Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nigdy nie miałem dziewczyny 22

Przyznam się wam do czegoś

Polecane posty

Gość Nigdy nie miałem dziewczyny 32
Mnie też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam, to właśnie w poszukiwaniu wiadomości o damskiej masturbacji trafiłem na forum. To forum to naprawdę wspaniałę miejsce. Owszem tu tez jest sporo wygłupów. Ale w porównaniu z forami, \"nie tylko dla kobiet\" nie ma już prawie żadnej żetelnej informacji a nawet jeśli jest to praktycznie niemożliwe jest jej wyłowienie. A tu czytając np ten topik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3258799&start=0 też odnoszę czasami wrażenie, że ktoś ściemna ale jednak część osób pisze prawde. Poza tym osoby z czarnymi nickami są bardziej wiarygodne a wypowiedzi, które budzą moje podejżenia są często krytykowane rónież przez inne osoby. Mówiąc krótko forum to można potraktować jako cenne źródło informacji z dziedziny, o której nie można zdobyć informacji ani z encyklopedii ani z bezpośrednich rozmów z kolegami i koleżankami. Oczywiście można byłoby pewnie zdobyć taką wiedzę dzięki osobistym doświadczeniom. Ale po pierwsze nie każdy takie doświadczenia ma. Ja np nie mam. A po drugie tu można poznać poglądy wielu osób i opisy doświadczeń wielu osób. JEst to więc unikalne forum. Unikalne w ramach Polski, bo już wcześniej znajdywałęm podobne fora w języku angielskim ale jednak o wiele przyjemniej poczytać to po polsku. Czytając coś takiego po angielsku, mniej to do mnie przemawiało. Było jakby bardzie odległę, niemal wirtualne. A po polsku. To tak jakby wypowiadała się moja sąsiadka, koleżanka. Wszystko zawieszone w polskich realiach... No pewnie, że czytanie forum nie może zastąpić własnego życia ale...zawsze wypełnia jakoś tę pustkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiiii
i sam się zspokajasz po przeczytaniu tych tekstów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiiii
wolisz filmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////////
Nigdy nie mialem dziewczyny 22-->jestes jakis dziwny,najpierw podrywasz pozdro600 a gdy to Ci nie wychodzi probujesz udawac luzaka zakladajac topic o frywolnie brzmiacym a jednoczesnie przykuwajacym uwage. Nie wiem dlaczego, ale jakos nie darze cie sympatia(pomimo ze Cie nie znam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////////
edit Nigdy nie mialem dziewczyny 22-->jestes jakis dziwny,najpierw podrywasz pozdro600 a gdy to Ci nie wychodzi probujesz udawac luzaka zakladajac topic o frywolnie brzmiacym a jednoczesnie przykuwajacym uwage temacie. Nie wiem dlaczego, ale jakos nie darze cie sympatia(pomimo ze Cie nie znam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie chłopie , nie podrywaj pozdro, przeciez wiesz że na kaffe podryw jest zabroniony:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Po pierwsze nigdy w życiu nie podrywałem żadnej dziewczyny. Pewnie dlatego nigdy żadenej nie miałęm. Ale nie ty pierwszy/ nie ty pierwsza mnie \"posądzasz\" o podrywanie. Wnioskuje z tego, że podrywanie jest więc chyba łatwe. Każda bardziej śmiała rozmowa z przedstawicielem płci przeciwnej to chyba w takim razie podrywanie. JAko więc, że nie było moim celem podrywanie, nie mogło mi się to nie udać. A nie podrywam dlatego, że uważam, że nie mam szans. 2./////////////// jakiej jesteś płci? 3. ;) 4. Zabraniam wam patrzeć na moją nową stopkę a już w szczególności klikać na zawarty tam link!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////////
