Odpowiedz na ten temat

Przedwczesny wytrysk

• wolnoszybki 2010.02.01 [15:35]
    Nie wiem jak to jest nie móc się powstrzymać bo mam tak samo z powstrzymywaniem się od wytrysku jak z zatrzymywaniem moczu te same mięśnie. Oczywiście nie ma problemu 3 min jak i 40 min.
    Porady:
    Myśl o czymś nieprzyjemnym, nie wiem, rana otwarta, urwana ręka, robakach, padlinie, czymkolwiek co powoduje odrazę.
    Nie skupiaj się na pięknie kobiety tylko na jej zadowoleniu i reakcjach, omijaj szeroko w umyśle ruchy jej ciała i punkty które ci się podobają i cię uwodzą.
    Przestań się spieszyć, możesz to robić powoli, rozpędzaj się, wtul się, przytrzymaj ją blisko.
    Uciśnij penisa przy nasadzie jeśli już prawie dochodzisz i wyjmij go na chwilę.
    Onanizowanie z mojego doświadczenia nie zmienia nic w czasie dojścia, wszystko to psychika.

Nie chce mówić że podejście faceta w stylu "nie będę czytał, konsultował" to tragedia, ale dziewczyny: widziały gały co brały.

Ach i znajdzcie sobie sport który was wciągnie, to poprawia życie seksualne i zdrowie oczko.gif

• Pozdrawiam kafeterian.... 2010.03.08 [14:40]
    A czy przedwczesny wytrysk może być skutkiem rzadkiego uprawiania seksu? Np. raz na 2 tygodnie?
  • RADNY 2010.05.05 [15:06]
    Mój sposób to rozmyślanie na temat kariery kinowej Bruca Willisa podczas penetracji , wtedy mogę bez końca
  • Jarek_K__ 2010.05.05 [15:12]
    Do Pozdrawiam kafeterian....:
    Może być ale nie musi. Najczęstszą przyczyną przedwczesnego wytrysku jest masturbacja.

• JEDREK_ 2010.07.03 [10:29]
    powiem tak problem leży w psychice i czestym powodem tego przedwczesnego wytrysku jestescie wy same nie umiem powiedziec co robicie zle ale mialem ten problem i podam na swoim przykladzie:

bylem z laska kilka lat mieszkalismy razem i na poczatku wszystko gralo do momentu kiedy zaczely sie problemy i kiedy ja chcialem dac jej wszytko czego tylko chciala ona wciaz miala jakies niezrozumiale pretensje i wtedy problem przeniusl sie do lozka a kiedy sam juz go widzialem naszly mnie mysli ze jesli nie potafie jej zaspokoic znajdzie sobie kochanka potem juz przestalismy ze soba sypiac oczywiscie to ona unikala sexu co bylo dla nie strasznie raniace meska dume szukalem rozwiazan wszedzie nic nie pomagalo az w koncu rozstalismy sie i najlepsze zaczyna sie teraz wyprowadzilem sie tydzien pozniej dzwoni i zaprasza mnie na "kawe" okazuje sie ze stara sie zebym wrocil i wtedy pomyslalem sobie ze wykozystam to zeby po raz ostatni ja przeleciec i zostawic w ten sposob chcialem sie odegrac i jakie bylo moje zaskoczenie kiedy robilismy to przez pol nocy praktycznie bez przerwy w wielu pozycjach ona doszla 2 razy a ja dalej nic w koncu mi sie udalo no powinno byc tyle ale po 5 min ja czuje ze ja chce jeszcze i tak do rana.

