Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1008

przyłapani na zdradzie

Polecane posty

Gość 1008

W jakich okolicznosciach zostałyscie /zostaliscie przyłapani na zdradzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77anet
Przyłapał mnie moj mąż od pewnego czasu flirtowałam z kolegą z pracy niewinne żarty w pewnym momencie zdecydowałam sie na cos wiecej zorganizowałam a własciwie to była taka prowokacja zadzwoniłam do niego i poprosiłam o przyjazd do mnie do domu pod pretekstem wspolnego wyjazdu na grzyby ,maż był u swojch rodzicow i pomagał w pracach polowych w gospodarstwie Ubrałam sie w najlepsze ciuchy i czekałam na niego po przyjezdzie zaproponowałam kawe chwila rozmowy i byłam jego rozebrał mnie w kuchni i tam zaczelismy sie kochac gdy skonczył na mojch piersiach bo tak chciałam otwiera sie brama na plac i widze auto męza ,kolega uciekł piwnicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to Cię nie przylapal :-P zabawialas się jeszcze z tamtym był dobry w sexie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równo rok temu moja żona znalazła pikantne smsy i zdjęcia w moim telefonie.... była awantura przez 2 dni a dnia trzeciego poszliśmy do lozka... Przez jakiś czas było Cudownie i niestety wróciliśmy do punktu wyjścia, przecietnosci. Chyba znowu ja zdradze i dam znaleźć szczegóły w telefonie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zorganizuj Jej 2m+k będzie zajefajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77anet
Było kilka spotkan ,sex tylko hiszpanski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu tylko hiszpański????!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
Widocznis ma duże cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77anet
Bo to Hiszpan był, dlatego hiszpański, ale był też oral i anal. Właściwie, to męża nigdy nie zdradziłam, bo ci/pki nigdy temu koledze nie dałam, mimo, że nalegał. A z kolei mężowi nie daję od tyłu, chociaż kiedyś o to prosił i nigdy mu nie zrobiłam laski, choć pewnie by mu się spodobało :) Trzeba umieć się szanować i rozgraniczać pewne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację. Pewnie twój mąż też dojdzie do takiego wniosku, o ile już nie doszedł i nie wali w gardło i dupsko jakiejś panny mniej ograniczonej i "nieszanujacej" się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też nakrył maż ,chciał sie rozwiesć pozniej jednak stwierdził ze go to podnieca .Teraz sam wymysla scenariusze i szuka mi kochankow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×