Nigdy nie mialem dziewczyny 22-->po co pytasz mnie o plec? Kobieta jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam się żeby się dowiedzieć. Myslalas, ze wszyscy wiedza ze jestes kobietą? poprawilem moją stopkę, bo jakas zaba sie wyswietlala a ja przecież jestem księciem a nie żabą... no idę zająć się jakimś zajęciem godnym księcia;) np dłubaniem w nosie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////////
nie no luzik chlopcze,tylko tym pytaniem dowodzisz ze jestes troche nie dojrzaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przy okazji dzięki za wyznanie, ze nie darzysz mnie sympatią;) z jednej strony zawsze milo cos takiego uslyszec a z drugiej strony milo uslyszec coś szczerego z czyichs ust..hm ale cale szczescie zdazaja sie osoby ktore daza mnie sympatia.. przez to ze kiedys zapadaly mi w (głowę? ucho?) głównie opinie o nie dażeniu mnie sympatią..i bralem sobie to do serca...jestem teraz tym kim jestem...no ale pretnsji do swiata i ludzi juz staram sie nie miec, przeciez swiat jest taki jaki jest i nie moze byc inny a..czy ja moge byc inny...zmienic sie moge tylko kiedy zmiana zachodzi samoistnie na skutek doswiadczen, przemyslen, zrozumienia czegos a nie na skutek tego ze ktos mi powie: ej ty no tak nie mozna, zmien sie.. bo jeden moze powiedziec, zmien się w tą stronę , a drugi zmien sie w tamta strone...trzeba miec wlasne zdanie..hm ja jestem oryginalem..wiem o tym, ma to wiele wad ale ja sie z tego ciesze...nie chcialbym byc standardowy, i lubie to w sobie, ze nie ejstem standardowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------ja tez-----------
cie nie lubie,gowniarz z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////////////
ale nikt ci sie nie kaze zmieniac a juz napewno nie ja. Badz soba masz racje, ja tylko uznalam ze chce ci napisac ze uwazam twoje zachowanie za troche szczeniackie( np. zabraniam wam patrzec na moja stopke......) wiem ze to zart, ale bardzo niskich lotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zartó niskich czy też wyskoich lotów...to jest kafeteria internetowe forum, jego najwieksza chyba zaletą jest to ze panuje tu wolnosc slowa.... i mozna pisać szczeniacko, dziecinnie a takze wszystko co jest niskich lotów... przerazajaca bylalby mysl o tym, ze forum to byloby kontrolowane, np przez braci Kacz. zaczelyby byc wyciagane konsekwencje prawne z tego co ktos powiedzial..juz sobie to wyobrazam...pewnie wtedy w krotkim czasie na kafeterii zrobilaby sie zupelna pustka..no chyba ze bracia Kacz. wprowadziliby obowiązek pisania na kafeterii ale wszystko pod ich dyktando...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak czytam wypowiedzi innych osob to tez czesto uderza mnie niskość lotów, najczesciej jednak nie chce mi sie pisac tego autorowi, mysle ze skoro pisze takie bzdury to i tak nie zrozumialby mojego komentarza czuje sie wiec wyróżniony, ze uznalas, ze jest sens napisanie do mnie to upomnienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam pisac sam do siebie:) hm zastanawiam sie na glos co moge zrobic zeby nie byc takim szczeniakiem jakim jestem:) astanawiam sie tez czemu zamiast zastanawiac sie nad tym po cichu wole to pisac tu..zebyscie mogli to cytac,,chyba dlatego ze istnieje taka mozliwosc i chce sie przekonac co mysla o mnie inni ludzie, o moich wnioskach...a jednoczesnie siedze sobie bezpiecznie w mojej chatce na kurzej nóżce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////////////
nie traktuj mojego tekstu w kategorii upomnienia, czy tez proby namowienia na zmiane sposobu pisania czy tez myslenia.Jak juz sam zdazyles zauwazyc zyjemy w Kraju w ktorym panuje wolnosc slowa, wolnosc mysli i wolnosc czynu takze mi rowniez przyslugiwalo prawo wypowiedzenia sie np. na twoj temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysl
zaloz bloooggaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×