Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaxxxxa

Pupę kobiety nadusiłem palcem i dostałem zrąbkę

Polecane posty

Gość Jaxxxxa

Witam Jestem facetem i mam dziwny nawyk. Dziś nie ładnie zaczepiłem kobietę i oberwało mi się. Ale po kolei napiszę. Na hali sportowej w jednym z miast na D. Śląsku był rozgrywany turniej piłki nożnej na hali przez dziewczyny oraz mężczyzn wiek 13-16 lat. Jednym z kibiców na trybunach była matka jednego z zawodników. Miała z 38-45 lat, a przy niej jakieś małe dziecko, miało kilka lat. Pewnie jej kolejne dziecko. Ona to ok 170 cm, miała czarne kozaki, czarna kurtka, srebrny szal i kremowe leginsy. Ja stałem, nie siedziałem i jak zobaczyłem że ona wstaje z krzesełek i ubiera kurtkę podszedłem w jej kierunku na odległość ok 10-15 metrów. Stała tak przez 5 minut. Następnie zobaczyła że jej syn (zawodnik) też wychodzi na zewnątrz to ona wzięła te małe dziecko za rękę i udała się w kierunku wyjścia z hali, a ja szybko za nią podążyłem i jak wychodziła przez drzwi to ja będąc za nią - bokiem palca wskazującego u prawej ręki nadusiłem na jej pupę, dokładnie na prawy pośladek. Kobiet to poczuła, odwróciła się i do mnie - czy pan jest nie normalny? Jej syn mówi: a co się stało. Na to Ja jej mówię, że nic nie robię i speszony, strasznie zagotowany w sobie szybkim krokiem odszedłem. Przez prawie 15 minut czułem na twarzy jakbym płonął. Przeszedłem przez kawiarnię i powróciłem na halę, a ona stała wciąż na zewnatrz i jak na złość ona wrociła z powrotem na trybuny i usiadła na górnych krzesełkach, co praktycznie uniemożliwiło mi wyjście z hali, bo by mnie znów zobaczyła. Na szczęscie wykorzystałem chwilę jej nie uwagi, jak coś szukała w torebce i wyszedłem z hali i poszedłem w inne miejsce, aby poczekać na mecz na boisku trawiastym. Ona sobie tam siedziała i oglądała turniej piłki halowej a ja byłem już na zewnątrz i obserwowałem mecz piłkarzy i tylko tak zerkałem czy jak wyjdzie z hali pójdzie w moim kierunku czy w przeciwną stronę na parking. Ufff poszła na parking. Co o tym sądzicie? Czy moje zachowanie było normalne czy karygodne? To nie było moje pierwsze takie zachowanie bo kilka razy zrobiłem to na kobietach w wieku 18-25 lat, że lekko je musnąłem po pupcie palcem, ale one miały wtedy dzinsy i na pewno są o wiele grubsze niż leginsy i może tamte dziewczyny faktycznie nic nie czuły, a ta kobieta przez cienkie spodnie to poczuła. Ale żebym nie miał złego dnia, z kawiarni wychodziła pracownica 18-19 latka w kierunku drzwi od wyjścia z hali i była w sukience i też ją delikatnie nadusiłem palcem na pupę i ona nie poczuła poszła palić papierosa. Co mi radzicie mam sobie dać spokój z tym moim nawykiem? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pociągnij z bani w ścianę i czekaj na reakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby mnie ktoś taki numer zrobił, to by najpierw dostał po twarzy, a potem reprymendę na dokładkę, już jeden się o tym przekonał. nie powinieneś w ten sposób zaczepiać kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×