Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przegląd, kto został na f8 ?

Polecane posty

Gość gość

J.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotki Smof Psuj Haja Demi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie swój monopol ciotki Macie swoje prywatne forum i tam i tu Owacje! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość boi sie logować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dziwisz się mały pomarańczowy kolego/koleżanko? sama kiedyś miałam tu konto, ale dzięki pewnym "wspaniałym" niebieskim, niewinnym kobietom już konta nie mam i mieć nie będę. Są tak zawistne i chore w jakichś wlasnych urojenuach, że podziękowałam za wdzianko w kolorze blue. jak mam ochotę z kimś pogadać robię to z nieloga, przynajmniej nie czytam bzdur panienek, którym się wydaje, że pozjadały wszystkie rozumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjdzie zaraz i tak i wytłumaczy Ci bardzo dokładnie dlaczego nie ma innego zajęcia, niż pchanie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x ja to samo, bo niebiescy mają przejebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja gość
Zgadza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZOSTALI....Słodka Słowianka, Niestała Czytaczka, Juken Le Troll, Ciekawska, JaninoBuza, Kotka, Błędny, Smof, Wadera, Mid Eve, Muszka, Czwarte Imperium, Nowy w mieście, Najszybszy w mieście[był wczoraj i jest cały czas] Koke cały czas pisze, Widmo wkleja spam, Żmij dobija, z pomarańczy , Psuj, Demoniczna, Błędny, Zimny, Want, Jacenty piertolnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak codziennie to są jedynie ciotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie od X lat jest Hajabuza Awaria, Psuj, Smof i Kotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie już wystarczy jakichś akcji w domniemania i tłumaczenie się przed łaskawymi niebieskimi paniusiami czy byłam gościem czy może nie, teraz z dumą mogę napisać 'tak, piszę z pomarańczy i dobrze mi z tym' a one? jak żyją tym miejscem to ich sprawa :) widocznie większą wartością jest wysyłanie 10000 pustych postów i zakładanie mialkich tematów niż cokolwiek innego. i ja to szanuję:) pushlale czy pyklale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mnie już wystarczy jakichś akcji w domniemania i tłumaczenie się przed łaskawymi niebieskimi paniusiami czy byłam gościem czy może nie, teraz z dumą mogę napisać 'tak, piszę z pomarańczy i dobrze mi z tym' a one? jak żyją tym miejscem to ich sprawa usmiech.gif widocznie większą wartością jest wysyłanie 10000 pustych postów i zakładanie mialkich tematów niż cokolwiek innego. i ja to szanujęusmiech.gif pushlale czy pyklale gggg no co ty nie powiesz wylogowana niebieska ci.po :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimny dran
A mnie nie było ponad miesiąc zaglądam tu czasami ale widzę że nic się nie zmieniło no może po za jednym nie na tu z kim popisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny jak żona znosi twoje romanse z ero? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jakie to wygodne, że już nie masz konta, prawda? ;) Nie musisz się podpisać pod swoimi pomówieniami i kłamstwami :)Nie wiem, kim jesteś i mam to gdzieś. Ale kimkolwiek byłaś: nic ci nie zrobiłam i nie byłam o ciebie zawistna, tego jednego możesz być na 100% pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie te kłamstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż oczywiście możemy porozmawiać. Tylko że: konkrety. Lewe kłamstwa, insynuacje i pomówienia dotyczące nas wyrzucamy do kosza. Nic z nich nigdy nie było prawdą :) Wszelkie konflikty, błędy i wypaczenia ciotek zawsze były jawne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bredzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak? Doczekam się konkretów? Nie? Czyli tradycyjnie. Tradycyjne kłamstwa wyssane z brudnego palca 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Middumber w realu też tak przynudza?😭😭Wracaj ciotko na swój temat bo gęś tęskni:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz też mam dosyć. Zmasowany atak debili wystarczy, nie mam siły ani ochoty dyskutować z pedopajacami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Kto został na f8? Większość została, ale w trybie pomarańczowym lub od czasu do czasu podczytuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnica pomiędzy nami jest istotna, jestem pomarańczą i przychodzę się tu pobawić gdzieś w jakichś tematach przed twoim wzrokiem niebieska panienko, co by cię zawiść za chwile nie zabiła :) jeszcze gdzieś pomiędzy pchaniem się do kolejnej strony lub hejtem wynioslej damulki zachce ci się przeprowadzać dochodzenia z koleżankami nie dziękuję bawimy się w inny sposób, a ja każdą inność szanuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium będzie siedziałatu do usranej śmierci bo tylko w tym miejscu może poczuć się gwiazdą była narzeczona Wilka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpierdоl sie od Eve, bo zniszcze ci życie już i tak wystarczająco sрiеrdоlоnе...Eve jako nieliczna jest spoko baba. Dowody, konkrety, albo brudny pysk krótko trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te jakieś konkrety? odbija ci już od tych internetow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium jest arogancka, wyniosła, zarozumiała i egoistyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Niee. Mam po prostu chwilkę czasu. Bywam tu raczej między czytaniem Pudelka, a sprawdzanie poczty.:P Stawiam ostatnio na coś innego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×