Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przepowiednia Wilka

Polecane posty

Gość gość

Zobaczcie jak dalekolotnie przewidywał Paweł Wilk na temat forum erotycznego. Wprowadził Prawo Wilka, z którego się wyśmiewaliście. Gdyby funkcjonowało w takim założeniu na Kafeterii byłby porządek. Wilk napisał już rok temu, że niebiescy będą zmuszeni do odejścia, trole zostaną same, a na forum nie będzie funkcjonował żaden temat. Brak szacunku dla Autorów, dla rozmówców oraz dla suwerenności tematów do tego doprowadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co Ty pierdzielisz? niebiescy są i mają się dobrze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Została was przecież garstka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzuniu.. Tak mi ładnie mówisz, a potem chodzisz na kobiety :( x Taka jest prawda, gdyby ludzie mieli większy szacunek do Autorów tematów nie byłoby tej anarchii na forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotna stara panna z paranojami moszna i stary dziadyga smof są i nigdy nie odejdą to jest ich życie. Tutaj kochają, nienawidzą i żyją. Uzależnieni samotni w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk miał rację i tego mu odmówić nie można. Została dosłownie garstka niebieskich. Autorów tematów nie ma już wcale. Stare odświeżają, bo boją się zakładać nowe. Lepiej nie będzie Muszko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacunek do autora? Komuś się w malutkiej głowce popiertoliło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie zerojedynko, szacunek trzeba wziąć w cudzysłów. Nie przestrzegaliśmy prawa wilka na ero i efekty są widoczne gołym okiem. Gęś się rozpasała i takie tam.. x Taak Smof? Takie masz możliwości przewidywania, skąd takie informacje możesz pościąć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypłakałeś sie a teraz spiertalaj widmusiu )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
która godzina w kłamnadzie idź spać czubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby logiczne do przewidzenia to było 1153, ale przeglądałam stare topiki, i tam była już możliwość pisania z gościa, zdarzały się wyzwiska, a duch cafe fatycznie leciał ze spamem, ale nie było obrażania i wyzwisk na taką skalę (no chyba że usunięto ich znaczną część). Widziałam też mnóstwo rozmów, w których dziewczyny z niebieskimi nikckami 'uprawiały seks' tutaj na forum i nie były poddawane takiej strasznej krytyce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święty Wilk spamował postami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszko. Ty sama zdajesz sobie sprawę, że gęś zniszczy mój temat, bo na nim piszesz. Co innego gdybyś pisała na temat zamiast niszczyć slodkim popierdywaniem. Wtedy bym ci mógł wybaczyć. Nie myślisz? Szkoda, że jesteś tak zapatrzona w siebie. Bez odbioru. Natomiast to, że Wilk miał rację wystarczy zerknąć po forum. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację Mucha. Weźmy na ten przykład temate Do facetów! niejakiej Gosiaczek I Blondyneczki 85 . Dwie divy, razem z koleżka 11 aka późniejszy Koke rżnęły się z. nim w wirtualnym 3kącie, doszedł Naju i inne, ówczesne erogwiazdki. Jedna wielka kotłowanina, i nikt nikogo nie ganiał; wprost przeciwnie; dziewczyny były hołubione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Twoim temacie mogę rozmawiać tylko z Tobą? Zdaje się, że rozmawiałam. Jeśli mnie ktoś zagaduje to odpowiadam. Stwórz sobie jeszcze jeden taki temat, przekopiuj wartościowe wypowiedzi, a ja już nie wejdę na tamten. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.46 część będzie gloryfikować kurfiarstwo i traktować jako powód do dumy inna część będzie negować, a tymbardziej w publicznym miejscu i należy sie z tym liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka śmierdziuszka dziś Tamtemu gościowi chodziło raczej o to, że ściągasz spam na temat pierdząc słodko ze starym snofem zamiast trzymać sie tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha jemu chodziło o to, że niszczysz temat pierdołami, a nie że chce Cię mieć tylko dla siebie:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młoda dziewczyna flirtuje z typem który mógłby być jej dziadkiem obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka ś
Spam ściągam rozmawiając również z autorem topiku. To chyba też jest oczywiste. Nie zdawałam sobie sprawy, że autor jest bardzo poruszony przepowiednią wilka i o szacunku do autorów tematu mówił śmiertelnie poważnie :O A gdy już pisze o wybaczeniu mi, to mam wrażenie, że to jakaś pisowska propaganda. Autorze przepraszam :O już uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda dziewczyna to dwudziestolatka. Mucha ma trzydzieści na karku. W jej wieku kobiety mają mężów i dzieci. Ona ma forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O już się zaczyna układanie komuś życia wg własnego scenariusza, co powinien, a czego nie powinien i to w jakim wieku :D Przybyłaś tutaj ze średniowiecza? I nie jestem muszką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nie zmienia faktu, że Mucha jest kobietą, a nie młodą dziewczyną. Taki scenariusz pisze życie. Nastolatki dojrzewają, mają okres buntu i pierwsze miłości. Dwadzieścia plus studia, pierwsze prace i poważne związki. Trzydzieści plus z reguły skupiają się na dzieciach. Są też wyjatki. Ale większość właśnie tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To jej życie i jej sprawa. Co Cię to? Dobrze, że Ty wiedziesz takie spełnione, perfekcyjne życie i na dodatek masz jeszcze czas na pouczanie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×