Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cirrusssss

POMPKA WODNA BATHMATE

Polecane posty

Gość Cirrusssss

Próbował ktoś z was tej pompki ,działa ?Jakie są wasze opinie na jej temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywam, tej czerwonej. 4 mce, prawie 3cm dluzszy. uwazaj zeby wentyl sie nie zakamienil bo puszca cisnienie pozniej :) do teg kremy na ukrwienie pozniej no i panna bardziej juz zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cirrusssss
to Nieźle jak często trenujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak się jej przestanie używać, to penis wróci do poprzednich rozmiarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maciej
też polecam, sprawdzałem ten hydromax x30... polecam kupić z kremem to się szybciej tkanki regenerują i efekt lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałem herkulesa i po każdym sesji pompowania nakładalem masc solcoseryl na regenerację i po 2 latach z przerwami z 16 cm na 19 cm długości i z 13,5 do 15 obwody wiec jestem zadowolony i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też używam i działa... i mam ochotę pokazać obcej kobiecie pompowanie, zrobić taki pokaz. A nawet i dwóm dziewczynom (Warszawa) Moja powiedziała ze to oblesne i nie chce patrzec na samą pompkę....buuuui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x30
Bzdury i jeszcze raz bzdury , sluchajcie naciagacze i złodzieje!! kupiłem x30 i żałuje wydanych pieniedzy!! ale pozbede sie tego gowna, 5-dni korzystania i nic , nic zadnej zmiany oprucz sinego grzyba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiszpan44
Nie polecam ja dostałem obrzęku a wcale tak długo nie pompowałem po żenującej wizycie w szpitalu lekarz powiedział, że z seksu nicy przez parę dni bo tyle ma schodzić opuchlizna... Gdyby ktoś chciał zdjęcia ukazujące tą boleść mogę przesłać na przestrogę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 12345
Zacząłem używać spory czas temu i po jakiś 3 miesiącach była różnica. Dyndał znacznie większy i taki okazały ze naprawde aż mnie wkręciło i używałem dalej... i byłem ze wszystkiego zadowolony tyle że przez pare miesięcy nie miałem partnerki i czasu żeby przetestować to „nowe przyrodzenie” Gdy sie w końcu przytrafiła to klops... dyndał sobie pokaźnych całkiem rozmiarów ale jak go pobudzała ręka lub oralnie to sztywniał ale podczas sexu opadał... byłem kompletnie zażenowany. No cóż każdemu moze sie zdążyć. Ponieważ jestem zabiegany to po tygodniu nadarzyła sie znow okazja. Przystąpiłem do działania a on znów swoje, sztywnieją, flaczeje i nic poza tym. Po konsultacji ze znajomym który jest lekarzem powiedział ze jako znajomy nie bedzie sie mna zajmował bo znamy sie zbyt dobrze ale żebym sie nie przejmował. Dał mi jakieś leki na poziom testosteronu i powiedział „żadnej masturbacji i używania pompki i takie tam” Zaczął powoli działać po około 4 tyg a bez pompki mój penis po około tygodniu skurczył sie do przerażających rozmiarów. Jak nie podnosi sie to bardziej przypomina mikro penisa. Po około 6 tygodniach normalnieje. Używałem przez ponad rok i żałuje. A tak na zdrowy rozsądek to jesli masz krótsza nogę to po pompowaniu przez dłuższy czas wydłuży sie? NIE!!! I tak jest moim zdaniem z tymi pompkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×