Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ElWiRaosiemnastka

przyłapana na masturbacji

Polecane posty

Gość ElWiRaosiemnastka

Miałam wczoraj super nieprzyjemne przezycie. Rodzice wyjechali na kilka dni z domu a ja zostałam z młodszym bratem (12 lat). Wieczorem naszła mnie ochota na zabawę z samą sobą. Gdy już dochodziłam pojękując cichutko nagle wszedł do pokoju brat który coś usłyszał i zapytał mnie czy coś mi jest. Zastał mnie całkiem nagą z nogami rozłozonymi jak u gina! Widział mnie nie raz częściowo rozebraną w majtkach ale z gołymi piersiami, ale nigdy nie widział mojej myszki i jeszcze w takiej sytuacji zaraz się zakryłam prześcieradłem ale co widział to widział. Był zaskoczony i zmieszany. Nie mam śmiałości popatrzeć mu teraz w twarz czy miałyście kiedyś podobne przeżycie? Jak się potem zachowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszyscy chętnie zobaczą
Nakręć film, jak się masturbujesz. Wszyscy chętnie zobaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 39 lat
Chcę zobaczyć Twoją myszkę. Z pewnością nie masz nic przeciwko temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa ważne pytania
Czy masz chłopaka ? Czy już jesteś wyruchana, czy jesteś cnotką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElWiRaosiemnastka
może kiedyś :) ale nie jest mi do śmiechu i czekam na odpowiedzi dziewczyn z podobnymi przeżyciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie ważne
Czy już widziałaś siusiorka swojego brata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz to przeczytać
Mam wspaniałą propozycję. Powiedz swojemu bratu: Jak nic nie powiesz rodzicom, że robiłam sobie dobrze, to ja Ci zrobię loda z połykiem. Będzie Ci zajebiście. I zrób mu loda z połykiem. Napewno się zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala 20
Nie przejmuj sie, ja tez mialam kiedys (tzn rok temu) podobne przezycie, z tym ze moj brat jest starszy ode mnie o 2 lata. Wszedl do lazienki, akurat kiedy bralam prysznic, a raczej bawilam sie lechtaczka, korzystajac z syfonu prysznicowego. Chcial zapytac, co tak dlugo robie w lazience, a poza tym chcial skorzystac z ubikacji. Moze dlatego ze jest starszy, to zareagowal zupelnie spokojnie, zapytal czy moze skorzystac z sedesu, ja zmieszana tylko kiwnelam glowa, a on jakby nigdy nic wysikal sie przy mnie i wyszedl, zyczac mi "mokrego" konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej będzie jak powiesz mu, ze to co wczoraj zobaczył to jest tajemnica i żeby nikomu tego nie rozpowiadał :D Bo wiesz takie dziecko może coś powiedzieć rodzicom, a tego bys chyba nie chciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Niesmialej 20
Czy często oglądasz siuroka swojego brata ? Czy często robisz mu loda z połykiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Fafika.
Dziękuję za radę, za to zrobie ci loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tracerka
Nic nie rób, nie mów. Mu też jest głupio. Z czasem sam zrozumie, większość ludzi musi się masturbować i sam to będzie robił prędzej czy później. Taka natura człowieka. Zrozumie również ciebie. Możesz go jedynie poprosić, by nie wchodził, bez pukania, bo masz prawo być naga, możesz być zajęta, np. ... wyrywaniem włosków z ciała. To boli, wiec trochę sie jęczy w trakcie... . Nie przejmuj się tym zdarzeniem tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo ważne pytanie do Niesmi
Czy Twój brat często wali konia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tracerka
Ja miałam taką przygodę. Myłam się w akademiku pod prysznicem. Nagle wszedł mój kolega z roku z takim wielkim kutasem. Ja miałam straszną chcicę, więc od razu mnie zerżnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala 20
Moj brat nie ma siusiora, raczej wielka pyte. Poza tym ma tez kogos, kto mu robi loda z polykiem, nie musi walic konia ani uciekac sie do kazirodztwa, jak to niestety u was, gowniarzy w domach, czesto niestety bywa. Moze wy napiszecie, jak czesto walicie konia (choc i tak mnie to nie interesuje) albo ile razy dziennie posuwacie swoje siostry? Czekam na relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Niesmialej 20
Czy lubisz patrzeć, jak Twój brat wali konia i potem tryska spermą ? NAPISZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala 20
Moja dziewicza pipka czeka na rżnięcie. Mam taką chcicę, że dam się wyruchać ZA DARMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co się tak tym przejmujesz kobieto?:) Twoi rodzice to pewnie się nigdy nie masturbowali... brata się nie bój tylko możesz ewntualnie z niego poszydzić niech Ci opowie co widział napewno się zaczerwieni i zamknie paszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala 20
Widze ze z Was niezle tchorze sa. zamiast pisac o swoich przezyciach, wolicie sie podszywac pod innych. Zamiast obrazac moja rodzine napiszcie lepiej koniowaly, jak to jest posuwac, wlasna siostre (lub brata, ja tam nie wnikam). Czekamy na wasze gorace wyznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Niesmialej 20
Czy często masz ochotę na pytę swojego brata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElWiRaosiemnastka
przykro mi ze takie glupoty wypisujecie. mam problem i chcialabym rady a nie chamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżuniaelżunia
mnie się wydazyla podobna sytuacja ale nie przy masturbacji tylko goleniu muszelki. wszedl moj mlodszy brat wowczas 17 latek, ja mialam 20. poniewaz byl uswiadomiony wiec przeprosil i wycofal sie. nie czulam jakos wstydu, bo depilacja w tych miejscach jest rzecza normalna, a ze widzial wiecej niz powinien to trudno. w twoim przypadku tez radzilabym albo nic nie mowic albo powiedziec wlasnie ze wyrywalas wloski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmoj sie ja tez zaliczylem wpadke przy siostrze,bylo mi cholernie glupio ale jakos nikt mnie nie zjadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepły:)
wiecie co miałam kedyś tak że wsadziłam sobie dezodorant i tak się stało że zaczoł mi w środku psikać:D ale to nic wiocha nie ale co żyje się dalej trafiłam do szpitala bo strasznie piekło mialo to plusy i minusy bo bolało ale doktor mi powiedział ze mam bardzo piękne wargi:D:D jak na swoj wiek:D:Da mam 19 lat dostałam jakieś maści i musiala smarować i wiecie co strasznie mnie to podniecało zawsze wilgotna była ps to moje gg 25674212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość miala chyba takie przygody. Ja mialam w obie strony zle. Gdy bylam mala i zanim poszlam do przedszkola to siedzialam w domu z tata. Rodzice mieli tv w pokoju i rano bieglam oglądać bajki zawsze i tata lezal w lozku. Strasznie sapal zawsze wiec myslalam ze chrapie i spi to nie zwracalam uwagi. Kiedys chcialam go obudzić i zaczelam po nim skakac i bic go poduszka i kazal mi odejsc caly czas i ja bylam pewna ze chce spac wiec sciaglam z tego koldre i zobaczylam jak mu stoi i ucieklam wystraszylam sie strasznie wtedy.niedawno po tej sytuacji rano mama mi kazala obudzic tate na śniadanie wiec czym predziej jako dziecko poszlam go obudzić. Weszlam pocichu do pokoju i slyszalam takie ciapanie i sapanie nie wiedziałam co to wiec sie skradalam.uslyszalam jakby cos kapalo na podloge kilka razy i jakos zobaczylam ze to z taty siusiaka i on krzyczy i pobieglam do mamy mowic co sie dzieje ze tata krzyczy i lapie sie sa siusiaka ze spuchl i sika ze chyba mu sie tak bardzo chce siku.pozniej zrozumialam co tata robil. Kiedys gdy ja juz bylam wieksza i znałam swoje cialo to oddalam sie przyjemności pod prysznicem.myslalam ze bylam sama wiec nie zamknelam drzwi,bylo dosc glosno, mialam oczy zamknięte. Przed samym orgazmem uslyszlam glos ojca "co robisz". Tak zastal mnie z prysznicem miedzy nogami. Otworzylam oczy i zobaczylam jego i juz bylam w takim stanie ze poprostu dostalam orgazmu przed nim. On wyłączył wode i kazal mi wyjsc. Wyszlam i czułam sie strasznie glupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze sie razem na Skype zabawimy: android1351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×