Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

powiedzcie mi czy to normalne czy moze cos jest ze mna

Polecane posty

Gość gość

nie sprawia mi przyjemnosci sex z moim facetem ma moim zdaniem za malego bo miesci sie caly w mojej jednej dloni tak ze go w niej nie widac nic nie czuje a on chce caly czas co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomcioPaluch
Masz chyba za duże dłonie :P, albo facet ma po prostu małego. Znajdź z większym i nie słuchaj bajek, że nie ważne, że mały, ważne że wariat. Są kobiety co potrzebują większego. Wiem, bo sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy ze jednak jest maly? bo w ogole nie czuje przyjemnsci juz jego palec sprawia mi wieksza przyjemnosc:P i go czuje a on sam sie wywyzsza ze ma duzego:/ chcialabym mu powiedziec ze ma problem i ze ja tez mam problem ale nie wiem jak mu to powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak trzymam centymetr w reku to mi wychodzi tak mx 8cm jak czasami jest podniecony na maxa i mu lekko wystaje ale to zadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomcioPaluch
Ło ludzie ! 8 centów ? To chyba 10 letniemu synowi mierzyłaś. Ja w zwisie mam 14, to co to by było, jak bym tak wszedł w Ciebie we wzwodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam nad rozstaniem bo unikam sexu tylko on dochodzi a ja nic nie czuje serio nie wiem czy to taki wazny powod zeby zakonczyc zwiazek czy sie z tym da jakos zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to. ze w zwisie masz 14 cm ne oznacza. ze w zwodzie bedzie proporcjonalnie duzo wiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomcioPaluch
Związek opiera się na uczuciach i łóżku. Same uczucia to za mało. Brak dobrego sexu wywoła u Ciebie w końcu frustracje. To zaś będzie rzutowało na życie codzienne. 8 cm to naprawdę mało. Może jakoś można by to rekompensować innym rodzajem sexu, ale na dłuższy dystans, wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomcioPaluch
kotka poes - wystarczy, że przybywa jeszcze 4 cm zaraz pewnie usłysze, że kolejny mierzył od złej strony i takie tam. lata mi to i zdjęć nie będę wstawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie brakuje mi tego czegos czuje sie jakbym byla z najlepszym przyjacielem bo mam uczucie do niego ale nie ma tej namietnosci bo nie czulam go w sobie nigdy tak zeby dostac orgazm jedynie to kiedy schodzil tam na dol ale to nie to samo czasami mam mysli zeby to zrobic z kims innym ale nie chce go zdradzac boje sie ze na dluzsza mete tak moge zrobic jestesmy 4 lata ze soba a czuje sie jak dziewica ktora nie uprawiala sexu a mam 29lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh a mój z kolei ma za dużego i do tego grubego. serio dziewczyny, chętnie bym mu odjęła z 5 cm z długości i ze 2 obwodu. też unikam seksu, bo nie czuję nic poza bólem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
statnio zauwazylam ze czuje go jak nie jestem podniecona ale pozniej jak sie podniece to jakby sie rozplynal we mnie jakby go nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogole czesto mi wypada a od tylu nie da rady bo nie dosiega nie zartuje co mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
Tomcio jaka twoja lokalizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
masakra zostaw go bo się umęczysz i nigdy nie będziesz czuła satysfakcji na końcu zaczniesz zdradzać bo ile można....tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomcioPaluch
kotka poes - może i coś w tym jest. Poprzednie partnerki z nogą 37-39 bolało jak wchodziłem do końca. Ta z nogą 41 jest zachwycona. Moja gira ma 43. Tylko ja raczej sądze, że mój urósł, bo miał swobodę. Nie noszę obcisłych majtów i śpię nago. :P Do autorki topiku : współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak by penisy rosły o wobody...to by zlikwidowano majtki faceci by chodzili w spódnicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomcioPaluch
gość 14.51- jak by na kobiece piersi nie działała grawitacja, to by nie było biustonoszy.... ;) gośća 14.50 - masz ochotę na mojego ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
hmm mam ale pytałam o lokalizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
to nie to samo nikt nie twierdzi ze od grawitacji rosną piersi a twoje twierdzenia ze od swobody rosną penisy jest dość nowatorskie :) na bank nikt by majtek nie nosił gdyby tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomcioPaluch
ja nie twierdze, że grawitacja ma jakiś szczególny wpływ, bo szarlatanem nie jestem, ale pewnie trochę pomaga, no i swoboda ;) Jestem ze Śląska Dobra, wracam do pracy, bo się bedę musiał później sam zwolnić, za stratę czasu na kafe. Wpadę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoria Tomcia jest lepsza od tej ogłoszonej przez dzichadystów o okrążaniu Słońca wokół Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×