Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hetero27

Podnieca mnie wsadzanie sobie czegośc w tyłek - czy jestem bi?

Polecane posty

Gość hetero27

Ostatnio zauważyłem, ze dużo przyjemności sprawia mi wsadzanie sobie czegoś w tyłek, zaczęło sie od palców, skończyło na innych rzeczach przypominających penisy, orgazm podczas masturbacji wydaje sie o wiele silniejszy wtedy, tez tak macie? nie czuje pociągu do facetów, ale kręci mnie coś takiego. czy to źle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetero27
nie wiem czy zauważyłaś/łeś ale ja jestem facetem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetero27
jestem bardzo zaskoczony tym, ze cos takiego mine podnieca i sprawia tyle przyjemności, jestem typowym hetero i miałem w życiu wiele kobiet i z każda było bardzo dobrze. a faceci zdecydowanie nie sa w moim typie ;) dziwnie sie z tym czuje :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes normalny
tam jest bardzo wrazliwe miejsce moj tez lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heretyk32
Też tak mam - mega silne orgazmy gdy w pupie jest palec lub wibrator analny. To normalne, nie wiem czemu wiązać to z homoseksualizmem. Swoją drogą żałuję, ze nie jestem bi - wybór byłby dwa razy większy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy przygód
panowie, a co dokładnie sobie wsadzacie? i jak to robicie, poradźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleglygość30
ja tez uwielbiam anal jestem ulegly lubie wsadzac deodorant butelevzka po perfumie noge od lozka ogorki zielonee duze grube rozne rozmiary naj z prezerwatywa palce 4 d**e mam juz rozwarta tylko boli troche po mocnym ******iu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ mmm757 a co to jest jezyk jaguara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
ja tez uwielbiam anal jestem ulegly lubie wsadzac deodorant butelevzka po perfumie noge od lozka ogorki zielonee duze grube rozne rozmiary naj z prezerwatywa palce 4 d**e mam juz rozwarta tylko boli troche po mocnym ******iu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
ja tez uwielbiam anal jestem ulegly lubie wsadzac deodorant butelevzka po perfumie noge od lozka ogorki zielonee duze grube rozne rozmiary naj z prezerwatywa palce 4 d**e mam juz rozwarta tylko boli troche po mocnym ******iu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eureka !!! Hehe nastepny oswiecony odkryl nowe miejsce erogenne ! Malo tego , oczywiscie wraz z lekiem ze jest Bi;) czyli nastepny ktory spal kiedys na biologi albo dlubiac palcem w nosie pisal po lawce. Moje gratulacje! Szkoda ze faceci jako ksenofobi odkrywaja zazwyczaj jako ostatni mape swego ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiadam1
Nie, nie jesteś bi :) Po prostu to jest bardzo wrażliwe miejsce erogenne zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Fajnie, że to odkryłeś, miłej zabawy życzę (najlepiej wtajemniczyć partnerkę) ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to okropne,czlowiek ma wrazenie ze zaraz popusci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale to podsumował Kredek. Gdzieś czytałem, że osoby z wyższym ilorazem inteligencji stosują bardziej wysublimowane techniki masturbacji i to się chyba potwierdza. Druga sprawa, kto raz doświadczył orgazmu bez wytrysku (który jest z 10 razy silniejszy od normalnego i trwa ok pół minuty) ten wie, że przy odpowiedniej wiedzy i technice można sobie sprawić dużo przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetero27
Kabaczkiem, parówką, Lodami "Solo" truskawkowymi... Czym popadnie. A potem daję kotu do zlizania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość21342
wejdz dupa w mrowisko bedziesz mial najlepsze wrażenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powabny Marian
mam to samo :D moze spotkamy sie kochasiu i wloze ci w o***t takie rzeczy ze odjedziesz, wylize ci jaderka i caly przedzial az do o***tu, zeobimy 69 i bedziem lizac sie nawzajem przy blasku swiec. Co ty na to? podaj mejla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powabny Marian
hetero27!!!! gdzie jestes kotku? odezwij sie, polizemy sobie torby i possamy penisy a ja bede ci wkladal w tylek co tylko zechcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posuwam się wibratorkiem przy waleniu mega orgazm i dużo spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba każdego faceta podnieca i to o niczym nie świadczy. xxx xxx xxx Mów za siebie. Każdy jest inny. Może z 15-20 % facetów lubi takie zabawy. Były już o tym nawet badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka_mlosc214
Z tego co kiedyś widziałam na http://9tube.pl niektórzy faceci bardzo się podniecają przy tzw. masażu prostaty. Może po prostu odkryłeś ten punkt G i teraz jego stymulacja sprawia, że jest Ci tak przyjemnie? Wydaje mi się, że to nic złego, bo nie oglądasz zdjęć innych facetów itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uwielbiam sobie pchać w d**e... ale drut kolczasty :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleglypieseekgość
ja lubie sioe posuwac w d**e najpierw paluszkami na sline pozniej jak juz mokro to wsadzam co mam pod reka mp. Deo i ujezdzam sie mocmno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam, dezodorant. Nie wolałbyś tam poczuć czegoś ciepłego i żywego?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×