moje zaskoczenie bylo olbrzymie dlatego mowie zadne srodki dowiedzcie sie co siedzi w waszym facecie i co moze byc przyczyna tego bo na 100 % !!! TO WINA PSYCHIKI w kilku sytuacjach tutaj nawet domyslam sie co moze byc przyczyna takiego stanu rzeczy naprzyklad u kasi ale duzo by sie rozpisywac a i jeszcze rada dla pan jesli tak jak piszecie tak bardzo kochacie swoich facetow albo lepiej gdyby tak bylo nawet nie myslalybyscie o zdradzie to najgorsze co mozecie i zrobic
    to tyle co mialem do powiedzienia chetnie zainteresowanym udziele porad ale karzdy przypadek jest idywidualny i kazdy szczegol sie liczy wiec mozecie pisac

• dziula2211 2010.11.04 [20:38]
    POMOZCIE MI
    Moj facet ma przedwczesny wytrysk jestesmy ze soba poltora roku od roku probujemy z tym walczyc i nic chodzil do seksuologa bral tabletki opaski zaciskajace na penisa pil przed tym alkochol ... masturbowal sie przed wspolzyciem i nic nie daje smutas.gif nie mam juz sily na to nasz zwiazek sie rozpadnie smutas.gif pozmocie blagam
  • mnietek 2010.11.27 [18:28]
    Miałem ten problem.
    Wytrysk tuż po rozpoczęciu penetracji lu bardzo szybki.
    Poszedłem do seksuologa - 120 zł. Wypytał o wszystko i przepisał tabletki Xetanor 20 mg. I zalecił cwiczenia czyli gdzy poczuje zbliżający się wytrusk tzreba się wycofać, zrobić chwilę pzrerwy, pomyślć np o pracy zawodowej a nie o seksie i powrót do żony.
    Wszystkie tabletki na opóźnienie to leki psychotropowe nie można ich łączyć z alkoholem i generalnie mogą nmieć działanie uboczne ( u mnie wymioty i pragnienie). Czas stosunku si wydłuża ale jest to czas przeznaczony właśnie na ćwiczenia.
    Nast. wizyta za 2 miesiące 120 zł i kolejna recepta na kolejne 2 miesiące. Z czasem pojawienia się kontroli nad wytruskiem zmniejszyłem dawkę leku. Obecnie ( po roku) nie stosuję leku, przy regularnych stosunkach czas jest satysfakcjonujący dla mnioe i żony. Przy żadkich stosunkach czas niestety się skraca.
    Polecam wszystkim zainteresowanym wizytę u lekarza.
  • szybki Bill 2010.12.02 [13:06]
    Do mnietka:
    O ile wydluzyl Ci sie czas stosunku? I co to dla Ciebie regularne stosunki?
    Mam ten sam problem. Dochodze po 1- 2 minutach.
    Gdy uprawiam sex czesciej czyli co drugi dzien wtedy wytrzymuje do8-10 minut. Niestety nie czesto udaje mi sie uprawiac sex co drugi dzien. Czy ten lek, ktory stosujesz , to jakis psychotrop?
    Czy inni faceci tez tak macie?
  • mnietek 2010.12.02 [21:26]
    Na całej tabletce dochodziło nawet do blokady. Kilkanaście minut i nie mogłem dojść.
    Codziennie pół tabletki i wytrysk jest pod kontrolą tzn gdy stosuję przerywanie akcji to mogę kontynuować tę zabawę do zmęczenia fizycznego.
    Na połówce tabletki co drugi dzień przy częstotliwości stosunku co drugi dzień, czas skrócił się do 1- 2 minut z koniecznością "przerywania".
    Regularne stosunki czyli 3-4 razy w tyg.
    Obniżenie częstotliwości powoduje skrócenie czasu do wytrysku.
    Xetonar jest lekiem psychotropowym i o ile wiem wszystkie tego typu leki to psychotropy.
    Przedwczesny wytrysk to sprawa psychiki więc lek musi tam mieć receptory.
  • Aldon32 2011.11.17 [12:15]
    ja stosowałem niemieckie tabletki Corrige A można kupić bez recepty w internecie całkiem dobre polecam, jest też spray Stud 100 też działa ale partnerka nie była zachwycona bez gumki znieczula również pochwę usmiech.gif
  • Gosia Pasia 2011.12.20 [14:09]
    to po co stosowałeś na prezerwatywę?? stosuje się na penisa, przez prezerwatywę nie przejdzie !!!! trochę myśleć !!!!, ja stosowałam z chłopakiem studa 100 i dzięki temu wyleczył się z tej przypadłości
  • Rocco fff 2012.02.20 [14:17]
    Otrzegam wszystkich naciąłem się na studa 100 kupiłem podróbkę w sklepie internetowym nie dość że nie działa to jeszcze ochydnie śmierdzi nie mogłem domyć członka. Zadzwoniłem na infolinię sklepu odebrała jakaś miła pani i beszczelnie mnie zbyła.

