Odpowiedz na ten temat

Psotek i Psotka to

• Psotek wczoraj [00:45]
    Zostały same trudne zadania oczko.gif i w sumie na to liczyłem, że będzie ich więcej oczko.gif Znaczy tych myśli niegrzecznych spioch.gif
    A ja od zawsze marzyłem o takiej nauczycielce oczko.gif
    Mi natomiast ciepło się robi na myśl o tych delikatnych i wiecznie sterczących sutkach spioch.gif Normalnie ręce, usta i wszystko inne niespokojne... spioch.gif
    Z tym pomysłem to ciężka sprawa bo się może zejść do rana spioch.gif
  • gość wczoraj [00:46]
  • gość wczoraj [00:46]
  • gość wczoraj [00:47]
  • Psotka migotka wczoraj [00:47]
    Cos się dzieje z tematem
  • Psotek wczoraj [00:49]
    Coś się zacięło. Dziwne spioch.gif
  • Psotka migotka wczoraj [00:59]
    Czyli lubisz wyzwania oczko.gif Dobrze trafiłeś jezyk.gif
    Widzę, dogadamy się bez słów oczko.gif
    Teraz też sterczą spioch.gif Ciągle sterczą. Teraz bardziej nawet bo te Twoje ręce i usta tak na nie podziałały, że same do ust by się Tobie pchały jezyk.gif
    Jednym słowem spróbuj usmiech.gif Takie słowo klucz niech to będzie oczko.gif
  • Psotek wczoraj [01:10]
    Lubię oczko.gif
    Nie jest łatwo, bo tak te Twoje sutki na mnie podziałały, że o niczym innym myśleć nie mogę spioch.gif
    Chciałbym żeby same do ust się wepchały spioch.gif
  • Psotka migotka wczoraj [01:19]
    Mam wrażenie, że stały się jeszcze twardsze i bardziej wrażliwe. Takie w sam raz do objęcia ich ustami i ssania. Lubisz ssac i lizac takie sterczące sutki jak mam teraz? jezyk.gif Twarde, sterczące i do ust się pchające....
    Późno się zrobiło. Chodźmy spać .... usmiech.gif
  • Psotek wczoraj [01:28]
    Uwielbiam... ssać i lizać a czasem nawet lekko podgryzać oczko.gif
    Faktycznie już późno spioch.gif To w takim razie gaś światło Psotko oczko.gif
  • Psotka migotka wczoraj [01:29]
    Dobrej nocy Psotku usta.gif Zasnę dziś z myślą, że Twoje usta pieszczą moje sutki. Że lizesz je ,a one robią się bardzo nabrzmiale i lśniące od Twoich mokrych pocałunków usmiech.gif
    Reszta niech zostanie tajemnicą usmiech.gif
  • Psotek wczoraj [01:41]
    Dziekuję i Tobie również dobrej nocy Psotko usta.gifusmiech.gif
    Będę piescił, ssał i lizał Twoje sutki... i nie tylko... oczko.gif
    Reszta to tajemnica cool.gif
    To ja zgaszę [pstryk] spioch.gifoczko.gif
  • gość wczoraj [06:33]
    Przeczytałam kilka postów i mam dziwne wrażenie,że to jedna osoba pisze.
