Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiktor78aw

Przedwczesny wytrysk

Polecane posty

Gość Wiktor78aw

jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak robisz to częściej to przywyczajasz się i możesz dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są na to specjalne rozwiązania, przykładowo środek z 4 miejsca w rankingu busby.pl pozwala przedłużyć stosunek nawet o 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammler
cwicz codziennie meskie miesnie kegla i rób dużo brzuszkow . ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się nie znam ale co mają do tego brzuszki? A Ty przestań walić pałę i zacznij ćwiczyć wcześniej wspomniane mieście kegla, powinno trochę pomóc. Najważniejsze to przestać walić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a walenie nie pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie zwykłe walenie przy Prusach może być przyczyną przedwczesnego wtrysku. Ale istnieje też coś takiego jak trening mastyrbacyjny, nie jest to łatwe ale poczytaj sobie i tym na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
częsta masturbacja może bardziej przyspieszać wytrysk niż go wydłużać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka zwykła masturbacja tak, przyapiesza wytrysk. Poczytaj sobie o treningu masturbacyjnym. Nie jest to łatwy trening ale spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy raz za szybko dojść i w głowie robi się taka blokada, że każdy następny stosunek jest nieudany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trening, trening i jeeszcze raz trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba też pomyśleć o odpowiedniej pozycji, od tyłu dochodzi się szybciej, na misjonarza wolniej itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można to kontrolować jak jesteś w odpowiedniej pozycji to możesz zwolnić itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bestsellerowa linia produktów wspomagających męską potencję. Kapsułki Vialafil i żel Vialafil-CR niezależnie od tego czy są stosowane razem, czy oddzielnie eliminują większość problemów fizjologicznych (problemy z erekcją, przedwczesny wytrysk) pojawiających się w życiu seksualnym współczesnych mężczyzn. http://nplink.net/Je37vBJP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakaś lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trening to podstawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu trzeba się rozluźnić, jeśli czujemy że możemy niedługo dojść to warto myśleć o czymś innym, wtedy się rozluźniamy i możemy dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy czy kobieta ciasna czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkksu
Czy przedwczesny wtrysk liczy się w minutach, sekundach czy godzinach, bo moja Zosia dochodzi po 30min a ja po 20 min i ona mówi mi, że mam przedwczesny wtrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami dochodzi się już w przypadku ropoczynania stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są różne fazy tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko siedzi w głowie i proces wychodzenia z tego problemu może być rzeczywiście długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam też ten problem. Ale radzę sobie tak że pieszczę żonę palami lub całą dłonią + język. Ma taki orgazm że mało mi palców nie powigina skurczami. Wtedy wskakuję na nią i pieprzę ją z całej siły jak szmatę i wtedy dochodzi drugi raz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flipalda412
Masz stałą partnerkę czy raczej nie? Jeżeli nie, to trochę gorzej, bo przedwczesny wytrysk leczy się poprzez regularny seks. Jak chcesz, zawsze możesz poszukać na http://ekstaza.pl jakiejś chętnej na "trening", ale niczego nikt Ci nie może obiecać. A jeżeli masz stałą partnerkę, potrenuj razem z nią. Jeżeli robicie to dość rzadko, umawiaj się, iż będziesz przerywał stosunek zawsze wtedy, gdy będziesz się zbliżał. Po pierwsze - pomoże Ci to. Po drugie - spotęguje jej doznania (pamiętaj tylko, żeby zapewnić jej mega orgazm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trening czyni mistrza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocar389
Trening nie za bardzo.Sam wiele razy probowałem trenować, masturbowałem się przed stosunkiem i na nic. Nadal miałem z tym duży problem. Za pierwszym razem konczyłem po kilku *****ch, potem drugi raz maksymalnie 3 minuty.Prezerwatywy odpadały bo po gumie mi opada.Obecnie używam tabletek Orgasm control. Wspomagam sie jeszcze żelem z tej samej serii i powiem Wam,że jest znacznie lepiej.Mogę to robić dłużej oraz erekcja jst mocniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat. Bo ja jak mialem naście rozlewalem już po 10 *****ch potem byla stała dziurka i było duzo lepiej wiadomo,-że drugi raz trwa dłużej więc proponuję przed seksem masturbacje ja wspomagam się alkoholem i masturbacją. Wtedy mogę 15-30minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×