Odpowiedz na ten temat

Powiekszanie penisa

• 15cm 2009.07.20 [11:50]
    Czy 15 cm penis i 11 cm obowdu jest maly? Jak moge go powiekszyc skutecznie i z trwalym efektem?
  • 15cm 2009.07.20 [12:08]
    To ze ty nie mozesz to mnie nie iteresuje. Ja chce cos z tym zrobic tylko nie wiem co wybrac. Co zrobic jak kobiety sa w tych czasach takie rozklekotane. Zadna nie mysli o zaszywaniu usmiech.gif
  • zaaaaal 2009.07.20 [12:11]
    sam jestes rozklekotany padalcu
  • Mam mniejszego 2009.07.20 [12:26]
    No jak to sam jestem rozklekotany czyli ty tez lubisz wieksze i tego temat dotyczy. A nie rozklekotalas sie skoro tak cie to zirytowalo?
  • taka prawda ona 2009.07.20 [12:28]
    nie da sie powiekszyć penisa!
  • 15 cm 2009.07.20 [12:30]
    Czytalem o pompkach, kremach, tabletkach? Jest wiele postow ze to dziala. Czyli to sa brednie?
  • 15 cm 2009.07.20 [12:34]
    Acha dodam ze sa jeszcze jakies cwiczenia.

Jesli ktos ma doswiadcz - 2

• 15 cm 2009.07.20 [12:35]
    Jesli ktos ma dowswiadczenie prosze o pomoc. Chcialbym tak powiekszyc dlugosc o 3 cm i grubosc o 1,5 do 2 cm. Stosowal ktos z tych preparatow lub przyrządów? Che dogadzac swojej kobiecie to wszystko...
  • _Misiek__ 2009.07.20 [12:37]
    Możesz wejść na stronkę
    http://powiekszaniepenisa.org
    i poczytać.
    A tak naprawde to poco powiększać skoro np. średnia krajowa wynosi 16 cm, a więc wcale aż taki mały nie jest. Nie trzeba wpadać w kompleksy z powodu jego rozmiaru. Nieważna jest wielkość ptaszka lecz jego filuterność.

• 15 cm 2009.07.20 [12:39]
    Ale jest chudy bo ma tylko 11 pozatym wiekszosc kobiet jednak twierdzi ze ma to znaczenie. Zle sie z tym czuje ze mnie lepiej nie obdazylo a niechailbym zeby mnie kobieta zdradzala bo to okropne.
  • ON ON ON ON 2009.07.20 [12:58]
    No ja myśle że masz lepiej niż ja, bo ja mam 14cm długoścismutas.gif i 14.5 cm grubości. Co myślicie o moim? Bo ja mysle ze jest maly.
  • 15 cm 2009.07.20 [13:02]
    Masz zaj**ista grubosc ja mam tylko 11 z kilkoma mm i kurcze kobiete trafiam niby do konca ale lipa bo go slabo czuje mowi ze czuje cos. Jestem zly na to ze tak mnie slbo obdazylo. Nie wiem jak go pogrubic. Ty masz grubosc powiedzialbym ze nawet chyba za gruby chociaz pewnie wsam raz. ja bym tak chcial na greubosci przybrac do 12,5 lub do 13 i by mi wystarczylo. Potrzebuje kogos kto stosowal te preparaty aby stwierdzic ze warto to uzyc.
  • ggggggggggggggggggg 2009.07.20 [13:28]
    jak kobieta będzie robiła Ci loda, powiedz by nabrała powietrza w usta i wypuściła całą zawartość w dziurkę penisa! Efekt gwarantownay! Ja mojemu tak zrobiłam i powiększył się w obwodzie o 3 cm!!!
  • ON ON ON ON 2009.07.20 [13:32]
    no gruby jest bo smarowałem proctoglyvenolem. Lekarz na takim jednym forum mi to poradził a że akurat miałem zapas więc pomyślałem: a co mi tam... I działa smiech.gif
  • propanbutan 2009.07.20 [14:20]
    Ja uzywalem takich tabletek, beż żadnych pompek: http://www.e-kamasutra.pl/bionordica-o_p_41_1 .html nawet niezłe efekty
  • ON ON ON ON 2009.07.20 [18:55]
    wcale nic nie wsmarowywalem! jakis many sie za mnie podał! i wolałbym mieć dłuższego bo sie swojego wstydzesmutas.gif
  • wujek dobra rada sru 2009.07.20 [20:22]
    słuchaj no drobny prostaczku,po co ci się męczyć z powiększaniem penisa?mozesz mieć jeszcze mniejszego,byleś tylko miał porządną furę i kupę kasy,laski i tak na ciebie będą lecieć,nawet jak by ci usechł ,lub by ci pies go odgryzł!,hahahaaa

• lizak1001 2009.07.20 [20:55]
    Pamietaj chlopcze mlody, ze dla kobiet liczy sie przedewszystkim grubość... twojego portfela a nie dlugosc przyrodzenia.

