Odpowiedz na ten temat

Problem z seksem słaba erekcja

• jaskoleczka23 2015.01.10 [11:32]
    Witam, od niedawna mam nowego partnera, rozpoczęliśmy współżycie i jak się okazało jest problem. Opiszę to praktycznie:
    on ma małego i chudego penisa, ja jestem "ciasna", podczas stosunku penis się wysuwa, jest miękki, czasem jest problem z wprowadzeniem z powodu tej miękkości. Jaka może być tego przyczyna? Ktoś spotkał się z podobnym problemem?
    Dodam, że mój partner ma również problem z łysieniem androgenowym. Czy to może mieć związek z słabą erekcją?
  • gość 2015.01.10 [11:35]
    szukaj mlodszego,ten twój ma już problemy,które będą się pogłębiać i potrzebuje BRAWERANUsmutas.gif
  • Dareios 2015.01.10 [11:36]
    W jakim wieku jest partner? Czy miał takie problemy wcześniej?
    x
    Z łysieniem androgenowym może to być związane ale nie musi. Łysienie powoduje ten sam hormon - dihydrotestosteron - który odpowiada za libido, ale powoduje on także przerost prostaty. Jednakże często łysienie androgenowe nie wiąże się ze zmianami hormonalnymi tylko z genetyczną wrażliwością cebulek na DHT
    GG: 5046826
  • gość 2015.01.10 [11:38]
    proponuje wybrac sie do seksuologa moj maz ledwo we mnie wejdzie juz konczy
  • gość 2015.01.10 [11:38]
    z łysieniem androngenowym może być związane większe libido ..
    Facet ma więcej testosteronu i większy popęd
  • Dareios 2015.01.10 [11:40]
    ale dht powoduje też przerost prostaty a to z kolei może powodować problemy z erekcją.
    x
    w jakim wieku jest facet, czy ma nadwagę?
  • jaskoleczka23 2015.01.10 [11:40]
    Post wyżej pod moim nickiem to podszyw!
    x
    co do Waszych pytań, mój partner ma 25 lat. Mówił, że zawsze tak miał... Stosunek ogólnie trwa długo, zwykle 20-30 min. ale ja, jak i partner mamy słabe doznania...
  • jaskoleczka23 2015.01.10 [11:41]
    Przy wzroście 180 cm, waży 78 kg.
  • gość 2015.01.10 [11:41]
    autorko czy przytyłaś ostatnio Miałaś problemy z nadwagą ?
    Jego problemy mogą być związane ze zmianami jakie zaszły u ciebie
  • Dareios 2015.01.10 [11:42]
    Powinien zrobić badania na wolny testosteron. Ale jeżeli zawsze tak miał to nie sądzę aby miało to podłoże hormonalne. A czy uprawiacie seks w prezerwatywie?
  • jaskoleczka23 2015.01.10 [11:43]
    Ogólnie rzecz biorąc nie chodzi mi o sam w sobie seks. Martwię się, że może mu coś dolegać. Naczytałam się w internecie różnych informacji i martwię się. Prosiłam go, by poszedł do lekarza, ale on się miga brakiem czasu i tak dalej... Łysienie zaczęło się jakieś lata temu, co jest dla mnie szokiem. Miał wtedy 21 lat. Ma duże zakola, które prawdopodobnie będą się pogłębiać. On twierdzi, że to przez stres i nie ma o czym mówić.
  • jaskoleczka23 2015.01.10 [11:46]
    Nie, nie używamy prezerwatyw, ja się zabezpieczam. On twierdzi, że w prezerwatywie nie ma żadnych doznań... Jak zdołałam zauważyć jego łysienie może mieć podłoże genetyczne - dziadek, ojciec mają te same problemy. Tyle,że jego ojciec zaczął łysieć w wieku ok. 33 lat dopiero...
  • Dareios 2015.01.10 [11:47]
    Łysienie to kwestie genetyczne, nie ma się za bardzo czym martwić (chyba że jemu to przeszkadza). Czy za każdym razem ma słabą erekcję, niezależnie od tego co robicie? Jak to wygląda przed seksem czy w czasie seksu oralnego?
    x
    Stres tu może być przyczyną
    edytowano 2015.01.10 [11:48]
  • gość 2015.01.10 [11:47]
    łysienie nie jest od stresu , to geny
    pewnie jego ojciec albo dziadek też był łysy
    Łysienie o niczym nie świadczy .
    Za brak erekcji mogą u odpowiadać inne czynniki np . nadmiar stresu w pracy , zmęczenie czy też zmiana u partnerki
    może to być duże przybranie na wadze u partnerki ..
  • gość 2015.01.10 [11:48]
    gość dziś [11:38]
    z łysieniem androngenowym może być związane większe libido ..
    Facet ma więcej testosteronu i większy popęd
    xxx
    Bzdura. Owszem ma więcej testosteronu, ale tego gorszego.
    xxxxxxxxxxxxx
    Autorko, partner ma zrobić to:
    Odkwasić i oczyścić organizm, przebadać nadnercza, przebadać prostatę, przebadać się w kierunku zaburzeń z krążeniem itp, zrezygnować z piwa. Chmiel jest estrogenny i antyandrogenny.
  • gość 2015.01.10 [11:50]
    Dlaczego to takie ważne ?
    Zmęczony facet unika seksu , który dodatkowo osłabia organizm .
    Na seks trzeba mieć siłe , nie można być wycieńczonym
  • Dareios 2015.01.10 [11:50]
    "Bzdura. Owszem ma więcej testosteronu, ale tego gorszego."
    x
    Testosteron jest jeden. Nie ma złego czy dobrego testosteronu. Testosteron to nazwa konkretnej substancji.
    x
    Jednakże testosteron jest nie tylko hormonem ale także prohormonem - ulega konwersji do innych hormonów jak np pod wpływem aromatazy do estradiolu czy pod wpływem reduktazy do DHT. I to DHT (czyli dihydrotestosteron) jest głównym androgenem. Testosteron nie wykazuje praktycznie działania poza tkanką mięśniową. Łysienie, libido - to jest działanie właśnie DHT.
  • gość 2015.01.10 [11:52]
    Co wy macie z tym tyciem u autorki, przecież wyraźnie napisała, ze są ze sobą od niedawna, więc chyba przez miesiąc nie utyła 20kg żeby przestać podniecać partnera?
    xxx
    Autorko jeśli on mówi, że zawsze tak miał, to według mnie nadnercza, albo problemy z krążeniem. Dziwię się, że facet który 25 lat jeszcze nie był z tym u lekarza. Rozumiem 45 latka, bo stwierdzi, że pewnie jest już stary, ale 25 latek?
  • gość 2015.01.10 [11:53]
    nie ma gorszego testosteronu ..
    Ojciec dody to prawdziwy buhaj . Dawno wyłysiał .
    zapładniał kilka kobiet jednocześnie
    http://www.pudelek.pl/artykul/43349/siostra_d ody_pozwala_ojca_o_alimenty_wygrala/
  • jaskoleczka23 2015.01.10 [11:55]
    Przed stosunkiem, gdy pieszczę go ręką, jest w miarę twardy, z czasem erekcja słabnie, podczas stosunku oralnego dzieje się podobnie... U mnie nic się nie zmieniło, jestem osobą szczupłą.
    On nie unika zbliżeń, robi to bardzo chętnie, czasem nawet 2 razy dziennie. Dla mnie ta sytuacja jest nowa, a przy tym dziwna, gdyż pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Wcześniejszy partner nie miał z tym problemów, dlatego martwię się, że może być z moim obecnym coś nie tak. Bardzo go kocham i chcę mu pomóc. Widzę, że gdy jest bardzo podniecony to czasem jego członek baardzo słabo stoi, ale on mówi że jest "w 7 niebie", np. podczas seksu oralnego. Co mnie bardzo dziwi, z doświadczenia wiem, że przy dużym podnieceniu robi się twardszy... Chyba, że się mylę...
  • jaskoleczka23 2015.01.10 [11:55]
    A co dziwne podczas seksu analnego jego penis jest twardy
  • gość 2015.01.10 [11:59]
    Dareiros testosteron odpowiedzialny za łysienie to jest jakaś pochodna testosteronu.
    cyt" U mężczyzn metabolizm testosteronu jest bezpośredni. W wyniku działania enzymu 5-alfa-reduktazy testosteron przechodzi w dihydrotestosteron (DHT), który odpowiedzialny jest za wypadanie włosów skóry głowy. "
    Natomiast niedobór DHAE powoduje problemy z libido.
  • gość 2015.01.10 [11:59]
    zapytaj go szczerze czy przed spotkaniem z tobą się masturbuje ..
    Jeżeli tak , to może być powód problemów z erekcją..
    Każdy zdrowy facet po wytrysku musi odczekać swoje ( czasem nawet kilka godzin ) zaniem znowu będzie gotów do erekcji
    Być może on przez nadmiar masturbacji nie jest w stanie sie przestawić na kontakty z kobietą .
  • jaskoleczka23 2015.01.10 [12:01]
    jaskoleczka23 dziś [11:55]
    A co dziwne podczas seksu analnego jego penis jest twardy
    DARUJ SOBIE MARNY PODSZYWIE !!!! TO NIE JEST TEMAT DO ŻARTÓW !!!
  • gość 2015.01.10 [12:01]
    Każdy zdrowy facet po wytrysku musi odczekać swoje ( czasem nawet kilka godzin ) zaniem znowu będzie gotów do ponownej erekcji
  • gość 2015.01.10 [12:02]
    gość dziś [11:53]
    nie ma gorszego testosteronu ..
    Ojciec dody to prawdziwy buhaj . Dawno wyłysiał .
    zapładniał kilka kobiet jednocześnie
    xxx
    Moja odpowiedź z godziny 11:59 jest również do ciebie. Przykład ojca Dody jest nietrafiony, ponieważ kiedy zapładniał fryzurę jeszcze miał. to że ktoś lubi seks, chce mu się i do niego dąży, to nie oznacza, że jego kuśka dobrze stoi.
  • Marina34 2015.01.10 [12:03]
    Moze kogoś to zainteresuję. Wylicytowałam telewizor za 169zł. Strona jest nowa dlatego mało osob licytuję. Po dwóch dniach od zakończenia licytacji był kurier (przesyłka darmowa) Warto wykupić kredyty i wziąć udział w licytacjach,żeby wygrać np.laptopa czy telewizor.
    http://tanieaukcje.com/p/6724e89a965911e49122 0025907bb422
  • jaskoleczka23 2015.01.10 [12:04]
    Nad masturbacją też się zastanawiałam, ale przed spotkaniem ze mną nie wchodzi w grę. Spędziłam u niego ostatnio więcej czasu i spotkaliśmy się zaraz po jego powrocie z pracy (dlatego to wykluczam). Jego libido jest duże. Odbywaliśmy stosunek rano i czasem 2 x wieczorem, więc z tym nie ma problemów. Nie kochamy się także za często, bo ja nie mam aż tak dużych potrzeb...
  • gość 2015.01.10 [12:04]
    ja znam osobiście faceta , mój wujek , który jest łysy ( wyłysiał w wieku 35 lat )
    i ma ... 10 dzieci .
  • gość 2015.01.10 [12:08]
    wszyscy wokół na wsi mają po 3-4 dzieci , a ten nastukał 10
    śmieją się z niego , że taka duża rodzina
  • Dareios 2015.01.10 [12:09]
    Spróbujcie jakiegoś żelu potęgującego doznania. Jeżeli ma tak od zawsze jak twierdzi to nie sądzę aby były to jakieś zmiany hormonalne, może po prostu za małe bodźce odbiera i dlatego traci erekcję.
    x
    Czy wcześniej miał regularny seks czy był sam i radził sobie sam? Bo długotrwałe bazowanie na masturbacji może powodować podobne efekty

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych