale mnie cały czas uspokajał że to taka nasza nowa zabawa więc w końcu dałam sobie się przywiązać i on zaczął uprawiać ze mną seks i na początku rzeczywiście sam ale kiedy już szczytował to znów zaczął gadać o seksie grupowym żebym się nie opierała bo będzie mi fajnie i chociaż ja powtarzałam że nie chcę to on jednak zawołał tamtych. Zaczęłam szarpać się i wyrywać gdy oni wchodzili do pokoju bo przecież byłam całkiem naga i krzyczałam do chłopaka żeby ich zabrał bo ja nie chcę z nimi ale on tylko uśmiechał się. A potem zwyczajnie pozwolił by mnie zgwałcili. Nie wiem ile razy każdy chyba po 3 albo 4 razy. W każdym razie gwałcili mnie związaną prawie przez całą noc mój chłopak też chociaż wtedy już płakałam a on tylko gadał że i mi się spodoba. Na razie gniewam się na chłopaka i nie odbieram telefonów i zastanawiam się czy wszystkiego nie zgłosić na policję ale nie chciałabym żeby go znów zapuszkowali bo on był już notowany. Sexu z własnym chłopakiem to z własnym chłopakiem i nie postrzegam tego jako gwałt ale z tamtymi dwoma to oczywiście były gwałty i to wielokrotne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bezdenna prowokacja. Nie ma takich debilek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jestes chora mowiac ze twoj facet cie nie zg****il, bo tak naprawde to on do tego doprowadzil a on jest chorym psychopata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj. Skoro dla tego debila koledzy są ważniejsi niż ty to rzuć go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. I Ty go jeszcze nazywasz chłopakiem? Takiego zwyrodnialca, który pozwolił zgwałcić własną dziewczynę? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie ma takich debilek" HAHAHA!... Na księżycu żyjesz czy na ziemi? Bo zapewniam cię że na ziemi są hahaha!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba prowokacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno, czy ciebie pogięło? Ty się jeszcze zastanawiasz? Obracasz sie w jakimś marginesie społecznym. Twój facet wiedział, że nie będzie z tobą problemów. To obrzydliwy gnój, który powinnien razem z koleżkami dostać 15 lat przynajmniej. A ty jak nie chcesz skończyć, jako menelka to uciekaj jak najdalej i zmień towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matematycznie rzecz ujmując
Gdybym z własnego doświadczenia nie znał naiwności niektórych idiotek to pomyślałbym, że naiwne prowo. Niestety, naiwność opisanej sytuacji jak ulał pasuje na naiwności niektórych idiotek. Obie strony równania są zgodne. Niedaleko mnie mieszka taka jedna. Ślubu nie mają. On chla, tłucze ją, chodzi na d***** i wypędza ją z chałupy, a ona dalej do niego wraca. Z matematycznego punktu widzenia tata sytuacja jest niemożliwa jak dzielenie przez zero. Hm... Jednak gdy uwzględnimy zmienną pierwiastka z mentalności idiotki, to nagle równanie zgadza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, ze skoro zadaje sie z takimi typkami to doskonale wiedziala co bedzie idac na grilla, a jak sobie jeszcze dala zwiazac rece to wybaczcie... Oczywiscie, ze jej sie podobalo tylko teraz udaje cnotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawyerotomanek
W jaki sposób cię brali? Oralnie i analnie też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie udaje, po prostu prawdopodobnie jest uzależniona od niego, a takie osoby są posłuszne swoim oprawcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca seksualny
Popatrz na to z innej strony: 1) Jeden facet potrzebuje po wytrysku czasu czasu na regenerację potencji. Ty miałaś zapewniony członek z erekcją praktycznie przez całą noc. Jeden członek skończył, to drugi zaczynał. 2) Jeden mężczyzna może najwyżej kilka razy. Tak jak napisała - 3 lub 4. U ciebie było 3 facetów. Policzmy: 3 facetów x 4 stosunki = 12 orgazmów. Niejedna kobieta chciałaby być na Twoim miejscu ;) 3) Z jednym facetem jest trochę monotonnie na dłuższą metę. Ty miałaś potrójne urozmaicenie. 4) Jeden facet może cię brać tylko w jeden sposób w danym czasie. Ty miałaś możliwość jednoczesnego zaspokajania trzech dziurek. Pomyśl nad tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam gwałty
Opisz jak cię gwałcili? Każdy z osobna czy czasami razem po dwóch czy trzech? Musiałaś im robić laski? Spuszczali ci się do buzi czy na twarz? Anal też miałaś? Dał ci do oblizania ugównionego kootasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście psycholami, a ty dziewczyno zastanów się, w jakim bagnie żyjesz. Jak w nim pozostaniesz, to spodziewaj się więcej i gorszych takich sytuacji. Ten facet Cię nie kocha, bo jak facet kocha, to nie pozwoliłby na coś, na co jego kobieta się nie zgadza. Szukaj miłości gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iganesa
To zgłaszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłaszać i: 1. zerwać z takim towarzystwem, 2. Udać się do psychologa ( można chodzić bezpłatnie, w każdym mieście zdaje się jest taka placówka, musisz opowiedzieć co się stało) 3. daj sobie czas i nie twórz związków na razie. Skup się na sobie, praca, nowe zainteresowania, zmiana stylu życia i znajomi w miejscach, które są społecznie aprobowane, a pewnie wydają Ci się nudne, skoro masz 'takie' towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iganesa
On nie jest do końca zły tylko czasem jak popije to mu odbija i gra takiego hojraka przed kumplami a wtedy to trochę podpili nie powiem i może dlatego mu tak odbiło? Myślę że gdyby nie był podpity to nie pozwolił by mnie skrzywdzić ale może on naprawdę myślał że to mi się spodoba. Wtedy trujkąt z dziewczyną to też na początku odmawiałam ale kiedy już zaczęliśmy to robić to nie powiem trochę i mi się zaczęło podobać ale tylko trochę bo też wnerwiało mnie że mój chłopak bardziej nią się zajmował niż mną ale ogólnie mogło być bo pod koniec to oni obydwoje mnie pieścili i wtedy było fajnie. MOże on myślał że teraz też tak będzie że na początku będę przeciwna ale jak zaczną mnie wszyscy pieścić to mi się spodoba. Nie podobało mi się ale może dlatego że to pierwszy raz i była bardzo wystraszona i wstydziłam się bo byłam nago a oni na początku ubrani i w ogóle nowa sytuacja całe to wiązanie sznurkiem. MOże jakbym się bardziej postarała to nie było by tak źle co? Przecież dużo par uprawia sex grupowy i chwalą sobie nawet tu na forum. Myślę że mój chłopak chciał jednak dobrze tylko nie wyszło bo to mój pierwszy raz z innymi i może jakbym go w przyszłości poprosiła by mnie nie wiązali to byłoby lepiej chociaż nadal nie chciałabym z tamtymi sexu ale przecież to jego koledzy i wszędzie chodzą razem. Sama już nie wiem co robić. Złość mi powoli przechodzi a jemu musi zależeć na mnie bo wciąż wydzwania i wydzwania chociaż ja ani razu nie odebrałam gdyby mu nie zależało to by przecież nie dzwonił prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka nie tylko wroci do niego ale tylko patrzec jak beda ja wszyscy posuwali i stanie sie to nawet dla niej norma. Rece opadaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty mówisz prawdę, czy to jest jakaś nędzna prowokacja? On ma problemy, ale ty nie możesz go tłumaczyć, bo on jest odpowiedzialny za swoje zachowanie. Ty jesteś za swoje, dziewczyno nieprawidłowo postrzegasz sytuację. Niebieska linia, współpraca z psychologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś wykastrowana z instynktu samozachowawczego. To się leczy, przykro mi dziewczyno. Weźcie ludzie coś jej powiedzcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty lepiej przeczytaj te artykuły, które Ci podesłałam. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iganesa
Dziękuję wszystkim za linki z pomocą. Doceniam Wsze szczere chęci pomocy. Naprawdę. Mimo, że powyższa historia nie jest prawdziwa, choć mogłaby być, to może jakaś dziewczyna skorzysta z zamieszczonych linków, bo miała np. podobną sytuację. Dziękuję wszystkim za udział i kończę temat., To prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tematu, skoro nie wyraziłaś zgody na seks z kolegami swojego chłopaka, a co więcej wyraźnie protestowałaś, to jak najbardziej był to gwałt. I to gwałt zbiorowy w rozumieniu polskiego prawo (dwie osoby lub więcej). Możesz zgłosić to na Policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to dziękuję Ci bardzo, że żerowałaś na mojej wrażliwości. Następnym razem, jak coś takiego przeczytam, to oleję z góry na dół. Pochłonie mnie społeczna znieczulica, po co mam się przejmować Twoim losem, jak jesteś zje/bem. Dobrze Cię słowianka podsumowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iganesa
Ale numer. Im bardziej naiwna historyjka tym bardziej ludzie wierzą. Może dlatego Tusk wciąż wygrywa wybory? To nieprawdziwa historia. Prowo. Nie jestem żadną Iganesą tylko... ...Waszym utrudzonym już ciur PROWOKATOREM ;) x Mimo wszystko dziękuję za pomocne linki, bo były one wklejane ze szczerej chęci pomocy. Na szczęście nie ma aż tak głupich dziewczyn jak ta opisana laleczka oddająca się kumplom chłopaka. Mam nadzieję, że nie ma. x A teraz jak napisałem prawdę, że to PROWO to ludzie dalej piszą, bo nie wierzą, że to naprawdę prowo. Myślą, że laleczka przestraszyła się perspektywy wsadzenia do kicia chłopaka i teraz odwraca na forum kota ogonem. Wszyscy spoko. Nie ma żadnej laleczki. A wklejone linki z pomocą niech posłużą jakiejś dziewczynie mającej naprawdę styczność z przemocą. Wasz PROWOKATOR. PS. Wiem, styl Iganesy nie pasuje do mego stylu pisarskiego. To celowy zabieg. Powtarzałem np. bład ortograficzny trujkąt zamiast trójką, zrezygnowałem ze znaków interpunkcyjnych, zdania składałem bezładnie, itd., itp. Wszystko celowo. To naprawdę ja - PROWOKATOR - pisałem i to naprawdę jest PROWO. Ja się na końcu zawsze przyznaję. To mój znak rozpoznawczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×