Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prawdziwa natura kobiet i mężczyzn.

Polecane posty

Gość gość

"Tomasz, zazdroszczę twojej żonie męża usmiech.gif Mi się marzy numer z kobietą, albo mały skok w bok, bo mimo, że mąż solidnie jak trzeba to wstaje i daje radę na 5+ to jednak jedno i to samo prącie w kółko może zamęczyć.." xxx Brawo za odwagę, to jest post oddający prawdziwa naturę kobiet i mężczyzn. Nie każda osoba potrafi sie do tego przyznać przed soba. Oczywiście sa wyjątki w postaci typowo monogamistycznych osob. Wyjątki potwierdzają regule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy Nigdy Nigdy nie zdradza gdy ktoś cię Szanuje Kocha i Darzy Uczuciem bo spiepszysz WSZYSTKO. Ja miałam ochotęna zzmianę w seksie wiec się ROZMAWIA z PARTNEREM. Mamy seks z wymianą partnerów w różnych układach seksualnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam też kobietę, ale nie odmówił bym nigdy zabawy z nieznajomą. Trochę mi brakuje ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy układ, to gdy oboje z partnerów zgadzają sie na wymianę partnerów lub chociaż seks przy drugiej parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co wy p*********e, ale ja się z tym nie zgadzam. Nie rozumiem czegoś takiego jak otwarty związek. Związek jest jeden i jak sama nazwa mówi sugeruje związek, a więc bliskość, zaufanie i lojalność. Tylko ona, tylko on. Albo się ktoś decyduje, albo korzysta z uroków życia. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×