Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosia84xx

Pomozcie mi, seks smsy z moim chlopakiem

Polecane posty

Gość Gosia84xx

Ej no, mam problem, moj chlopak wyslal mi smsa ze chcilby byc teraz ze mna, tulic, calowac mnie, potem delikatnie zejsc na dol, calowac moje sutki, palcami pieszczac moja cipke, a potem patrzec mi w oczy i prosic o wiecej' no i pewnie oczekuje zebym odpisala, ale ja jestem BEZNADZIEJNA w te klocki. Pierwszy raz od dawna rozstalismy sie na troche, mieszkamy razem, ale on wyjechac na kurs z pracy na 3 tygodnie i nie chcialabym go zawiezc moze mi ktos pomoc? Tylko prosze bez jaj zalezy mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pospolity racuch
Napisz mu że masz go w dupie, bo lubisz anal. Na pewno będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpisz mu
Z checią położyłabym sie obok, pocałowała w szyje nadgryzła uszko... szeptała do uszka jak bardzo mi z Tobą dobrze i co chciałbym zebys mi dziś zrobił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pospolity racuch
Jak by mi tak dziewczyna napisała, to bym pomyślał że mam do czynienia z cnotką niewydymką. Faceci lubią pikantne smsy a nie jakieś bajeczki o uszkach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpisz mu
ale po co z grubej rury ma dziewczyna walic co to jakas dziwka, powoli musi sie oswoic jak nigdy nie pisała czegos takiego krety.nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz mu tak
a ja najchętniej wsunęłabym ci rękę w spodnie,lekko go ściskała,a potem sama bym się do niego dobrała,moje usta zdziałałyby cuda;);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia84xx
nie to nie prowokacja. Ja napisalam tak :P to moj pierwszy taki smsech hehe Prosze Cie zebys dotknal mojej cipki, jestem bardzo mokra i strasznie chce sie z Toba kochac, ale Ty bawisz sie ze mna, nie wchodzisz we mnie, tylko dotykasz mnie co sprawia ze jestem jeszcze bardziej podniecona. Prosze Cie, zebys polozyl sie i zrelaksowal staram sie sprawic ze bedziesz bardziej podniecony calujac cale Twoje cialo, wolno i namietni...." Tyle :P wydaje mi sie ze calkiem niezle, nie za ostro i nie za nudno, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz, że wylizałabyś mu klatę i brzuszek, a potem zabierzesz się za jego sprzęcior i zrobisz mu językiem taki trening, że nie zaśnie przez tydzień:O Eeh, w gimnazjum to się wymyslało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onamela09
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia84xx
mam 26 lat, jestesmy razem lat 7 po prostu nigdy nie bylo okazji zeby takie smsy pisac, teraz akurat wyjechal nie ma go juz 9 dni to cos go npadlo na sex telefon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia84xx
dodam, że mój luby ma na imię Ahmed, lubię obrzezanych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz sie lecz na leb idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×