W Polsce jest tylko jeden uczciwy dystrybutor http://www.stud-corrige.nets.pl/stud.100.html
    Mają Studa sprowadzanego bezpośrednio od producenta z Anglii polecam działa.

• lolita_a 2012.02.20 [14:22]
    aco to wogule jest?
  • aneczzka7 2012.02.20 [15:11]
    Trenuj...
    Każdy znajdzie coś dla siebie -www.dyskrecja.pl
  • Andreas z Niemiec 2012.03.16 [14:13]
    Stosuję studa 100 od kilku miesięcy to chyba najlepszy specyfik na przedwczesny wytrysk są też tabletki CorrigeA też dobre jak ktoś chce łykać
  • Zola Gogola 2012.05.08 [20:48]
    Owszem stary stud nie miał hologramu wyprodukowany przed Listopadem 2011 roku. Nowe już mają
  • tematuznawcaa1 2012.05.08 [22:12]
    Study nigdy nie miały żadnego hologramu, nie znajdziesz nawet w grafice googla takiego zdjęcia (oczywiście prócz tych zdjęć, które próbują ten hologram promować, pochodzące tylko z jednej strony w Polsce- haha). Od zawsze były w czarnym opakowaniu bez hologramu, biała buteleczka ze złotą zatyczką. Nowe mają czarną zatyczkę i żadnego hologramu, co można łatwo sprawdzić na oficjalnej stronie studa100: http://stud100.com/
    Chyba nie chcesz powiedzieć, że stud z hologramem jest bardziej oryginalny od studa z oficjalnej strony producenta? Nie wciskaj ludziom ciemnoty.

• Przedwczesny 2012.07.25 [01:27]
    Witam. ja tez mam przedwczesny wytrysk juz po 2-3 min i po robocie. Przeczytalem ze alkohol nie dziala. a jednak. ostatnio wypilem 3 piwka i potem z moja dziewczyna uprawialismy seks i nie moglem uwierzyc ale wytrzymalem 40 mim. mozecie mi nie wierzyc ale mi 3 piwka starcza zeby pociagnac dluzej. na jednych dziala na innych nie. a co do wytrysku to macie jakies metody? moze mam przestac sie masturbowac?
  • elzbietka0101 2012.11.10 [11:00]
    to kwestia psychiki i nastawienia, a przede wszystkim masturbacji zanim zacząłeś normalne regularne współżycie, ćwiczyłam to z mężem kilka miesięcy po ślubie, szcerość i współpraca to podstawa powodzenia w tym momencie, mąż-facet nie może sie masturbować zwyczajnie reką a tylko uprawiać tzw. udawany stosunek(jak kobieta jest nedysponowana)np. dłoń zwinieta w pochwę i oparta na czymś stabilnym (fotelu, bufecie) i poruszać pupą jakbyś się posuwał partnerkę, albo gumowa lala albo kołdra zwinięta, nakładasz gumkę na penisa, kładziesz się na wałku z kołdry i obejmujesz go jakbyś kochał się z kobietą, albo stosunki przedsionkowe jak zona ma okres albo między zacisnięte uda albo dłoń zony zwinięta w pochwę, za parę tygodni przejdą ci przedwczesne wytryski, ja tak trenowałam ze swoim mężem i pomogło, za dużo trzepał kapucyna ręką jak był nastolatkiem i stąd te przedwczesne wytryski, pozdrawiam i życzę powodzenia
  • jondro 2012.12.13 [15:31]
    ja osobiscie jak chce dlużej pobzykac, to czekam aż chce mi sie strasznie sikac innaczej mowiąc mam pełny pęcherz. I Zamiast sikać ide bzykać. gwarantuje przedłurzenie stosunku o 30 do 50 %.
  • Gonzalesso 2012.12.14 [13:17]
    Mi w ogóle nie staje
  • TheExpendables 2013.01.24 [20:05]
    Kup sobie durexy preforma one przedłużają wytrysk o 30minut
  • gość 2013.09.18 [17:37]
    Najlepsze metody na przedwczesny wytrysk opisałem na swojej stronie, zapraszam http://hosted.2ap.pl/index.php/przedwczesny-w ytrysk/
  • grigoriij 2013.11.09 [22:07]
    Przedwczesny wytrysk jest bardzo częstym zjawiskiem u młodych mężczyzn. Jest wiele ćwiczeń, które pomagają ten problem zwalczyć, ale to raczej długotrwały proces. Można też wspomóc się suplementami diety, które pomogą ten wytrysk opóźnić.
    Bardzo dobry jest http://www.selectin.pl/ , który w przeciwieństwie do innych środków nie powoduje żadnych skutków ubocznych, jest całkowicie bezpieczny i można go przyjmować przez długi czas bez żadnej szkody dla naszego zdrowia.
  • ania005 2013.11.11 [23:13]
    Ten przedwczesny wytrysk jest częstym problemem u facetów w każdym wieku. Niektórzy uważają to za normalne, ale niestety kilkuminutowy seks to nie jest coś normalnego. Przyznam Ci rację, że Selectin jest bardzo pomocny w tym problemie. Facet mój go bierze od jakiegoś czasu i przynajmniej opóźnił mu się wytrysk usmiech.gif
  • Lenka101 2014.04.01 [16:57]
    każdy z moich partnerów (6) , ja mam 32 lata, miał ten problem, trzech się przyznało że często się onanizowali jako nastolatkowie (2-3 razy dziennie nawet), i jestem pewna że to jest głowna przyczynaprzedwczesnych wytrysków, z moim obecnym zaczęłam treningi, rozbierałam się do naga i kazałam mu się dotykać i oglądać z każdej strony i przytulać do mnie, później ja go piesciłam ręką, jak mi dawał znak że to już blisko to przerywałam pieszczoty i sciskałam mu lekko jądra,
    po miesiacu takich treningów i wzajemnym opatrzeniu, teraz może być we mnie nawet 15 minut zanim dojdzie, za każdym razem jest lepiej i dłużej,
    polecam wszystkim poczatkujacym takie treningi, naprawde pomaga
  • gość 2014.04.01 [16:58]
    Wal konia z mocnym ściskiem przez 3 miesiące po 5 razy dziennie, gwarantuje, że przedwczesny minie jak ręką odjął. smiech.gif
    Trening czyni mistrza!
  • gość 2014.05.12 [10:31]
  • gość 2014.05.12 [10:34]
    Myśl o czymś nieprzyjemnym, nie wiem, rana otwarta, urwana ręka, robakach, padlinie, czymkolwiek co powoduje odrazę.
    Nie skupiaj się na pięknie kobiety tylko na jej zadowoleniu i reakcjach, omijaj szeroko w umyśle ruchy jej ciała i punkty które ci się podobają i cię uwodzą.
    xxxxxx
    I powiedzcie kobiety, gdzie to równouprawnienie, że wy sobie możecie z seksu samą przyjemność czerpać a my musimy w siebie rzucać takimi wizjami...
  • gość 2014.06.30 [13:50]
    Polecam te Himalaya Unbosom są ziołowe bez żadnych skutków ubocznych jak w przypadku psychotropów działają całkiem nieźle

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych