Odpowiedz na ten temat

...podaruj sobie odrobinę luksusu :)

• matuzalem0325 2015.01.20 [21:06]
    ...no cóż, nie wiem czy ktoś mnie tu nie lubi, czy cos się w temacie nie podobało, że wątek zniknął, ale przywiązuje się do miejsc które lubię wiec powtarzamy temat z podobnymi założeniami co zlikwidowany... Zapraszamy!
    ...kiedy rozum śpi budzą się demony...
  • Erato9 2015.01.20 [21:23]
    I bardzo dobrze usmiech.gif
    Nic tak nie kusi człowieka jak wolność sumienia, ale nic też nie jest dlań tak bolesne.
  • gość 2015.01.20 [21:25]
    nie wsadzaj palucha miedzy drzwi stary pryku
  • naprawiam programatory 2015.01.20 [21:28]
    nie ma sprawy
    moj luksus kosztuje pare zlociszy w elektronicznym
  • _kreska 2015.01.20 [21:35]
    W umyśle kryją się pułapki niczym w średniowiecznym lochu -cuchnące zapominki, cele o butelkowatym kształcie wykute w skale, z zapadnią na górze. Nic stamtąd się nie wydostanie. Trzęsienie ziemi, zdrada strażników i iskry pamięci zapalają trujące gazy: stwory więzione przez długie lata wylatują na wolność, gotowe eksplodować bólem i popychać nas do gwałtownych czynów...
    W umyśle kryją się pułapki niczym w średniowiecznym lochu -cuchnące zapominki, cele o butelkowatym kształcie wykute w skale, z zapadnią na górze. Nic stamtąd się nie wydostanie. Trzęsienie ziemi, zdrada strażników i iskry pamięci zapalają trujące gazy: stwory więzione przez długie lata wylatują na wolność, gotowe eksplodować bólem i popychać nas do gwałtownych czynów...
  • matuzalem0325 2015.01.20 [21:37]
    ...luksus to dobro trudno osiągalne, dla każdego może być to coś zupełnie innego...
  • gość 2015.01.20 [21:39]
    Matu , skasowali temat to dziady smutas.gif
  • słodka słowianka 2015.01.21 [04:51]
    Jedyna godzina, w ktorej dzis moge sobie pozwolic na chwile dla siebieusmiech.gif dla mnie luksusem jest zebranie mysli w ciszy i spokojuusmiech.gif gdy nie slysze " gdzie moja bluza, jestem glodny co masz w lodowce"pechowiec.gif kolejny luksus to glosny seks, zeby nie napisac ze w ogole sekspechowiec.gif malo mnie obchodzi energooszczednosc mojego domu, niestetyoczko.gif bardziej, czy łozko nie skrzypiusmiech.gif nospioch.gif mniej wiecej tak trzeba pisac, zeby pobujac sie tu przez dobry rokoczko.gif przykre, wiempechowiec.gif udanej srodyusmiech.giflapka.gif
    slodkaslowianka.80@o2 .pl
  • Persefona_ 2015.01.21 [05:06]
    Masz wąsy jak Josef Mengele w wieku 70 lat.
  • matuzalem0325 2015.01.21 [07:05]
    ...no cóż Persefona, lat mam mniej a z medycyną mam tyle wspólnego, że od czasu do czasu muszę korzystać z naszej zafajdanej służby zdrowia co przy braku kasy grozi kalectwem a w warunkach ekstremalnych zgonem....
  • matuzalem0325 2015.01.21 [07:17]
    Słowianka usmiech.gif ...Ty to chyba spać nie możesz, ja to i owszem wstaje koło 5, ale wtedy czasu dla siebie starcza mi ana umycie zębów, golenie i zrobienie kanapek do pracy usmiech.gif
    ...skrzypiące łóżko w mojej sytuacji nie jest już problemem bo dzieciaki już sobie poszły z domu i nikomu skrzypienie (jeśli jeszcze się zdarza) nie przeszkadza usmiech.gif
  • Awaria w piwnicy 2015.01.21 [07:22]
    Cze matu usmiech.gif czystki dalej w modzie?swoisty klimat kafeterii.szkoda tylko,że nie ma możliwości poczytać,kiedy czas przerwę zrobi.