Bedziesz w zyciu zarabial dobra kase to przyszla zona twa orgazmy miec bedzie na sama mysl o twej wyplacie.

Jak bedziesz dziadem to i z 20 cm palka nie pofikasz.

Dlatego odpusc sobie kuske i pomysl jakby tu dobra kase robic. To klucz do kobiecej psychiki.
  • expert1 2009.07.20 [21:10]
    Jest jeden sposob na wydluzenie penisa.Dosc bolesny ale skuteczny.
    Wielu juz probowalo i sa teraz zadowoleni z jego dlugosci.

• pan up 2009.07.20 [21:56]
    podziwiam
  • MusniecieWarg 2009.07.20 [23:28]
    i tak wam nie urosna ahahahha
  • Miły gostek 2009.07.20 [23:37]
    Słuchaj kolego jak byłem kiedyś u urologa to zapytałem bo mam podobny problem co Ty. Lekarz powiedział, że tak naprawdę penisa nie da się powiększyć ani tabletkami, ani żadnymi pompkami czy kremami. Będzie większy tyle tylko, że musiałbyś pracować nad nim co dzień.
    Jest jeden sposób na stałe powiększenie. To operacja. Kosztuje około 3 tysięcy złotych. I można ją wykonać 'najbliżej' w Niemczech.

Jeżeli Twoja kobieta Cię kocha to nie będzie jej to przeszkadzało i nie zdradzi. Są różne pozycje w których będzie jej przyjemniej. Poczytaj sobie o nich nawww.durex.pl

Pozdrawiam gorąco.

• 15cm x 11cm 2009.08.03 [19:51]
    Tutaj nie chodzi o dlugosc tylko o grubosc. Kupilem jakies pompki i zelek robie cwiczenia. Nie wiem czy to pomoze czy ktos z was mial taki problem? Czy pomoglo?
  • Marek32 2010.03.24 [12:54]
    To prawda, ze do niedawna wydawało się, że nie ma skutecznego sposobu na powiększenie penisa. Mężczyźni, którzy nie byli zadowoleni z wielkości swoich członków musieli się z tym pogodzić, co często prowadziło do niepotrzebnych frustracji. A sposób jest bardzo prosty, w pełni naturalny i przynoszący efekty w krótkim czasie.
    http://www.intymnosc.pl/aff/8505/product_inf o.php

Ja sie o tym przekonalem po ok 20 dniach, nie dosc, ze urosl to jeszcze stosunek mi sie wwydluzyl usmiech.gif ogolnie jest super

• .Marek32 2010.03.24 [12:55]
    To prawda, ze do niedawna wydawało się, że nie ma skutecznego sposobu na powiększenie penisa. Mężczyźni, którzy nie byli zadowoleni z wielkości swoich członków musieli się z tym pogodzić, co często prowadziło do niepotrzebnych frustracji. A sposób jest bardzo prosty, w pełni naturalny i przynoszący efekty w krótkim czasie.
    http://www.intymnosc.pl/aff/7733/product_inf o.php

