Odpowiedz na ten temat

Psotek i Psotka to

• Psotka migotka 2017.03.21 [00:47]
    Cos się dzieje z tematem
  • Psotek 2017.03.21 [00:49]
    Coś się zacięło. Dziwne spioch.gif
  • Psotka migotka 2017.03.21 [00:59]
    Czyli lubisz wyzwania oczko.gif Dobrze trafiłeś jezyk.gif
    Widzę, dogadamy się bez słów oczko.gif
    Teraz też sterczą spioch.gif Ciągle sterczą. Teraz bardziej nawet bo te Twoje ręce i usta tak na nie podziałały, że same do ust by się Tobie pchały jezyk.gif
    Jednym słowem spróbuj usmiech.gif Takie słowo klucz niech to będzie oczko.gif
  • Psotek 2017.03.21 [01:10]
    Lubię oczko.gif
    Nie jest łatwo, bo tak te Twoje sutki na mnie podziałały, że o niczym innym myśleć nie mogę spioch.gif
    Chciałbym żeby same do ust się wepchały spioch.gif
  • Psotka migotka 2017.03.21 [01:19]
    Mam wrażenie, że stały się jeszcze twardsze i bardziej wrażliwe. Takie w sam raz do objęcia ich ustami i ssania. Lubisz ssac i lizac takie sterczące sutki jak mam teraz? jezyk.gif Twarde, sterczące i do ust się pchające....
    Późno się zrobiło. Chodźmy spać .... usmiech.gif
  • Psotek 2017.03.21 [01:28]
    Uwielbiam... ssać i lizać a czasem nawet lekko podgryzać oczko.gif
    Faktycznie już późno spioch.gif To w takim razie gaś światło Psotko oczko.gif
  • Psotka migotka 2017.03.21 [01:29]
    Dobrej nocy Psotku usta.gif Zasnę dziś z myślą, że Twoje usta pieszczą moje sutki. Że lizesz je ,a one robią się bardzo nabrzmiale i lśniące od Twoich mokrych pocałunków usmiech.gif
    Reszta niech zostanie tajemnicą usmiech.gif
  • Psotek 2017.03.21 [01:41]
    Dziekuję i Tobie również dobrej nocy Psotko usta.gifusmiech.gif
    Będę piescił, ssał i lizał Twoje sutki... i nie tylko... oczko.gif
    Reszta to tajemnica cool.gif
    To ja zgaszę [pstryk] spioch.gifoczko.gif
  • gość 2017.03.21 [06:33]
    Przeczytałam kilka postów i mam dziwne wrażenie,że to jedna osoba pisze.
  • gość 2017.03.21 [06:38]
    Masz poprawne wrażenieusmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [07:09]
    Zazdrosne kurfy już od rana siedzą smutas.gif
  • gość 2017.03.21 [07:09]
    Kiedyś często sam ze sobą rozmawiał Koke Widmo Petrovsmutas.gif
    Teraz zamienił się w psotka smutas.gif
  • gość 2017.03.21 [07:10]
    A ty co robisz?O co zazdrosne wylogowana kurfo?O gościa który ma chorobę psychiczną? Koke Petrov Widmo Wawa to jedna osoba.lapka.gif sam gada ze sobą smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [07:15]
    Widmo stworzył na potrzebę ścieków w rzece projekt Littlei też sam ze sobą opowiadał smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [07:29]
    Warujecie na każdy wpis zazdrosne kurfy smutas.gif odyepcie się od Psotków jak spokojnie piszą smutas.gif
  • gość 2017.03.21 [07:31]
    jak sam ze sobą pisze jezyk.gif
  • gość 2017.03.21 [08:17]
    Ja tam bym powiedział że to nie żaden Koke jest chory, tylko ta trollica hejterka od Koke. Rano. W południe. Wieczorem. W nocy. Zawsze na posterunku aby płuć i ujadać. To jakaś fobia , mania prześladowcza. Masz problem ze.sobą hejterko lapka.gif
  • gość 2017.03.21 [08:31]
    Trollica od Koke? Mi się wydaje, że ten ktoś ewoluował. oczko.gif
    4
  • gość 2017.03.21 [08:46]
