Odpowiedz na ten temat

Przedwczesny wytrysk problem

• ivey 2017.03.20 [19:21]
    Witam, mam niezbyt przyjemny problem, chodzi o przedwczesny wytrysk. Dość szybko strzelam i nieraz się zdarza, że następnym razem również. Przyczyn tego w schorzeniu wykluczam, bowiem badałem się u specjalisty i wszystko wyszło, że dobrze. Stosunków nie uprawiam zbyt często, niestety nie mam zbytnio takiej możliwości, ze względu na dziewczyny, bo przeważnie jak zaczynam znajomości z jakimiś to po 2-3 spotkaniach najczęściej unikają kontaktu, itp. A jak już do czegoś dojdzie to idzie szybki strzał i po zawodach jak zaczyna dziewczyna pieszczoty z penisem. Może ktoś jest na forum kto miał podobny problem i coś może podradzić?
  • gość 2017.03.20 [19:23]
    za bardzo się stresujesz
  • ivey 2017.03.20 [19:25]
    Bardzo możliwe, też to brałem pod uwagę, ale nie wiem jak sobie z tym poradzić jak z dziewczynami nie wychodzi i to pewnie jest główny problem.
  • gość 2017.03.20 [21:02]
    Tez tak mialem, zaczynasz skupiac sie na tym zeby nie dojsc za sxybko a to tylko poteguje problem. Wyluzuj a jak znajdziesz ta wlasciwa to minie bo sie wyluzujesz
  • gość wczoraj [00:32]
    No musisz wyluzowac zapomnij o stresie ,
  • gość wczoraj [01:10]
    Wystarczy że się wyluzujesz
  • ivey wczoraj [20:56]
    Trzeba będzie spróbować, tylko będę musiał jakąś partnerkę sobie znaleźć heh.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych