Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ciekawa222

praca - sex telefon, co o tym sądzicie?

Polecane posty

Gość ciekawa222

co sądzicie o kobietach pracujących na sex telefonie? może jest tutaj ktoś kto właśnie w taki sposób zarabia? jak to wygląda 'od środka'? taka praca? zaznaczam, że nie szukam tutaj ludzi którzy tylko będą popierać taki rodzaj pracy, bo np sama tak pracuje. po prostu natknęłam się jakiś czas temu na takie ogłoszenie z ofertą pracy, a że nie mogę od dłuższego czasu znaleźć pracy na wakacje to już różne myśli chodzą mi po głowie.. chyba moja moralność mi się zachwiała, dlatego chciałabym poczytać Wasze opinie ;) zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567....
kiedyś oglądałam taki felieton w tv właśnie o tego rodzaju pracy myślałam że się posikam ze śmiechu jak widziałam te kobiety robiące na drutach i udawające przy tym orgazm hehe ja osobiście bym nie mogła zarabiać w ten sposób trzeba być niezła aktorką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa222
hmmm.. czyli nie ma jakiegoś ogólnego przekonania, że to jest straszne, a te kobiety muszą być 'dziwkami' :P?? a nie wiem czy to akurat był ten felieton ale faktycznie przypomniało mi się że podobną 'scenę' widziałam w tv :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holaaaaaaaaaaaaaa
a gdzie mzona sie załapac na taka prace?mam seksowny głos i umiem udawac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa222
z jakiego województwa jesteś ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567....
oczywiście że te kobiety nie były jakimiś dziwkami ....zwyczajne kobiety w różnym wieku ...traktowały tą pracę jako coś normalnego powszedniego ....ale tak jak wspomniałam trzeba mieć dar do tego rodzaju pracy ....z tego co pamiętam w tym wszystkim chodzi że masz tak faceta zakręcić przy pierwszej rozmowie że będzie chciał dzwonić częściej ...w końcu to biznes a nie sentymenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa222
hmm.. kurcze, to sama nie wiem czy bym tak potrafiła :P.. chociaż kusiło to, że pisali o wysokich zarobkach itp.. ale z drugiej str zbyt dużego doświadczenia w sferze mojego życia erotycznego to ja nie mam i może bym nawet nie podołała.. ciekawe jak wygląda dzień próbny :P czy słucha się rozmów innych czy samemu próbuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłabym słuchac tych napaleńców brrr... robiacych sobie dobzre, podczas rozmowy... brrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa222
heh, podstawowe umiejętności robienia na drutach mam ;) zawsze mogłabym je podszkolić :D:D hmm... w sumie nie widziałabym tego obleśnego napaleńca ;) zawsze mogłabym sobie wmawiać, że jest zadbanym, czystym mężczyzną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa222
cionrza to pżecierz nie koniec świata! kto by nie chciał dziecka ze słóhawki ;) jeszcze byś mi zazdrościł/ła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa222
aha, i jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia w temacie to nie zaglądaj tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa222
hmm.. ale sama tak myślisz czy tak Ci powiedzieli :P?? wiesz ile się zarabia w takiej pracy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzwa ja mam 35 lat
ja uwazam ze to nie jest dziwkarstwo...to tylko przez tel zwykle udawanie ale trzeba miec talent napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a iel ty amsz lat
a sluchaj gdzie taka robote znalezc????????????????????????????? ja tez chce :( mam 20lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa222
w sumie macie racje.. ale i tak jeszcze będę wytrwale szukać czegoś 'normalniejszego'.. zresztą kto powiedział, że mnie tam z otwartymi ramionami od razu przyjmą :P w sumie starsze kobiety jako bardziej doświadczone pewnie mają większe 'wzięcie' do takiej pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa222
z jakiego województwa jesteś ?? ja jestem z w bardzo podobnym wieku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa222
pytam o województwo, bo wiem gdzie było/mam nadzieję, że nadal jest ogłoszenie w sprawie takiej pracy ale w tym konkretnym mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wako
zakładam taka infolinie woj wielkoposkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody podjarany
seks telefony to jakaś ściema... dzwoniłem ze trzy razy na numer znaleziony np. w "Mega biustach" albo "Nowym Wampie"i zawsze trafiałem po drugiej stronie na jakieś panny, co pitoliły trzy po trzy o jakichś knajpach i imprezach, zamiast o ruchaniu. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilian86*****
witam wszystkich właśnie sie zastanawiam nad pracą w sex tel. mam 24 lata i w sumie jako telemarketerka pracuje juz 2 lata ale nie satysfakcjonuje mnie ta praca ze wzgl na zarobki, sama wychowuje 3 letnia córkę i wiadomo jak każy mam problemy finansowe dlatego coraz czesciej mysle o tego rodzaju pracy, jestem z woj śląskiego, jakby ktoś coś wiedział to prosze o info.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ,,ja tez
oj..juz dawno myslalam o takiej pracy..z baraku szans na znalezienie dobrze platnej poracy..tym bardziej ze mam na utrzymaniu dwoje dzieci....jestem ze slaska..ktos wie jak sie dostac do takiej pracy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruneti1
Gdzie szukac takich ofert w poznaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cama-wwa
Również szukam tego typu pracy, jako operator sms lub na telefonach, ale jakoś w internecie mało jest ofert..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam ostatnio na ten temat w onecie , ludziom psychika siadala , ogolnie ciekawy artykul, kokosow nie zarabiaja najlepsi nie wiecej niz 3000 tys,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest praca w sex telefonie we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem "otwarna na tego typu prace" czyli w sex linii - kujawsko -pomorskie prosze o namiarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×