    Moj wpis 6:33. Nie miałam na myśli żadnych złośliwości ani hejtu. Wydaje mi się to mało prawdopodobne aby dwie osoby w tak się dogadywały i dziwnym trafem pojawiają się na tych samych tematach o tej samej porze. W dodatku identyczny styl. Nie mniej jednak nie interesuje mnie kto to pisze, fajnie się to czyta i szkoda, że nie ma właśnie tego typu rozmów na forum. Pozdrawiam usmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [08:56]
    Przy obecnej kondycji psychicznej niektórych osobników, lepiej powstrzymać się od takich komentarzy. Mimo demokracji. smutas.gif
    To tylko nakręca tych, którzy zdążyli tutaj zwariować. oczko.gif
    4. lapka.gif
  • gość 2017.03.21 [09:08]
    Chyba nie orientuje się o co tutaj chodzi smutas.gif
    6:33
  • gość 2017.03.21 [09:16]
    Chodzi o to że kiedyś było na forum wiele takich dialogów jak Psotka z Psotkiem, ale od pewnego czasu niezalogowani "goście" zabawiają się wpieprzaniem między wódkę a zakąskę i rozwalają rozmowę
  • gość 2017.03.21 [10:05]
    Ale te kurfy są zazdrosne pechowiec.gif
  • Psotka migotka 2017.03.21 [12:35]
    Dzień dobry usmiech.gif
    Psotek usta.gif Dziś całusy wiosenne.Moje ulubione. Nieśmiałe wciąż, a jednak są zapowiedzią rozkwitu prawdziwej namiętności, której namiastkę dałeś mi dzisiejszej nocy usmiech.gif Jeżeli każdą część ciała potrafisz całować, lizać i ssać jezyk.gif z taką delikatnością i zmyslowoscią jak moje pełne piersi i kuszące sutki, to nie mogę doczekać się już lata w pełnym rozkwicie oczko.gifusmiech.gif
    Gdy nieśmiało brzuch i biodra moje całowałeś , dotykiem ust twych, uda mi rozsuwaleś usmiech.gif Moje zmysły szalały, a ręce moje niespokojne u Ciebie narzędzie rozkoszy dotykały jezyk.gif
    Miłego dnia dla Ciebie Psotku usta.gif i dla wszystkich pozytywnych ludzików rowniez milego pierwszego dnia kalendarzowej wiosny kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif
  • Psotka migotka 2017.03.21 [12:55]
    Nie wiem kim jest Psotek ale bardzo lubie z Nim pisać usmiech.gif Mam wrażenie, że "nadajemy" na tej samej częstotliwości i tak naprawde nie trudno nam się tutaj odnaleźć usmiech.gif Staram się nie brać udziału w dyskusjach z hejterami bo to zbyteczna strata czasu, przecież oni wszystko wiedzą najlepiej. Nie udzieliła się mi też choroba psychiczna tak jak niektórym na tym forum ze w kazdej widzą want, a każdym wawę albo koke, i nie piszę sama ze sobą oczko.gif Może powinni odstawić koke jezyk.gif
  • gość 2017.03.21 [13:23]
    Psotka to ta stara kwoka Frida. Starość nie radość Fridziu. Nie umiesz zrobić projektu który brzmiałby jak młoda dziewczyna. Wychodzi ci takie dewockie, rymowane międolenie dzidzi pierniczeksmiech.gifjezyk.gif
  • gość 2017.03.21 [13:27]
    Fridzioch i Koke cool.gif . Mamuśka już nieraz uczyła na swojej piczy Kokeja; kiedy brał ją na masce samochodu w kolorze rosso , nawet nie wiedział że liże psiochę starego babsztylasmiech.gif .
  • gość 2017.03.21 [13:29]
    13:23- zamknij paszczę zazdrosna babo i przestań wszędzie się wcinać lapka.gif
  • gość 2017.03.21 [13:33]
    Fajnie się dogadują a zazdrosnym babom zal d**e sciska.
  • gość 2017.03.21 [14:05]
    13.23 ty się weź i piertolnij w ten zakuty łeb oczko.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych