Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kulaunogi

przeszłosc seksualna mojej dziewczyny

Polecane posty

Gość kulaunogi

Za przeproszeniem kurewsko mnie dreczy przeszlosc seksualna mojej dziewczyny, nie umiem sobie z tym poradzić. Z tego co mi powiedziała miała tylko jednego partnera i uprawiała petting z nim i nic wiecej. No i teraz zaczyna sie lawina pytan i nadinterpretacji az głupio nawet o tym pisac -jak to robili -gdzie to robili -w jakiej pozycji .. Mam jakas zryta psyche chyba, bo gadałem z nia o tym kilka razy i pytalem sie czy cos wiecej oprócz pettingu uprawiała i mowila ze nie... teraz jej ku*wa nie ufam, bo wiedziala jaka awanture jej zrobiłem i mogla tak powiedziec by mi nie bylo przykro, tez tak sadzicie?? :/ Miała przed sobą 4 chłopaków, jestem 5, a zycie seksualne zazcelismy po .. miesiacu zwiazku, zaczeło sie od seksu oralnego czyli wzieła go do buzi, z początku wszystko fajnie do momentu kiedy robiła to dosyć naturalnie i od razu lawina emocjonalna az mi opadł.. Byla dziewczyna kumpla i jak pomyslalem ze jemu mogla brac do buzi to o kurwa... :/Co ja z tym mama zrobić, przeciez nie rzuce jej, nie dam rady. Skok w bok? Potem bede czuł sie jeszcze gorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejj ile Ty masz lat? Podstawą związku jest zaufanie... Poza tym nie byłą wtedy z Tobą więc nic Ci do tego! Nie dręcz się i żyj chwilą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnej
odrób pracę domową dziecko a nie durne tematy wymyślasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tyyy
jakiś dziwny jesteś,kazdy ma jakis byłych partnerów w seksie i doświadczenie, najlepiej się o to nie pytaj,bo o takich rzeczach nie powinno się rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka zazdrość nazywa się chorobliwą. Te stany się leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulaunogi
moja dziewczyna ma być czysta jak łza!!! już ryj miała obity za to, że nie była dziewicą i kto inny zgarnął błonkę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulaunogi
W tym roczku 19, najgorsze jest to, ze .. sam mialem jedna partnerke, tez tylko petting i nic wiecej. Wlasnie problem, ze jakos nie umiem z siebie tego wyrzucic, ciagle sobie wmawiam, ze zyje w nieswiadomosci, bo nie chcialaby mi zrobic przykrosci, bo wie jaka awanture jej zrobilem. Potem mysle, ze wszystkich 4 juz miala (ma 17 lat) i to troche duzo by było. Po za tym wypaliła, ze mam wiekszego niz jej były, no nie tego kurwa sie spodziewałem, sorry, ale bez porownan, to mnie zabolało. Nie wiem czy ktoras z was chciałaby usłyszec podczas seksu "oohh jestes o niebo lepsza niz moja była"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się dziwisz Pirat, 19 lat to żaden wiek do naśladowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiki_Taki
Moze dorosly jestes ale dojrzaly heh nic na ten temat nie dodam:) ciekawe czy tys taki swiety??? (pyt. retoryczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki, lepszy. No przecież ma większego od jej byłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotel
miałem podobnie.przeszło mi po b.długim okresie czasu.tobie też przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłoś do usunięcia1
No, ruchali ją i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie głupio, że Cię oszukała ale to naprawdę są rzeczy bez wagi:O chyba że Cię zdradza w każdym innym wypadku nie przejmuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulaunogi
Sam wlasnie sie zastanawiam nad soba o czym ja ku*wa mysle, raz jest dobrze, ale znow jak o tym pomysle to masakra. Nie moge wyrzucic tego z glowy, ciagle nadinterpretuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulaunogi
No coz, chciałbym ta jedna jedyna wyjatkowa osobe jesli chodzi o sprawy seksu, jedna jedyna byc moze, a nie tak ze spotykam sie z kumplem i mysle ze prawdopodobnie mogłaby mu obciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulaunogi
Mozliwe, ze mam nasrane pod kopuła, ale jak sobie mysle, ze moja ukochana mógł obmacywac jakis fiut albo tym bardziej mojemu kumplowi mogla obciagnac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulaunogi
Zreszta czytałem na necie o podobnych problemach, najgorsze co mi zapadlo w pamiec to to, ze dla kobiet liczy sie to co teraz jest, szczególnie dla tych co juz miały kilku partnerów i moja dziewczyna wlasnie ciagle powtarza, ze liczy sie tylko to co teraz.. Kurwa mać :/ Pojebało mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulaunogi
Pierdole głupoty, ale nic nie poradze taka juz moja natura. Na prawde nie wiem czy moge jej teraz ufac, to jest przykre, w dodatku moje mysli robią z niej dziwke.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz jest z Tobą. dowartościuj się tym :O bo widzę że słabo z Twoją samooceną:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę ci coś zabawnego. Poznałem parę po 20, gdzie faceta zdradziła kiedyś inna dziewczyna tak go to wkurzało i tak na ten temat fantazjował. Teraz jego nowa dziewczynka kocha się z innymi na jego oczach na jego prośbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ufasz jej z powodu przeszzłości seksualnej bardziej niż dlatego że Cię oszukała, chore:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwny jesteś chyba...
wierzysz w garbate aniołki widzę, miała 4 gości ale z nimi to tylko buzi w policzek a z Tobą to jest inaczej... no jasne..., ale loda to robi profesjonalnie bo się na bananie nauczyła chyba. Nie żartuj sobie, teraz nastolatki to jadą z tym koksem. Myślę że nie tylko robiła loda kumplowi ale robiła to im wszystkim, pewnie też spała z którymś, albo dwoma. No ale w sumie co z tego, nie powinno Cię interesować co było tylko to co jest między wami i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommmmmek
jak mówi, że liczy się to co jest teraz tzn. że wcześniej były niezłe jazdy. Ale tego tylko można się domyślać. A jak już masz tak zryte na tym punkcie to zapytaj kolegę podstępnie jakoś co robił z dziewczyną. Tak żeby się nie domyślił że o nią chodzi, to spytaj czy ze wszsytkimi swoimi laskami spał albo coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×