  • gość wczoraj [06:38]
    Masz poprawne wrażenieusmiech.gif
  • gość wczoraj [07:09]
    Zazdrosne kurfy już od rana siedzą smutas.gif
  • gość wczoraj [07:09]
    Kiedyś często sam ze sobą rozmawiał Koke Widmo Petrovsmutas.gif
    Teraz zamienił się w psotka smutas.gif
  • gość wczoraj [07:10]
    A ty co robisz?O co zazdrosne wylogowana kurfo?O gościa który ma chorobę psychiczną? Koke Petrov Widmo Wawa to jedna osoba.lapka.gif sam gada ze sobą smiech.gif
  • gość wczoraj [07:15]
    Widmo stworzył na potrzebę ścieków w rzece projekt Littlei też sam ze sobą opowiadał smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
  • gość wczoraj [07:29]
    Warujecie na każdy wpis zazdrosne kurfy smutas.gif odyepcie się od Psotków jak spokojnie piszą smutas.gif
  • gość wczoraj [07:31]
    jak sam ze sobą pisze jezyk.gif
  • gość wczoraj [08:17]
    Ja tam bym powiedział że to nie żaden Koke jest chory, tylko ta trollica hejterka od Koke. Rano. W południe. Wieczorem. W nocy. Zawsze na posterunku aby płuć i ujadać. To jakaś fobia , mania prześladowcza. Masz problem ze.sobą hejterko lapka.gif
  • gość wczoraj [08:31]
    Trollica od Koke? Mi się wydaje, że ten ktoś ewoluował. oczko.gif
    4
  • gość wczoraj [08:46]
    Moj wpis 6:33. Nie miałam na myśli żadnych złośliwości ani hejtu. Wydaje mi się to mało prawdopodobne aby dwie osoby w tak się dogadywały i dziwnym trafem pojawiają się na tych samych tematach o tej samej porze. W dodatku identyczny styl. Nie mniej jednak nie interesuje mnie kto to pisze, fajnie się to czyta i szkoda, że nie ma właśnie tego typu rozmów na forum. Pozdrawiam usmiech.gif
  • gość wczoraj [08:56]
    Przy obecnej kondycji psychicznej niektórych osobników, lepiej powstrzymać się od takich komentarzy. Mimo demokracji. smutas.gif
    To tylko nakręca tych, którzy zdążyli tutaj zwariować. oczko.gif
    4. lapka.gif
  • gość wczoraj [09:08]
    Chyba nie orientuje się o co tutaj chodzi smutas.gif
    6:33
  • gość wczoraj [09:16]
    Chodzi o to że kiedyś było na forum wiele takich dialogów jak Psotka z Psotkiem, ale od pewnego czasu niezalogowani "goście" zabawiają się wpieprzaniem między wódkę a zakąskę i rozwalają rozmowę
  • gość wczoraj [10:05]
    Ale te kurfy są zazdrosne pechowiec.gif
  • Psotka migotka wczoraj [12:35]
    Dzień dobry usmiech.gif
    Psotek usta.gif Dziś całusy wiosenne.Moje ulubione. Nieśmiałe wciąż, a jednak są zapowiedzią rozkwitu prawdziwej namiętności, której namiastkę dałeś mi dzisiejszej nocy usmiech.gif Jeżeli każdą część ciała potrafisz całować, lizać i ssać jezyk.gif z taką delikatnością i zmyslowoscią jak moje pełne piersi i kuszące sutki, to nie mogę doczekać się już lata w pełnym rozkwicie oczko.gifusmiech.gif
    Gdy nieśmiało brzuch i biodra moje całowałeś , dotykiem ust twych, uda mi rozsuwaleś usmiech.gif Moje zmysły szalały, a ręce moje niespokojne u Ciebie narzędzie rozkoszy dotykały jezyk.gif
    Miłego dnia dla Ciebie Psotku usta.gif i dla wszystkich pozytywnych ludzików rowniez milego pierwszego dnia kalendarzowej wiosny kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif
  • Psotka migotka wczoraj [12:55]
    Nie wiem kim jest Psotek ale bardzo lubie z Nim pisać usmiech.gif Mam wrażenie, że "nadajemy" na tej samej częstotliwości i tak naprawde nie trudno nam się tutaj odnaleźć usmiech.gif Staram się nie brać udziału w dyskusjach z hejterami bo to zbyteczna strata czasu, przecież oni wszystko wiedzą najlepiej. Nie udzieliła się mi też choroba psychiczna tak jak niektórym na tym forum ze w kazdej widzą want, a każdym wawę albo koke, i nie piszę sama ze sobą oczko.gif Może powinni odstawić koke jezyk.gif
  • gość wczoraj [13:23]
    Psotka to ta stara kwoka Frida. Starość nie radość Fridziu. Nie umiesz zrobić projektu który brzmiałby jak młoda dziewczyna. Wychodzi ci takie dewockie, rymowane międolenie dzidzi pierniczeksmiech.gifjezyk.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych