Odpowiedz na ten temat

Problem z seksem słaba erekcja

• GuzickiKazek 2017.08.26 [17:37]
    Też zdecydowałem się naprawić ten problem za pomocą tabletek. I serio to pomaga. Te są najlepsze http://wzaufaniu.pl/pl/p/LONG-MEN-na-potencje -3-opakowania/9418 , jest taki wytrysk, że żona jest zadowolona usmiech.gif
  • gość 2017.08.31 [12:50]
    Używałem wcześniej różnych suplementów na potencję, ale taką erekcję jak mam po maxigrze go, to nie miałem po żadnym. Działa błyskawicznie i teraz mogę kochać się przez kilka godzin
  • gość 2017.08.31 [14:53]
    Miałem zaniżony poziom testosteronu, a przez to brak normalnej erekcji i to chyba przez rok. Leczyłem się wyłącznie mieszankami ziołowymi. Standardowy kompleks witaminowy łączyłem z dr. Penigreat. No i w międzyczasie sporo ćwiczyłem. Zszedł tłuszcz z brzucha, większa energia. W przerwach pomiędzy tabletkami dr. Penigreat jeszcze dodaję do diety nieco więcej żeń szenia, bo akurat dobrze reaguję. Tabletki znam głównie z poleceń zagranicznych użytkowników.
  • yarekvosek 2017.09.10 [18:27]
    Panowie... zanim zaczniecie faszerować się tabletkami polecam Wam przeczytać artykuł http://erekcja.expert/naturalne-afrodyzjaki-d la-mezczyzn/ bo być może jeden z naturalnych afrodyzjaków będzie na Was działać. Po co przepłacać i faszerować się chemią skoro natura udostępnia takie cudowne sposoby? smiech.gif
  • gość 2017.09.10 [22:08]
    LEPIEJ TU NIE WCHODŹ ------> http://yoalizer.com/3IbG <-------
  • oglaszamy 2017.09.15 [21:16]
    witam jesli komuś potrzeba to zostało mi klapa nowych zamknietech oryginalnych paczek kamagry gold 100mg i kamagry w zelu
    proszę pisać na mail to chętnie pomogę i doradzę
    możliwość wysyłki z możliwoscia sprawdzenia paczki zanim da się jakiekolwiek pieniądze po prostu zalezy mi na klientach
    oglaszamy(MAŁPA)yandex(KROPKA)com
    oglaszamy yandex com
    wysytarczy uzupełnić poprawnie
    pozdrawiam
  • shakirra 2017.09.22 [16:59]
    przede wszystkim twój mężczyzna powinien się przebadać! ale wiem że może z tym być ciężko bo mój osioł uparty też nie chce słyszeć o żadnym lekarzu, cwaniak kupił w aptece maxon active i zadowolony że sprzęt działa jak należy oczko.gif
  • gość 2017.10.11 [08:05]
    No i źle zrobil? Wizyta u lekarza nie zawsze jest rozwiązainem. Czesto bywa, ze lekarz wciska jakies tabsy na receptę a takie wcale nie są dobre bo po pierwsze mają efekty uboczne a po drugie mogą uzależniac. Wstyd się przyznać, ale sam mam pewien etap brania sildenafilu. To jednak jest już za mną. Głowa mi pękała i nie byłem w stanie skupić sie na seksie.
    Aktualnie biorę tabletki bez recepty. Przez jakiś czas były t man tabs i było ok, aktualnie jednak są to cum on. Moim zdaniem jeszcze lepsze jeśli chodzi o działanie. Bierze się jeden raz dziennie tabletkę, potem nie trzeba się stresować,że penis nie stanie.
  • gość 2017.10.11 [12:54]
    Kupię te tabletki gdzieś w aptece? Ogólnie to jestem zdruzgotany ponieważ mam 29 lat i mam problemy z erekcja. A w takim wieku to raczej nie powinno się mieć takich problemów smutas.gif
  • gość 2017.10.12 [08:52]
    Szczerze powieziawszy to nie wiem bo zamawiałem z neta. Wpisz sobie w ceneo to Ci wyskoczy kilka sklepów. A myślisz,ze w jakim wieku mnie to dopadło? 25 lat. Jeszcze gorzej niż Ty. Ale aktualnie jest lepiej na szczęscie.
  • gość 2017.10.12 [13:19]
    Tutaj muszę potwierdzić bo cum on są jednymi z lepszych tabletek jakie możńa kupić Jednak moim zdaniem ich największą wadą jest fakt,że trzeba brać je codzienie po jednej tabletce, a mi osoiście bardzo trudno było się do tego przyzwyczaić bo nie bylem w stanie spamiętać. Ustawiałem sobie przez jakiś czas budzik w telefonie hehe jezyk.gif Aktualine biore man tabs. Pól tabletki wystarcza. Biorę przed stosunkiem.
  • poleczka23 2017.10.13 [13:23]
    Mój mąż też właśnie kiedyś miał problemy z erekcją naprawdę długo mu zajęło zanim to zrozumiał i coś z tym zrobił. dużo nam dało czytanie artykułów na erekcja.expert właśnie na temat tego problemu także na chwilę obecną jest o dużo lepiej
  • gość 2017.10.19 [15:09]
    Wysyp jest środków na potencję, ja kupowałem Dr Penigreat internetowo ze strony www.drpenigreat.pl i zobaczymy jak to będzie. Początki są obiecujące po 2 tygodniach widzę już poprawę – dłużej wytrzymuję.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych