Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

małe jest piękne

powiedzcie mi....

Polecane posty

Gość czesto_mam_dola
nie lubie jak mi sie zycie wali a ktos walnie: bedzie dobrze,,, no,ale skoro tego chcesz: BĘDZIE DOBRZE!!!!!!!!!!!!!!!! zawsze wole sie wczuc w sytuacje osoby, i powiedziec, ze jakos bedzie, na pewno lepiej niz dzis-jesli bylo zle, czego i sobie i Tobie zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem
Ci ze wszystko bedzie dobrze:)no jasne ze male jest piekne, ha zalezy jeszcze co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe jest piękne 🌻 spokojnie...też byłam w szoku, nie za wiele wiem, ale uwierz, nigdy tak nie ma żeby jakoś nie było, głowka do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe to mam - a to też niby małe i niepozorne a może być zabójcze , kurwa a miało być okey , byłam pewna , że będzie dobrze , że jak zwykle to nic groźnego , a teraz się boję , że to najgorsze , że zabije mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuu jak się boje , tyle razy myślałam , że chce umrzeć , że moje życie nie ma sensu - nigdy tak nie myślcie , nigdy , sama perspektywa , że ktoś wysłuchał tych próśb , sama myśl o tym jest nie do zniesienia , mieliśmy zacząć tyle reczy jeszcze do zrobienia tyle spraw ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak bedzie!Zrobisz wszystko to co chcesz i to o zym marzysz!!! Nie jestes sama, we dwojke bedzie Wam lepiej przez to przejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corps
jestes chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzyj na to tak: jesce nie wiadumo cy to to - na pewno nie to a nawet jakby - to je małe. Znacy na pewno nie zdunzy urosnuńć - dochtory go załatwium. Tak bedzie Hey :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem sama , przynajmniej narazie on jest daleko , zresztą wyrok jeszcze nie zapadł , trzymam się tej myśli , tylko co jeśli nie mam już czasu ? wpadłam w panikę jutro pewnie inaczej na to spojrze , a nawet gdyby to przecież można walczyć , najbardziej jestem wkurzona na siebie , że wszystko odkładałam na później , bo mam czas , bo się nie pali , jeszcze kilka godzin temu miałam tyyylee czasu , a teraz mogę już go nie mieć , to prawda , że każdy dzień powinno się przeżyć jakby miał być tym ostatnim , ale zawsze mi się udawało , boję się , że wyczerpałam limit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik - jak będzie okey to chcę te świeże jaja od ciebie (kurze oczywiście) malutka - wiem każdy ma swoją tragedie , domyśliłam się twojej tylko tyle tygodni czekania , sama perspektywa tego czekania jest nie do zniesienia , mam ochote krzyczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zpinacz
wiesz, nie mozesz sie zadreczac zlymi myslami. Dokladnie jeszcze nic nie wiesz. Bedziesz walczyc i nie poddasz sie tak latwo. A jezeli ma byc zle to postarasz sie wykorzystac na maxa kazda godzine z zycia. Nie wolno ci sie zalamywac i marnowac czas na placz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roadrunner
właśnie przeżywam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tylko że jest w dwóch miejscach , że jeśli to to czego się boje to wszyscy będą mi współczuć , że nikt już mnie nie opieprzy , że teraz ja będę najważniejsza dla rodziców i rodziny i tego się boję , litości i schodzenia z drogi , już nikt mnie nie zignoruje nie powie przesadzasz , wiem jak to jest ktoś bliski tak umarł , nie zniosłabym tego , no i wnuki kiedyś chciałabym bawić , choć moja córka jeszcze jest dzieckiem i zero litości i , że nie chce słyszeć od ludzi tego słowa nazwy tej rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech i kace będą :) , dobrze że sama w domu jestem , mogę się załamać na chwile :) , ale chyba już mi lepiej , głęboki oddech , potęzny wydech w końcu nie jest źle mogę na kompie posiedzieć i nikt mi nie truje za uszami , podła mogę być na chwilę i egoistyczna , choćby tylko dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm757 - nie miej doła , jeszcze żyje :) , wkurza mnie najbardziej fakt , iż cztery lata temu ( bądż trzy) lekarz zignorował to coś , a mogło być po wszystkim , wyciął , ale tamte dwa dziady zostawił , dzisiaj może być zapóźno - nie musi , ale może , chyba to mnie tak załatwiło a ty się nie martw jeszcze nie jedną paczkę fajek tu wypalimy , kurcze - a podobno nie przelkinam - kurwa mać !!!! tyle mojego - dzisiaj mi wolno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije piwo i ululam się nim pewnie , a jeszcze gary w zlewie czekają , tak bym chciała się przytulić do niego , tak cholernie mi smutno i źle i wogóle wcale nie chce byś sama i wyć do tej durnej puszki po prawie wypitym piwie .. do dupy to wszystko , wolałabym już wiedzieć albo wóz albo przewóz , a tak ? jak jest okey - to robie z siebie idotkę , jak jest źle też robię tylko może trochę usprawiedliwioną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×