Odpowiedz na ten temat

Przedwczesny wytrysk problem

• ivey 2017.03.20 [19:21]
    Witam, mam niezbyt przyjemny problem, chodzi o przedwczesny wytrysk. Dość szybko strzelam i nieraz się zdarza, że następnym razem również. Przyczyn tego w schorzeniu wykluczam, bowiem badałem się u specjalisty i wszystko wyszło, że dobrze. Stosunków nie uprawiam zbyt często, niestety nie mam zbytnio takiej możliwości, ze względu na dziewczyny, bo przeważnie jak zaczynam znajomości z jakimiś to po 2-3 spotkaniach najczęściej unikają kontaktu, itp. A jak już do czegoś dojdzie to idzie szybki strzał i po zawodach jak zaczyna dziewczyna pieszczoty z penisem. Może ktoś jest na forum kto miał podobny problem i coś może podradzić?
  • gość 2017.03.20 [19:23]
    za bardzo się stresujesz
  • ivey 2017.03.20 [19:25]
    Bardzo możliwe, też to brałem pod uwagę, ale nie wiem jak sobie z tym poradzić jak z dziewczynami nie wychodzi i to pewnie jest główny problem.
  • gość 2017.03.20 [21:02]
    Tez tak mialem, zaczynasz skupiac sie na tym zeby nie dojsc za sxybko a to tylko poteguje problem. Wyluzuj a jak znajdziesz ta wlasciwa to minie bo sie wyluzujesz
  • gość 2017.03.21 [00:32]
    No musisz wyluzowac zapomnij o stresie ,
  • gość 2017.03.21 [01:10]
    Wystarczy że się wyluzujesz
  • ivey 2017.03.21 [20:56]
    Trzeba będzie spróbować, tylko będę musiał jakąś partnerkę sobie znaleźć heh.
  • gość 2017.06.02 [10:40]
    Zawsze możesz sprawdzić czy na przykład taki suplement diety jak http://wzaufaniu.pl/pl/p/WhiteHorse-White-Hor se-Na-silna-i-szybka-potencje/9429 zadziała. Ten suplement ma w swoim składzie ekstrakt z korzenia szparaga lekarskiego, którego używa się w leczeniu przedwczesnego wytrysku.
  • gość 2017.07.26 [21:59]
    Gdzieś czytałem, że ten ekstrakt z tego korzenia to nieźle działa na te wtopy jak przedwczesny wytrysk.
  • gość 2017.07.26 [23:12]
    może masz genetycznie uwarunkowaną postać przedwczesnego wytrysku związanego najprawdopodobniej z uszkodzeniem genu transportera serotoniny nazywanego 5-HTTLPR. Dlatego schorzenie jest niezależne od wieku i będzie je miał do końca życia. Można łagodzić je poprzez stosowanie leków zwiększających stężenie serotoniny (z grupy SSRI), stosować preparaty znieczulające na penisa (chyba najlepsza skuteczność), w tej grupie próbuje się też różne metody łącznie z zastosowaniem neurolizy czyli częściowego uszkodzenia nerwów w penisie albo augmentacji czyli wstrzykiwanie do żołędzi kwasu hialuronowego, co osłabia przewodzenie bodźców. Ale najlepiej w takiej sytuacji znaleźć taką partnerkę, której to nie przeszkadza i która potrafi zadowolić się orgazmem uzyskiwanym za pomocą pieszczot, ponieważ nigdy do końca nie uzyska się idealnej poprawy. Niedobór serotoniny związany z uszkodzeniem genu transportera serotoniny 5-HTTLPR powoduje też inne objawy przede wszystkim podatność na depresję, nerwicę i stress. Dlatego w zasadzie najlepszym rozwiązaniem dla takiego faceta jest posiadanie stałej, kochającej go (być może za wiele innych zalet) partnerka, która będzie dla niego wsparciem i będzie lubiła delikatną i zarazem fantazyjną erotykę w której sam stosunek dopochwowy nie musi mieć najważniejszego znaczenia (takie kobiety są). Jeśli czujesz do twojego partnera to doradź mu to albo pokaż ten wpis. Przygodne kontakty seksualne zawsze mu nie będą wychodzić. Owszem może się umawiać z prostytutkami ale to też nie jest wyjście
    https://pl.wikipedia.org/wiki/5-HTTLPR

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych