Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochana basia

poprosił mnie o DOWÓD MIŁOŚCI..........

Polecane posty

Gość kochana basia

Mam nadzieję że ktoś z was mi pomoże. Mój chłopak poprosił mnie o dowód miłości. Powiedział że gdy mu go nie dam to zerwie ze mną. Więc zdecydowałam się żeby to zrobić i wszystkie moje koleżanki powiedziały że to dobra decyzja. Nie wiem tylko jak się do tego przygotować. Słyszałam że wcześniej trzeba sobie naciągać kaśkę żeby mniej bolało, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na twoim miejscu zrobiłbym/zrobiłabym odwrotnie ! Zerwac! nic wicej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to brzydal :P tak serio to zerwij z nim jak najszybciej i nie ma sie nad czym zastanawiac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chlopak stawia ultimatum to najgorsze co chyba moze byc...Gdyba Cie kochal szanowalby cie poczekal do momentu az sama sie zdecydujeszs....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżizas wiesz co
to musi byc prowokacja...a jesli nie to kopnij go w dupę - to będzie dowód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koninos
kochana basiu, to bardzo dobra decyzja. Widze, ze jestes rozsadna dziewczynka. Dowod milosci, to wazna sprawa dla kobiety jak i dla mezczyzny. Pytasz basiu, jak to zrobic. Otoz, gdy twoj chlopeic przyjdzie do ciebie i zazada dowodu miosci, na poczatek zdejmij mu spodnie, zsun majty i wez do reki to co tam znajdziesz (jego penisa). nastepnie wloz go buzi reka i lekko ruszaj glowa do przodu i do tylu. Po okolo 2 minutach takiego cwiczenia mocno zacisnij zabki na jego penisie. Musisz to zrobic z calej sily. Jesli bedzie krzyczal, zebys przestala, lub bedzie probowal odsunac twoja glowe, musisz stawic opor. Sciskaj zebami tak dlugo, az poczujesz, ze penis jest miekki, nie zwazaj na jego krzyki prosby i proby uwolnienia sie. Takie zachowanie nazywa sie orgazmem i jest typowe dla moemntu osiagniecia ogromnej rozkoszy. W ten sposob, zachwoujac nieustepliwa postawe, dasz najlepszy dowod milosci swojemu chlopcu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana basia
koninos dziękuję ci za radę. Ale czy to go nie będzie bolalo? A wy reszta to chyba mi zazdrościcie wspaniałego związku i chcecie wszystko popsuć dlatego radzicie mi żebym z nim zerwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź mądra, dowód mu podaj, a na miłość - niech zaczeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koninos
Basiu, to nie bedzie bol, tylko najwieksza rozkosz, jaka mozesz dac swojemu chlopakowi. I prawdziwy dowod milosci z twojej strony :) tamtych zazdrosnikow nie sluchaj, ja wierze, ze ty i twoj chlopak sie kochacie i wasza milosc rozkwitnie po tym akcie. Tylko pamuetaj, mocno zaciskaj zabki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana basia
Dziękuję ci bardzo! Nie będę słuchać tych zazdrośników! A co z kaśką? Czy trzeba ją wcześniej naciągać żeby potem przy seksie nie bolała? I jeszcze mam pytanie- czy dobrze kaśke przed seksem czymś poperfumować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koninos
kaski nie ruszaj, bo chlopak tak naprawde nie chce twojej kaski ogladac. Ona brzydko pachnie i brudzi posciel. Seks to wymysl starych ciotek, twojemu tak naprawde chodzi o nowoczensy oral ze szczypta bdsm. Uwierz mi, wiem, co mowie. Zapomnialem dodac, ze zanim wezmiesz jego pitola w obroty, musisz mu zwiazac rece i nogi, mocno. Powodzenia basiu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemile doświadczona
myślisz, że wszyscy ci zazdroszczą? ha-ha-ha. Niby czego? że cię facet szantażuje?? Skąd wiesz, że nie nazwie cię łatwą, albo szmatą jak mu się oddasz, co masz takiego czego nie mają inne?D***y dać potrafi każda kobieta z lepszym lub gorszym skutkiem, nie dać to już sztuka! A poza tym posłuchaj rad starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemile doświadczona
Jestem frajer i łykam każdą prowokację na Kafe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja_15
mam chlopaka nie zazdroszcze ci niczego ... posluchaj jezeli facet mowi ze seks albo pa to znaczy ze cie nie sznuje i zmusze cie podswiadomie do tego.. dziewczyno ile ty masz lat... nie zaluj swojej decyzji ile w juz jestescie razem.... mowie ci nie powinas tego robic ... bo pozniej bedzxie caly czas ze on cos bo inneczej zerwie bo bedzie wiedzial ze sie boisz... on cie nie zbyt szanuje ... moim zdaniem zerwij i poczekaj tydzien az bedzie cei blagal na kolanach i przepraszal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOGI-Miś
PRZYWAL MU SZTACHETĄ Z CAŁEJ SIŁY I POWIEDZ MU ŻE TO Z TEJ WIELKIEJ MIŁOŚCI !!! :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja_15
a tak wogóle to jestem kobietą a la pytong vel knaga to pieszczotliwa nazwa mojej łechtuni, która od tego ocieractwa urosła do rozmiarów pyty słonia i mam trochę problemu z ukryciem jej pod spódnicą :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\".....naciągnąć kaśkę żeby mniej bolało\"....ło matko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana basia
Postanowiłam was posłuchać i nie dałam mu jeszcze, poczekam jeszcze tydzień ale on się naprawdę niecierpliwi! Ale dalej nie wiem czy powinnam rozciągać jakoś kaśkę bo słyszałam że to może boleć a takie naciąganie może to zmniejszyć trochę. Co o tym myślicie? No i jak sie już zdecyduje to czy powinnam jakoś poperfumować kaśke albo jakoś specjalnie sie przygotować? No i co z zabezpieczeniem przed ciążą ? Chodzi mi o to jakbyśmy się potem dalej kochali bo wiem ze sprawdzonych źródeł (z internetu) że w trakcie pierwszego razu nie da się zajść w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudzi ci się chłopie ? Nie miałeś dwójki na półrocze to mama dopuściła do internetu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rotfl \"...bo wiem ze sprawdzonych źródeł (z internetu) że w...\" - dobry/ a jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana basia
znowu sobie jakieś jaja robicie? Nie wiem co was tak bawi w moim problemie? Dlaczego nie możecie potraktować go poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chłopak Cię szantażuje, że zerwie z Tobą, jeśli się z nim nie przepisz, to przykro mi to mówić, ale on chce Cię tylko wykorzystać, więc albo zostawi po tym jak mu się oddasz, albo będzie z Tobą, ale bez miłości i bez szacunku. Proszę zastanów się nad swoją decyzją, pierwszy raz warto przeżyć z kimś, kogo się kocha i kto Cię kocha. Jeśli chłopak kocha, to poczeka, aż będziesz gotowa i w żadnym wypadku nie będzie naciskał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Autorka już pewnie ma dawno dzieci ponieważ post założyła 12 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×