Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poradźcie proszę

Polecane posty

Gość gość

Jestem mezatka z dziewiecioletnim stażem, mam 32 lata i właśnie wróciłam z zagranicy, maz co tydzien na tydzien dojeżdża. Mamy dwójkę 3letnich dzieci, które zapisałam do nowego przedszkola. Kocham meza a on mnie, duzo razem przeszlismy, zaczęliśmy się budowac. Czyli niby idealnie nie? A jednak nie...w grupie z moimi maluchami jest dziewczynka ktorej tatuś ( duzo starszy) caly czas sie na mnie patrzyl, az w koncu podeszlam na parkingu zapytac o co mu chodzi. No i wtedy sie zaczelo, jezdzi za mna samochodem po calym mieście usmiecha się i wogóle cuda robi. Raz doszlo do tego ze wyjeżdżając za miasto pojechal za mna, wiec juz nie wytrzymujac zatrzymałam się i zaprosilam go do samochodu zeby mu wytlumaczyc ze nic z tego nie będzie. Najgorsze jest to że ja nie jestem taka pewna ze tego nie chce. Co byście zrobili na moim miejscu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj projekcie ,poza tym o 7 dzieciaki trzeba budzić nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybki numerek na łonie natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w tej bajce wszystkie krasnoludki były trzeźwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze dzieciaki musze budzic. Nie ma co zasypiac jak się za godzine ma wstać. I szkoda , że to nie bajka. Byloby mi łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz popisać prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu mąż tydzień na tydzień dojeżdża? Twoje życie wybór do ciebie należy, miej świadomość że możesz rozwalić swoje małżeństwo bo takie sytuacje po kilku latach mogą się wydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż tydzień na tydzień bo taką ma prace na zmiany. Dziś był ze mną w przedszkolu więc facet dał spokój z jeżdżeniem za mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwal mu konia a potem lyknij jego sperme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×