Ja sie o tym przekonalem po ok 20 dniach, nie dosc, ze urosl to jeszcze stosunek mi sie wwydluzyl usmiech.gif ogonie jest super
  • krab20 2010.03.24 [14:16]
    dobra reklama nie jest zła ... ludzie jedynie co się wam powiększy, to debet na karcie
  • ooooooo 2010.06.28 [14:05]
    Kazdy penis od 14 cm w gore jest normalny, ponizej tej dlugosci mozna mowic o malym. Jest w ch*j jakis dziwnych preparatow i wszystkie ch*ja warte.
    Sam uzywalem tabletek i kremu penimax i efekt byl ze bylem w plecy okolo 200 pln. Potem kupilem pompke efekt niby byl ale na krotki czas po uzyciu a nie bede reszte zyciaq nosil ze soba pompki w kieszeni i pompowal ptaka. Jedyne mozliwosci powiekszenia ktore do mnie przemawiaja to cwiczenia, jczytalem na ich temat duzo opini , jedni pisza ze maja po nich do kolan inni zxe efektu brak. Mi sie wydaje ze po dlugim czasie ich stosowania moze byc jakis efekt ale nic spektakularnego 1cm gora 2 ale to z rok regularnego cwiczenia, ale ja efekt slaby 2 cm to duzo ale zeby do tego dojsc trzeba duzo poswiecenia i motywacji oktora ciezko bo przyrostu prawie nie w2idac co najwyzej poprawe kondycji i krazenia penisa. Sam mam niewielkiego 12.5 z tego powodu nie mam tez panny bo boje sie nie tyle co wysmiania co tego ze nawet jak mnie panna zaakceptuje to z czasem sama milosc nie wystarczy bo seks odgrywa bardzo wazna role w kazdym zwiazku i tak jak z poczatku mozna nadrobic pieszczotami i itp. to z czasem zapragnie wiekszego . Skok w bok z wiekszy i8 kopnie cie w d**e. Samo zycie i niema co sie oszukiwac bo takie mamy czasy, kobiety bcoraz wiecej maja do powiedzenia i wiecej wymagaja. Wracajac do powiekszenia operacja niby pisza ze 3-6 tys. jak dla mnie to nie duza cena za udane zycie sexualne ale watpliwy efekt i ryzyko nieudanej operacji sprawia ze puki co jestem an nie, operacje te tez odbywaja sie w klinikach w kalingradzie lub na ukrainie w tym przedziale pln. Nie przemawia to do mnie ale w2 ostatecznosci moze sie kiedys zdecyduje.
    Teraz che kupic andropenis sprzet kosztuje kolo 600zl polega na rozciaganiu i to przemawia do mnie, oczywiscie nie przyrost 9cm hehe. Gdzies kiedys slyszalem ze niema malych penisow tylko sa slabo rozwiniete ( ktos powie jeden ch*j), owszem i to male i to male. Ale oznacza to ze z jakis przyczyn a moze bez naszego wplywu penis osiagnal taki nie inny rozmiar, ale spora czesc penisa znajduje sie w wewnatrz i tak jak rozne rozmiary na zewnatrz ta i w srodku kazdy moze miec inna dlugosc. Takze jesli8 penis jest slabiej rozwiniety b mogl nie osiagnac swoich pelnych wymiarow, 100% swoich mozliwosci., i andropenis moze pomoc uwolnic te kilka cm. Oczywiscie sa to miesiace regularnego noszenia z 8 godz. dziennie przej**ane ale cos za cos i nawet 2 cm na trwale to w moim przypadku byl by sukces. Kupie i sprobuje bo nic nie trace no moze prucz kasy ale sa rzeczy wzniejsze. Ktos powie ze naiwny idiota ale jak nie sprobuje to sie nie dowiem. Dam znac jakie efekty bo ciezko cos znalezc w necie a jak cos jest to same opinie pozytywne na str. sex shopow ze dzial itp. ale co sie dziwic chca sprzedac wiec chwala. Sie rozpisalem ale osoby z takim problemem zrozumieja ze nie latwo pisac o tym co nas boli. Powodzenia i nie dajcie sie naciagnac na niewiadomo jaki efekt i bez nic nierobienia (Masci,tabletki)
    NARA
  • Glacaty 2010.12.15 [10:54]
    Ja uzywam pompki od kilkunastu dni i jest suuuuper, penis sie cieszy juz na sam jej widok, oczywiscie w miedzy czasie rozciagam go tradycyjnym sposobem ale Pompke prozniowa uzywam poto by Penisek zgrobl i musze kliknac ze juz po kilkunast razach nastapily zmainy, moja zona po 4 tygodniowej przerwie w uprawianiu sexu jak ja zaczepilem podczas spania to niepoznala mojegomalego , klikam wam ze to jest super sprawa, szkoda ze tak dlugo sie ociagalem z zakupem a niekupilem takiej najdrozszej , wziolem najtansza na probe i to tez mi wystarczylo
    Pozdrawiam wszystkich milosnikow wlasnych penisow i slicznychcipek wargowatych takich jakie ja lubie najbardziej usmiech.gif
  • TRWALE haahahahaha 2012.02.07 [20:09]
    wszelkie tabletki, maści i zioła tylko powodują osiągnięcie maksymalnej erekcji której w sposób naturalny nie można osiągnąć, facet widzi efekt ale to nie jest większy penis tylko optymalna erekcja nie ma to nic wspólnego z trwałym powiększaniem

każdy preparat ma wiekszości taki sam skład, składniki te tylko i wyłącznie wspomagają krążenie krwi do penisa a nie jego trwałe powiększanie
  • Andreas Niemcy 2012.03.16 [13:23]
    NeoSize XL jest zaj...te gdzie to można kupić w Polsce???
  • Frajer69 2012.03.18 [22:15]
    Daj se chłopie na luz, nic z tym nie zrobisz. Penis rośnie do pewnego wieku a z takim wymiarem świata nie podbijesz a ładnej dziewczyny nie zdobędziesz. Ja sam mam jeszce mniejszego niż ty i wiem że to jest porażka w życiu faceta. Da się z tym żyć tylko musisz to zaakceptować , że jestes gorszy od przecietnego faceta.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych