Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polis Poland Polen

Pogoda

Polecane posty

Gość Polis Poland Polen

wiem wiem już to pewnie było [śpioch] czy pogoda ma wpływ na wasz popęd seksualny ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w te upały byłem zbyt leniwy żeby cokolwiek działać a szczególnie rozbrajały mnie te upalne noce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlll
żadna przyjemność seksić się oblepionym potem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,W czasie pochmurnej jesieni i zimy nasz apetyt na łóżkowe igraszki maleje i ożywa znów wraz z wiosną , ciekawostką jest jednak fakt, że w okresie między Świętami Bożego Narodzenia a Sylwestrem przeżywamy gwałtowny wzrost pożądania, wtedy też poczętych zostaje najwięcej dzieci. Libido u kobiet jest zależne od ilości światła i słońca. Ma to także związek z wydzielaniem dopaminy. Jak to pokonać? Jak najczęściej przebywaj na świeżym powietrzu w dzień. Wiosną i latem masz ułatwione zadanie - w tych porach natężenie docierającego do nas światła jest od 2 do 100 razy większe niż zimą. Wpływ światła lub jego niedoboru na libido jest wyraźniejszy w przypadku kobiet. ,,czy to prawda ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polis a u Ciebie na wyspach to cały czas ponuro i deszczowo , jak sobie z tym radzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno zostałem poczęty w Boże Narodzenie. A mój syn - to wiem na pewno - między świętami a sylwestrem. Z tym, że jeśli chodzi o moje libido, to nie zaobserwowałem szczególnej zależności od pogody czy pory roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wyspach ? masz nieaktualne informacje :O Chiaroscuro ....dziękuję za odpowiedz :) właśnie dlatego pytam innych czy pogoda ma na to jakikolwiek wpływ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda jest ciepła i wilgotna zarazem.. Chłodny wiatr rozwiewa włosy, muska sutki pod cienką koszulką.. Tak. Pogoda jest jak kobiecość. W tym momencie idealna. Pomoglam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PPP a ty o jakiej porze roku najbardziej się pieprzysz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×