Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mezczyzna lat 23

prawdziwa kobieta powinna miec wlosy tylko na glowie

Polecane posty

i taka jest prawda w dzisiejszych czasach dziewczyny kobiety powinny sie golic depilowac wszedzie dokladnie chodzi mi o rece ,nogi bikini nie moge patrzec jak dziewczyna ma wlosy na rekach takie czarne :/blee nie mowiac juz o peknietym jeżu jeszcze conajmniej dziwnie wygladaja takie wasiki przedewszystkim u naprawde pieknych kobiet i na pierwszy rzut oka zadbanych takze ten temat to jest taka forma apelu do dziewczyn zeby zaczely golic sie wszedzie pozdro :) sadze ze kazdy facet sie ze mna zgodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a facet powinien wyb opalony wysmarowany olejkiem i z dobrze wyrzezbionym brzuchem i klatka.. ten post jest apelem do facetow chodzcie wiecej na silownie i rosnijcie bo kobiety nie lubia niksich. tak od 185 jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy brwi i rzęsy, takie czarne przynajmniej u mnie, wiesz drogi autorze, też mamy usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wgte5h
prawdziwy mezczyzna rowniez nie moze miec chudych lydek ani za szerokiej pupy. Nie moze miec drapiacego zarostu na twarzy ani bron Boze zaciec. Obrzydliwie to wyglada jak zadbany na 1 rzut oka facet ma zaciecia, albo jakies krostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wgte5h
Autorze topiku ile masz wzorstu ile wazysz? Wrzuc najlepiej foto. Ocenimy, czy jestes prawidzwym mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wiedzialem ze nastapi oglolne oburzenie :/... ale mi tylko chodzi o dbanie o siebie przeciez nie pisalem ze musicie miec 170cm 50kg wagi i piekna opalenizna cialo bez skazy i anielska cera mi tylko chodzi o dbanie o siebie ;) ogolnie z dystansem to czytajcie w sumie to jest tylko moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wgte5h
jestem grubą szmatą moja waga 120 kg wzrost 155 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziw sie oburzaja sie
bo tu same zakompleksione grubaski siedza albo te bez biustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreweciatko
Zglos zazalenie do Pana Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bli ble blu
w zwiazku z tym, ze mamy XXI wiek, pragne zaapelowac do panow : Usuwajcie kudly pod pachami!!! Nie bedzie tak walilo w miejscach publicznych :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy goli sobie to na co ma
ochotę.... Ja golę sobie ręce bo miałam ciemne włoski - pozbylam sie ich pierwszy raz 7 lat temu - i jest mi bez nich lepiej, nogi oczywiście też golę, okolice bikini etc. dlatego "mezczyzna lat 23" pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bli ble blu
ode mnie wali rybą co mam zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gole pachy....depiluje nogi....gole lub depiluje cipke...wlosy na glowie mam ok...krotkie blond wlosy....ale dlaczego mam golic rece? jeszcze nikomu to nie przeszkadzalo...w tym wypadku mysle ze to glupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydepilowane rece wygladaja
moim zdaniem obrzydliwie-w zyciu bym czegos takiego sobie nie zrobila to samo jesli chodzi o calkowita depilacje owlosienia lonowego-nie mam ochoty wygladaj jak 5 latka... a do autora-po 1 depilacja jest niezdrowa po 2 skora na pewno nie bedzie po tym nieskazitelna po 3 to moze powinienes sie zaopatrzyc w plastikowa lale zamiast interesowac sie kobietami-ona z pewnoscia nie bedzie miala owlosienia tam gdzie nie trzeba... a po 4 kazdy facet ma swoj gust i nie kazdy ma tak nienaturalny jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... ale faceci to już wymyslają :) ja na rękach mam meszek więc po cholere?:) bez przesady... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam na rekach 2 cm czarne kłaki i też kest ok, mysle że autor by padł jakby je zobaczył. A ja je lubie i miziam sie nimi czasem po twarzy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego autorze mowisz tylko o dziewczynach?? przeciez czarne dlugie kudly u mezczyzn tez nie wygladaja zachecajaco nie wspomne o plecach, wiec moze najpierw daj cos od siebie a pozniej wymagaj od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golic się wszędzie...hmmm.... podniecanie się łysą waginą nie jest czasem ukrytymi skłonnościami pedofilskimi???? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mi skasował posta
o łysych kobietach? Komu się nie podobało, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumkik
jak chcecie mieć kota miedzy nogami to sie same liżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy mężczyzna nigdy
nigdy nie umieściłby takiego topiku na forum kobiecym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaula
mężczyza 23- czemu tak generalizujesz? spójrzcie na siebie!!! Włochy pod pachami i w nosie! Idealny facet ( jak dla kogo) powinienbyć wygolony min. na klacie, po pachami i powinien dbać o siebi, a nie żłopać piwo! Zresztą kobitki, które są nawet przy kości a dbają o siebie, mają wielokrotnie lepsze wzięcie niż chude, wygolone szczapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumkik
wygolone mają wzięcie - laski poliżcie sobie bobra to zrozumiecie o czym mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumkik
to nie liż zgniłych jaj jak ci śmierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×