Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Powiekszanie Penisa Pomóżcie

Powiekszanie penisa

Polecane posty

Gość Powiekszanie Penisa Pomóżcie

Mam niewielkiego wedlug mnie penisa. Kobieta jak sie rozszerzy to tez go slabo czuje co mi ostatnio powiedziala. Stad pytanie bo zaczalem szukac po internecie... Czy tabletki typu Natural Gain Plus czy PeniMax oraz jakies zele sa w stanie powiekszyc penisa? Obawiam sie ze to moze byc tylko marketing. Pompki podobno powiekszaja penisa ale nie trwale a tak pompowac go codzinnie hmmm.... Z drugiej strony czy po regularnym uzywaniu moze sie powiekszyc? Ekstendery mnie nie interesuja bo to jakas katastrofa i do tego drogie. Mial ktos jakies doswiadczenie z tym? Czy to dziala? Czy znacie jakies rzetelne artykuly? Czy znacie cwiczenia powiekszajace i znacie jakis link do darmowej strony z nimi? Obawiam sie ze to moze byc reklama sklepow wykorzystujacych problem facetow. Prosze o pomoc i informacje. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem czy to dziala
Niestety nie wiem czy takie preparaty wogole dizalaja. Moze ktos bedzie mial jakies pojecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiekszanie Penisa Pomóżcie
Sam pewnie nie urosnie dlatego szukam metod. Chce zaspokajac swoja kobiete. To dla niej chce zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiekszanie Penisa Pomóżcie
Widzialem juz takie strony tylko jest pytanie czy to dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiekszanie Penisa Pomóżcie
No to wyglada na to ze mam problem dlugosc 15cm grubosc penisa 11,2 w moim przypadku jest za mala. Mam wysoka kobiete do tego jak ja podniece to nie czuje mnie w srodku. Jestem jej pierwszym facetem. Mowi ze jak mi stanie tak ze stwardnieje mocno jest super jesli. Jesli jest slabiej rozszerzona jest dobrze. Ale jesli ja podniece to go znowu nie czuje. Nie ma orgazmu. Nawet lechtaczkowego i nie wie jak on wyglada. Ostatnio sie staralem i mowila ze czuje jak jest jej goraco i ma dreszcze ale nie wie czy to jest orgazm. Nie wiem co robic. Zle sie czuje z tym i to bardzo. Mialem kobiety ktore mialy ze mna orgazmy. Wiec to raczej nie jest tez problem techniki mojej. WIec wyglada na to ze dlugosc ma w tym przypadku znaczenie. Poprostu jestem zdruzgotany ta sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiekszanie Penisa Pomóżcie
Co masz na mysli nie dac sobie wmowic glupot? Ze wogole jej to mala przyjemnosc sprawia? Ja wysedlem z ta inicjatywa zakupu tych preparatow. Ona przy wejsciu moze taka szeroka nie jest ale w srodku bardzo. Mysle o zakupie pompka + tabletki + krem i powiedzialem to dziewczynie. Ona twierdzi ze to niepotrzebne ale zastanawia mnie to czy poprzednie nieudane zwiazki przypadkiem nie byly tego powodem? Prawda jest taka ze sie czuje zle i mnie nie satysfakcjonuje za bardzo ze to niepotrzebne. Czuje sie jakby sie nademna litowano. Ze nie jest to w zyciu najwazniejsze. Moze i nie jest ale smutne. Jeszcze sa cwiczenia tylko nie wiem czemu wszedzie niby platne a nie ma darmowych. Nie wiem tez po jakim czasie sa efekty. Myslalem przez miesiac to stosowac i ze jakis rezultat moze sie pojawi bo fakt ze nie ma co sie dawac naciagac. Ale to moze byc moja ostatnia deska ratunku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesdemjurekkiler
maly kogyt to przegrane zycie, zmien babke na ciasniejsza albo kup wielki wibrator to jej dogodzisz, niestety wiekszosc babek ma cipki ajk wiadra jak sie podnieca, sa przystosowane do pal murzynskich albo konskich hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiekszanie Penisa Pomóżcie
Czyli jednak mam malego tak jak myslalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek5
Marudzisz, nie ważna jest wielkość ptaszka lecz jego filuterność. Polecam: www.powiekszanie.com.pl/efekty_penima x.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam, że ja użyłem tabletek i kremu, a żeby nie być sam - namówiłem na to kumpla. Nie spodziewaliśmy się niczego wielkiego, ale efekty są, o dziwo! U mnie jakieś 1,7cm, u kumpla trochę mniej, bo 1,2cm To i tak dużo jak na 2 miesiące kuracji ! Planujemy sobie wziąć takie duże opakowaniei przetestujemy My kupiliśmy to: http://intymnosc.pl/aff/sklep/zestaw-penilarg e-60tab-50ml-pelna-kuracja-p-806.html Polecam jeszcze takie: http://www.powiekszanie.com.pl/aff/sklep/maxi mizer.php Co do pompek, to zamierzałem kupić coś takiego: http://intymnosc.pl/aff/sklep/bathmate-hydrop ump-2010-p-674.html ale nie mam na to jeszcze kasy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, źle powklejałem linki, ogólnie zajrzyj tutaj: www.powiekszanie.com.pl/aff/sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie tabletki na powiększenie prącia jak najbardziej przynoszą efekty. Oczywiście nie takie jak pisze na opakowaniach ( typu 7-10 cm w miesiąc), ale w ciągu 2 miesięcy na tego typu tabletkach http://nplink.net/aUBHKuQd spokojnie można zrobić 3 cm. Moim zdaniem to dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×