Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o.b.

problem z włożeniem tampona...

Polecane posty

Gość o.b.

hej dziewczyny :) czy Wy też macie problem z wlożeniem tampona na stojąco ? jeszcze mi sie nigdy nie udało go zaaplikować w tej pozycji... :O zawsze muszę sie położyć na podłodze bo jak wkładam inaczej to boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie ma problemu - a próbowałaś postawić sobie noge na wannie albo sedesie i wypiąć troszke tyłeczek do tyłu i wtedy wcelować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to....
nie masz większych problemów?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie tampon z aplikatorem
lepiej wchodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.b.
no próbowałam z postawieniem nogi na sedesie :/ też nie wchodzi :O ale musze popróbowac :) z alikatorem jezscze nie probowałam, bez przerwy używam O.B. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale moze ma na twoje problemy wplyw to czy jestes badz juz nie fakt dziewidztwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego ty chcesz wkladac tampony na stojąco, nie możesz tego normalnie zrobić, i po jaki huj kladziesz sie na dywanie, to chyba malo higieniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj z aplikatorem na pewno jest łatwiej :) A takie pytanko techniczne - jak sobie radzisz gdy jesteś poza domem - przeciez nie kładziesz się w kabinie publicznej toalety.....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.b.
no co Wy nigdy bym się nie położyła nigdzie poza domem :P nie wychodzę z reguły na tak długo żeby sobie zmieniać tampona poza domem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co robisz jak w wakacje wyjechalas i dostalas okresu wracasz do domu ??????????????????????????? bo musisz zmienic tampona bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to kwestia wprawy?????????????? - pamiętam że na początku tez nie było latwo - nawet raz tampon mi się wysunął bo za płytko go włożyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.b.
manius nie badz taki ciekawski... jak jestem na wakacjach to korzystam z normalnych toalet, a nie publicznych :O no nie wiem czy to kwestia wprawy... tampony uzywam juz od kilku lat i na stojaco nadal nie moge ich wlozyc musze pocwiczyc jakies inne pozycje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o.b. przepraszam za moja dociekliwosc ale co poradze ze to mnie trapi i tak w kwesti wyjasnienia jak jestes poza domem gdzies nie wazne gdzie w osrodku czy na kempingu to kazda toaleta tam jest w pewnym sensie publiczna chyba ze sie myle to mi to wyjasnij bo nie ma na celu sie z toba przekomarzac tylko czegos dowiedziec wiec jak bys byla na tyle mila mi to wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak dla zaspokojenia mojej ciekawosci jeszcze jestes dziewica bo to moze ma wplyw ze masz z tamponami problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.b.
tak jestem dziewica :P a na campingi i obozy żadne nie jeżdze :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manius wkladanie tamponow nie ma nic wspolnego z tym czy ktos jest dziewica czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziekuje bardzo za wyczerpujaca odp to moze ma na twoje problemy z tamponem ma wplyw ze jestes jeszcze \"ciasna\" i dlatego sprawia to tobie nie przyjemne wrazenia przy wkladaniu go do pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, ma wplyw. Jak bylam dziewicą z wielkim bólem i trudem wkładałam najmniejsze rozmiary (wiekszych nie dalam rady bo bol byl niesamowity). A i tak i tak bolalo. Tymczasem teraz, pierwszy okres po pierwszym razie - najwieksze rozmiary tamonow wchodza bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie czepiajcie sie moge przeciez tego nie wiedziec to raz a dwa chcem tylko pomoc czy to zle ?? a staram sie jak moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stic jesteś
synkiem Mamusi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz a jak inaczej mozna wkladac tampona chyba nie wklada go w poprzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak go niby mialam wkladac, jak mozna \"zle\" wkladac tampona? :) i nagle zaczelam go wkladac dobrze? :) A skad Ty takie madre rzeczy wiesz, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhhhhmmmmmmmmmmmmmm bo nie wiem o co chodzi z tym pytaniem rozwin co masz na mysli zadajac takie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.b.
no to moja jedyna nadzieja, ze bedzie lepiej po pierwszym razie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobieta i od kilku lat używam tamponów, może źle sie wyraziłam, może byłaś nierozluźniona, mam pytanie, czy po kilku próbach całkowicie zrezygnowałaś z tamponów czy próbowałaś więcej razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.b.
mówisz do mnie ?? ja próbuje sie rozluznic, ale to nic nie pomaga:P używam tamponów nadal wkładajac je na leżąco :D bez nich nie wyobrażam sobie życia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×