    A kawa czarna bez cukru.oczko.gif
  • lubiękiedy 2015.01.21 [07:30]
    Cóż luksus kosztuje smiech.gif Tym razem kilka stron tematu oczko.gif
    Ci, którym było tu dobrze wrócą usmiech.gif
  • nie_realny 2015.01.21 [07:41]
    Bry oczko.gif
    Jak widać luksus ma swoją cenę...
  • matuzalem0325 2015.01.21 [08:01]
    ...nierealny, no luksus, jak luksus musi kosztować usmiech.gif zastanawiają mnie jedynie motywy
  • matuzalem0325 2015.01.21 [08:03]
    Awa, Lubię ...lapka.gif ...mam nadzieję ze wrócą usmiech.gif
    czarna parzona ...raz (_)?
  • Awaria w piwnicy 2015.01.21 [08:07]
    matu.ktoś ma ten luksus,że może sobie tutaj nawet bez powodu...wróć z powodów własnych oczko.gif usunąć temat.dla nas luksusem zostaje móc tu zamienić kilka słów tak jak lubimy,chcemy,jak nam czas pozwala.
  • nie_realny 2015.01.21 [08:13]
    Matu a motywy bardzo proste zapewne, zazdrość ,że można kilka słów z innymi zamienić w kulturalny sposób.
    edytowano 2015.01.21 [08:14]
  • _kreska 2015.01.21 [08:14]
  • v34 2015.01.21 [08:38]
    nie_realny dziś [08:13]
    Matu a motywy bardzo proste zapewne, zazdrość ,że można kilka słów z innymi zamienić w kulturalny sposób.
    xxx
    ze mną? kulturalnie? chyba się starzeje beksa.gif
    .. Nie czyń priorytetu z kogoś, kto ma Cie tylko za opcję...
  • nie_realny 2015.01.21 [08:53]
    v34 czepiasz się...poza tym nie zauważyłem żebyś rzucała k**wami na lewo i na prawo oczko.gif
  • gość matuzalem 0325 2015.01.21 [10:11]
    kurcze cobym nie napisał blokuje mi jako spam ...
  • gość matuzalem 0325 2015.01.21 [10:12]
    ktoś mnie tu chyba na prawdę nie lubi, tylko pojąć nie mogę dlaczego usmiech.gif
  • v34 2015.01.21 [10:15]
    Matu przyznaj się ze kreska to ty spioch.gifjezyk.gifcool.gif
  • Awaria w piwnicy 2015.01.21 [10:16]
    Uwaga śpiewam
    Wstań powiedz nie jestem sam...smiech.gif matu no wypisz wymaluj jak wtedy z moim dziewiczym tematem i ogólnym spamem przez jakiś czas.testują jak silne są nasze przyzwyczajenia i jak twarde mamy jaja.smiech.gif
  • Prymitywny Samiec 2015.01.21 [10:19]
    Jaja nie są twarde, tylko wrażliwe spioch.gif
    To wagina jest twarda.
    Znosi w życiu prawdziwy łomot cool.gif
  • nie_realny 2015.01.21 [10:21]
    Awa to Ty byłaś dziewicza? jezyk.gifsmiech.gif
  • v34 2015.01.21 [10:28]
    ciekawe skad się wziął ten slogan o twardych jajach?cool.gif
  • gość 2015.01.21 [10:40]
    nie realny czy ty jesteś prawiczek.??
  • ekskjuzmi 2015.01.21 [10:45]
    Ależ miałam dobrze rokujący sen...jestem niepocieszona nagłym wyrwaniemsmutas.gif
    Ktoś robił czystki, widzę?
    Ja jestem łatwa, to Ty jesteś doopa.www.youtube.com/watch?v=u0cS1FaKPWY
  • v34 2015.01.21 [10:50]
    ekskjuzmi usmiech.gif wiesz że ten sen moze się spełnić?usmiech.gif Musisz spełnic jeden warunek...opowiedzieć nam go tu spioch.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych