Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lol jak nic

pogratulujcie mi...

Polecane posty

Gość lol jak nic

wczoraj w nocy zaliczyłam moje pierwsze "pierdnięcie "pochwą:o a jak czytałam te topiki o takich rzeczach to się smiałam że mi się to nie zdarza...a teraz dostałam za swoje. dwa razy pod rząd!!!!!!myślałam że padnę ze wstydu bo jestem pewna że moj chłopak nie wpadłby nawet na to że to zrobiła moja pochwa a nie inna częśc ciała:o matko. nigdy więcej nie mogę do tego dopuścić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0482190740321
przecież to normalne wytłumacz to chłopakowi i się z tego śmiejcie zamiast psuć sobie życie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol jak nic
tez tak myślałam zocha do czasu gdy mi sie to wczraj nie przydarzyło:o jak mogę z nim porozmawiać? jak mi się to zdarzy kolejny raz powiedziec po prostu "wiesz....ja nie puściłam bąka-to była moja pochwa":D on chyba padłby po takim tekście i dodoatkowo pomyślał że chce się głupio tłumaczyć... wiem że w takiej sytuacji mogę też powiedzieć "powachaj skoro nie wierzysz":o ale chyba bym wymiotowała wypowiadając te słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi......
no mi też się niedawno zdarzyło, wytłumaczyłam facetowi, że tak się dzieje przy niektórych pozycjach, jak do środka dostaje się powietrze - i teraz się śmiejemy z tego, że mnie pompuje, nie ma z czego przecież robić dramatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol jak nic
pewnie poźniej sama się z tego pośmieje ale wczoraj na serio przezyłam dramat. jeszcze to było takie głosne!!!!!😭 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznik masters
a dlaczego nie możesz powiedzieć , że to pochwa ? Mnie się takie coś też zdarzyło , niejeden raz , to natychmiast powiedziałam "to nie jest to , co myślisz" , on się zaczął śmiać , to mu w kilku słowach wytłumaczyłam i wróciliśmy do przerwanej czynności :P To przecież twój facet , a nie jakiś juror w konkursie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz mu mowic bo jak powietrze wychodzi z pochwy to sie czuje na penise.Moze jak pierwszy raz do troche go to zdziwilo ze moze bylo pierdniecie ale drugi raz napewno zaczal koncentrowac sie na ruchanku i da sie to odebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 532902751635
nam sie czasem to zdarza i mój facet się śmieje razem ze mną bo śmiech w łózku to nie zbrodnia gorzej płakać po stosunku albo się wstydzić... znajdź jakiś link do str na ten temat (ale nie forum) i prześlij mu na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi......
no czasami się zdarza już po seksie i wtedy się nie czuje na penisie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol jak nic
dokładnie to było już po:) kurcz e nie chce następnego razu😭 do tej pory mi się to przez poł roku nie zdarzyło. dopiero jak przeczytałąm o tym na kafeterii:).....siła perswazji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
jak mi sie zdarzylo to wlasnie moj partner wyjasnil mi co to i dlaczego tak sie dzieje twoj partner zas mialby byc glupszy? nie sadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
no, czym sie przejmowac, jestescie dorosli, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michu69
Niema nic fajniejszego jak śmiech po super seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piła
a jak faceci pierdza podczas sexu to co oni sie tym nie przyjmuja tylko wala z butli hahsaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze blade........
no... mój wali podczas o5rgazmu:Odosyć głośno i śmierdząco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje! :) To normalne i nie ma w tym nic dziwnego. Ale sie usmialam :D Wasze wypowiedzi powalily mnie na podloge. hehe.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×