Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kalpa_Taru

Podwieczorek

Polecane posty

Gość gość
Wracaj na uczuciowy Magdo78, won stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju ależ mnie tu uwielbiacie :D PS. Nie jestem żadną Magdą. Chyba nigdy nie zgadniesz jak mam na imię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja popijam czystą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tamten temat Ci zbrzydł że kolejny idiotyczny zakładasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tu niebieski nick, od samego początku ten sam. Więcej nie będę miała. To forum nie jest też już warte obecności tutaj, a już żeby zmieniać nicki, by zyskać uwagę, głównie hejt... Witaj Kalpo, kimkolwiek byłaś, bo rzeczywiście już kimś tu byłaś;) Będą teraz dociekać kim, więc dostarczysz rozrywki im, a sobie uwagi, więc chyba szafa gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapros kojota do siebie na temat a nigdy ci topik nie umze kilkaset wpisow dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś A dużo już tej wody wypiłeś? :P gość dziś A co ci Gościu do tego, mogę zakładać sobie ile mi się podoba, może fundnę za chwilę jeszcze jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad na uczuciowy. Wracaj do Magdzi, o ile Madzia to nie ty, bo z tą psycholką nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne by być w centrum bo oczywiste jest że to nowe czyjeś wdzianko, a czy to ciotki? Pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Uważacie, że na tym forum to już nie pojawiają się nowe twarze? :/ Dobra, ale co ja wam będę przeszkadzać w tworzeniu urojonych myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutu_Frutu
Kalpa:D sie tam będziesz, polączymy nasze niki i stworzymy jeden wspólny Kalpa-Frutu-Taru-Tutu :D I wszystkim szczeny opadną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha Tutu Frutu uważaj, bo zaraz inni goście podłapią, że już jesteśmy jedną i tą samą osobą :D Ps, ładnie brzmiał by ten nick z poczwórnym członem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutu_Frutu
No:) Tyłki im się zapalą z zakładaniem coraz to nowych tematów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, to jest ciekawe, jaki typ osób tu jest. Jak ktoś zmienia nicki, to widać, że ciągle potrzebuje być w centrum uwagi, a nie potrafi jej utrzymać. To jest jedyna metoda na odświeżenie i podtrzymywanie kontaktów z płcią przeciwną. Jak się nie udaje, a płeć przeciwna zwraca sie w stronę innych osób, to się zaczyna hejt żeby 'konkurencji' obrzydło bywanie tutaj. Jeszcze innym ciekawym sposobem na auotreklamę jest zakładanie o sobie topów, podoba mi się ta osoba, co o niej sądzicie itp. Deka jest mistrzynią w robieniu 'sztucznego tłumu', to kolejna odmiana zaspakajania potrzeby bycia w centrum. Rozmowa samej ze sobą i sztucznymi nickami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zapros kojota do siebie na temat a nigdy ci topik nie umze kilkaset wpisow dziennie" Zaprawdę powiadam wam, czasem trzeba pozwolić topikowi umrzeć śmiercią naturalną , a nie sztucznie podtrzymywać go przy życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za długo tu jestem by łykać taką ściemę i nie tylko ja, więc daruj sobie takie wpisy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj swoje CV swieżynko :p Pytanie dodatkowe: jesteś z tych stałych normalnych, czy tych jarających się debilami pokroju Widmo i Wilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie się pojawiają, ale Ty nie jesteś nowa:) Zdradzają Cię rzeczy zdradzające z kolei Twoje obycie tu, nawet zdziwienie pewnymi sprawami udajesz nieudolnie:P Ale masz intrygujący nick, ładny awatar i ciekawy profil. Może się nawet domyślam innego Twojego nicka (nicków?), także baw się dobrze, pytanie tylko po co, ale to już inna rzecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutu_Frutu
Zrobimy tak, założymy jeden wspólny nick 4-członowy, będziemy miały jedno hasło i będziemy pisać na zmianę, która kiedy bedzie miała czas, raz ty raz ja. Wyjdą niezłe jaja, a pomarańcze będą będą sie zabijać w domysłach kto gdzie kiedy, będą robić zakłady, będą miały zajęcie do końca swojego pomarańczowego kafe-żywota. To będzie prawdziwy hicior na kaferynku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Tabasco Fałszywa Ewa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś To możesz z dala ode mnie się trzymać i mnie nie czytać Gościu ;) gość dziś Ufff na szczęście ja sama ze sobą nie gadam, nie mam rozdwojenia jaźni. Jeszcze ze mną chyba tak źle nie jest :) Jak ktoś lubi być w centrum uwagi, to niech sobie będzie, jak lubi nadymać swoje ego, to niech to robi, tylko niech później uważa, bo z balonika bardzo łatwo może ujść powietrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalpa jasne, bycie w centrum uwagi nie jest złe, ale eliminacja 'konkurencji' jest ciosem poniżej pasa. Hejting spaming trolling dupo/ling kwalifikuje się na bycie w centrum uwagi specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi się tak wydaje, ze to tab. Forum opustoszało, możesz być w centrum uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się podniecać nowym ubrankiem jakiejś smerfetki po kafe przejściach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutu_Frutu dziś Bardzo dobry pomysł, w ramach eksperymentu skusiłabym się na takie coś, rzeczywiście mogłoby być zabawnie :P Mina pomarańczy byłaby bezcenna :D gość dziś Z jakiś miesiąc temu , czy dwa gościłam w temacie Wilka, może ktoś pamięta mnie, początkowo pisałam tam z gościa pod nazwą Zahir. To były moje początki tutaj na kafe. gość dziś [20:42 " Zdradzają Cię rzeczy zdradzające z kolei Twoje obycie tu,nawet zdziwienie pewnymi sprawami udajesz nieudolnie" Czyli , że co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, hej, spam spowodowało, że większość fajnych facetów przestała tu pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To Tabasco Fałszywa Ewa 1 Tak, też stawiam na nią:) Ma tu obecnie jeszcze jeden nick od niedawna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×