Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czerwoniutka80

Prezent dla męża

Polecane posty

Gość Czerwoniutka80

Moze macie jakies fajne pomysly na sexwieczor z mezem. Maz ma wkrotce urodziny i powiedzial,ze najlepszym prezentem bedzie dla niego dlugi noc z fajnym sexem. wyjscie z domu na cala noc jest niemozliwa,bo mamy male 6 tygodniowe dziecko. Nadmienie, ze nie jestem nudziara w lozku i maz sie ze mna nie nudzi,tylko lubie szybko,a on lubi sie delektowac. Jak umilic mu wieczor zeby bylo milo i dlugo? Prosze o fajne pomysly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni sa wzrokowcami, jeśli będziesz w pięknej bieliźnie i jeszcze do tego cała swoją uwagę poświecisz tego wieczoru swojemu mężowi to powinno być super. Nie wiem co lubicie i jak za awansowani jesteście w sztuce kochania, ale jeśli potrafisz zrobić dobrego loda to zazwyczaj mężczyźni bardzo lubią,( jeśli pozwolisz mu skończyć w ustach to super ale jesli nie lubisz to np. na piersiach to tez będzie OK) Np. Moj maz uwielbia jak mam w sobie jajeczko LELO Lyla 2 a on bawi sie pilotem do tego jajeczka, zabawa jest świetna, ja bawię sie jego penisem a on kontroluje jajeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwoniutka80
Dzieki za podpowiedz. Co do bielizny,to kupie sobie cos fajnego - jakas seksi kusa koszulke (maz ma na nich malego swira).Co do lodow, to nie wiem,czy mu sie nie znudzilo (od dwoch miesiecy tak sie bawimy - rozumiesz,najpierw koncowka ciazy -wskazanie lekarza -celibat,potem polog).Mysle zatem,ze chyba normalny seks bedzie dla niego fajniejszy. Zastanawialam sie nad jakims striptizem w moim wykonaniu, ale nie wiem czy to dobry pomysl. Nie czuje sie kmfortowo z moimi; nowo nabytymi 6kg; chociaz wczesniej mialam mala niedowage a teraz jestem niby w normie, chociaz czuje sie grubasnie,wiesz babie nie wytlumaczysz...Chociaz cycki mam teraz fajne,ale pupa i brzuszek moglyby jakos sie zmniejszyc (do meza urodzin jeszcze prawie miesiac).Macie jeszcze jakies ciekawe pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwoniutka80
Zadnych odpowiedzi.,Szkoda,a juz sie ludzilam,ze ktos mnie zainspiruje lub/i nawet milo zaskoczy ;-)))))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak bardzo jesteście zaawansowani moze w pupe wiesz moze ma taka fantazję a boji sie powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwoniutka80
Jestesmy ze sobacszczerzy i duzo rozmawiamy. Maz mowil,ze moglby sprobowac,ale nie wie,czy sie nie wycofa,bo to dla niego takie gejowskie ... Ja natomiast nie chce i juz i odpuscilismy sobie ten temat. Na pewno nie lezy tn w sferze jego marzen. A moze Wy panowie mieliscie kiedys jakas fajna sexniespodzianke przygotowana przez Wasze panie. A Wy kobiety moze tez zrobilyscie ukochanemu jakis fajny sexwieczor. Czekam na ciekawe pomysly. Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojego ostatnio posadzilam na krześle i spielam mu z tyłu ręce kajdankami. Oczywiście nagiego. Zrobiłam mu sex pokaż z wibratorem, wkladalam sobie do cipki potem do buzi. Dawalam mu paluszki wyjętez cipki do polizania. Dotykalam co chwilę penisa ale tylko delikatnie. Potem wzięłam go do buzi i robiłam loda na koniec usiadłam na nim i spuscil się w pięć minut tak był nakręcony. Musimy to powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmn może zawiązać mu oczy i po pobudzać inne zmysły mówiąc sprosne słówka prowadząc jego ręce po swoim ciele dając mu smakować Twe palce po uprzednim dotykaniu cipki omijaj jego penisa po prostu rozpal go bez bodźców wzrokowych niech użyje wyobraźni przecież zna Twoje ciało niech sobie je wyobraża i slucha jak rozpalasz go slowami dotykiem smakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwoniutka80
No brzmi ciekwie,aleprzeciez mezczyzni sa wzrokowcami. Czy taki sex moze ich krecic? Czy nam kobietom tak sie wydaje, ze to moze byc dla nich fajne, bo my same tak lubimy jak wylaczamy sobie podczas seksu bodzce wzrokowe. Czynsa jakies jeszcze fajne pomysly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może w kuchni w łazience gdziekolwiek zrób mu lodzika z połykiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwoniutka80
Czy ktos ma jeszcze jakies fajne pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę mało danych. Nas zainspirował sex-shop http://freetaboos.pl/ i po kilkunastu latach związku kupiliśmy sobie zestaw zabawek. Przydaje się do dziś. Polecam, zawsze to coś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwoniutka80
Wiecej danych: Seksowna bielizne koniecznie zakupie (chociaz mam juz jej troche). Anal i obce osoby w lozku wykluczone. Marzyla mi sie restauracja a potem hotel a potem moglabym zrobic jakis fajny striptiz z samozaspokajaniem sie . Niestety, restauracja jeszcze moze i by wyszla,ale hotel odpada -nikt nie zostanie nam tak dlugo z takim malym dzieckiem. Co do striptizu, to troche sie wstydze,bo po ciazy zostal mi brzuszek i nie czuje sie zbyt seksownie (po cieciu cesarskim nawet jeszcze nie moge intensywnie cwiczyc :-((( ). A moze macie jakis pomysl na seksowna bielizne zeby ukryc brzuch. W sumie to maz lubi jak zostaje tylko w samej krotkiej spodniczce... Moze znajde jakas seksowna,bo reszte mam nawet super,tylko ten brzuch... A co do zabawek,to co proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facetowi absolutnie nie zawiązuj oczu, faceci to wzrokowcy, zepsujesz mu zabawę. Ale odwrotnie może być fajnym pomysłem. Załóż opaskę sobie na oczy i oddaj mu się do dyspozycji - jakie tylko ma pomys może realizować. Możesz również załóż sobie albo podać mu kajdanki lub przygotować również sznur albo taśmę do krępowania. W tym wieku wibrator i tego typu zabawki nie są dobrym pomysłem - pomyśli że nie daje rady cię zaspokoić. Jak jeszcze mało zabawek to może z boku położyć jakiś delikatny pejczyk dla zaróżowienia pupci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwoniutka80
Kochani, dziekuje za pomysly (choc czekam z niecierpliowsci na wiecej). Gorset i zawiazywanie oczu (mi oczywiscie) brzmi bardzo kuszaco... Podoba mi sie ten pomysl i mysle,ze jest w stylu mojego meza,bo on lubi na mjie patrzec. Ja natomiast lubie zamknac oczy i skupic sie na pozostalych zmyslach...jak chyba wiekszosc kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mężem bardzo lubimy rożne zabawy w przebieranie, jeśli urodziny bedą w domu mozesz być seksowna pokojówka, albo pielęgniarka która zaopiekuje sie czule itd. Poszukaj coś fajnego w internecie. Kajdanki sa zawsze fajna zabawa, albo jadalna czekolada która podlewasz swoje ciało a on to z ciebie zlizuje albo ty z niego, jedna z moich ulubionych zabaw jest w profesora i uczennice, w takich zabawach często wychodzi kto z partnerów lubi dominować a kto jest bardziej uległy. Jeśli idziecie do restauracji na obiad, powiedz mu ze nie masz na sobie majteczek, tylko podwiązki ale z pasem (zawsze na panów lepiej działają niż samonosne), jak jeszcze przez przypadek sukienka sie tak podciągnie żeby było widać trochę uda, mój to uwielbia. Ale to tylko propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet 185 wzrostu
Dobry seks na urodziny. Pusty ten Twój facet ! Zamiast zamówić jakąś fajną książkę ... Ten świat jednak zepsiał do reszty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Brunet 185 wzrostu dziś Dobry seks na urodziny. Pusty ten Twój facet ! Zamiast zamówić jakąś fajną książkę ... Ten świat jednak zepsiał do reszty . " powiedział co wiedział :O intelektualista się znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwoniutka80
Pomysl z przebieraniem fajny,ale ten z brakiem bielizny w restauracji, chyba wysmienity (maz kiedys mowil,to mogloby go krecic), tylko ja nie moglam sie przemoc (bo zazwyczaj nosze bardzo krotkie sukienki i spodniczki i balam sie, ze sie zapomne i ktos poza moim mezem moglby odkryc moj sekret. Do Bruneta : co do ksiazek, to moj facet oprocz innych prezentow, prawie zawsze dostaje ode mnie na urodziny dobra ksiazke historyczna (bo takie uwielbia) :-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktos jezcze jakies fajne pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czrrwoniutka80
Ma ktos jeszcze fajne pomysly? Sama jestem ciekawa. Mi te zabwki i przebieranki najbardziej siebpodobaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaprezentowałam się na specjalną okazję dla mojego faceta w delikatnej i tajemniczej maseczce na oczach, z ozdobami na sutkach (na zaciskach, bez przekłuwania), z ogonkiem na sondzie analnej i z włożonymi kuleczkami gejszy z maleńkim dzwoneczkiem zawieszonym na sznurku od kulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posadź wygodnie w fotelu zawiąż oczy delikatnie sklepik ręce włącz muzykę i pocichu wprowadź inna łaskę koleżankę lub panienkę z ogłoszenia która zacznie robić mu loda a potem ty sie dołączysz Zaskoczenie przeżyje a potem w trójkę na całego Największe marzenie faceta to sex na raz z więcej niż jedna kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwoniutka80
Gdzetysa ok, chociaz zaciski na sutki nie dla mnie. Mam bardzo wazliwe piersi. Druga osoba w lozku odpada. Uwazam ze sex jest tak intymnym przezyciem ze nie maw ni miejsca na dodatkowe obce osoby. Poza tym jestem straszna zadrosnica i nawet gdybym sie na to zgodzila to potem nasz zwiazek moglby sie rozpasc bo ja nie umiem sie dzielic swoim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy temat. Ma ktos jeszcze jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz mu zrobic przyjemność? Zostań z dzieckiem a jemu pozwól iść na dziwki. On będzie zadowolony a Ty nie będziesz miała problemu co wymyśleć. I tak pewnie już mu sią znudziłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś GENIALNE !! Ludzie powinni Ci płacić za te złote rady !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwoniutka80
No zawsze znajdzie sie jakas zlosliwa Menda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×