Odpowiedz na ten temat

Pytania prawiczka i czy to wstyd być prawikiem w wieku 21 lat?

• PrawiakPrawiczek21lat 2017.09.10 [17:49]
    Mam 21 lat i jestem prawiczkiem? Czy to wstyd?
    A teraz pytania, bo nie mam pojęcie żadnego o seksie.
    1) jak założyć prezerwatywę (niby to dla prawiczków problem) i jak wybrać odpowiedni rozmiar?
    2) czy potrzeba jakiegoś lubrykantu, czy nie?
    3) jak się nie spuścić w minutę?
    4) jak pracować ciałem w pozycji misjonarskiej? Czy podłożyć coś pod tyłek dziewczynie. Gdzie trzymać ręce? I jak płynnie zmieniać pozycje?
    5) Jak poprawnie zrobić minetę i grę wstępną.
    WIELKIE DZIĘKI JAK KTOŚ ODPISZE, BO TROSZKĘ SIĘ CYKAM. BO MOJA DZIEWCZYNA NIE WIE, ŻE JA JESTEM PRAWICZKIEM
  • gość 2017.09.10 [23:41]
    Żaden to wstyd, a nawet dla dziewczyn fajna sprawa. Jeśli jest dziewicą to jesteście w tej samej sytuacji, jeśli nie - to może ją podniecać to, że to ona wprowadza Cię w temat.
    Oficjalna strona durexa ma świetnie opisaną instrukcję zakładania prezerwatywy, podobnie z doborem rodzaju i rozmiaru, polecam oczko.gif
    Pozycji nigdy pięknie i zgrabnie nie zmienisz, zawsze będzie to jakaś zmiana dwóch ciał, idealnie się to nie zgra, zwłaszcza na początku. To normalne.
  • PrawiakPrawiczek21 2017.09.11 [01:26]
    Dziękuję za odpowiedź. Inne doświadczone osoby również zapraszam do wypowiedzi.
  • gość 2017.09.11 [20:56]
    Hehe
  • Eddie the Cool Guy 2017.09.11 [22:27]
    1) Idz do sklepu i wez pierwsze lepsze gumki - beda pasowac rozmiarem. Sprobuj sobie zalozyc gume na sucho. Najwazniejsze to sprawdzic z ktorej strony sie rozwija. Zapamietaj sobie te strone, bo potem po ciemku moze byc trudniej niz myslisz.
    Poza tym trzymaj koncowke palcami jak zakladasz zeby nie bylo tam powietrza (ten cypek na gorze) - inaczej ci peknie w trakcie.
    2) Na wszelki wypadek miej lubrykant. Jak twoja dziewczyna ma duze wargi u c*pki to moga ci wchodzic w droge. Z lubrykantem zawsze lepiej.
    3) Tu nic nie poradze. Sam nie mam problemow. Wez troche amfy?
    4)Rece na bokach i ruchasz dupą.
    5) Nie chce mi sie juz pisac.
    6) To nie wstyd ziomek. Pierwszy raz niektorym trudno przychodzi. Pomysl lepiej ile bedziesz ruchal w przyszlosci od teraz. usmiech.gif Co z tego za jakis kozak zamoczyl przy 16 latach jak ty bedziesz teraz regularnie kąsał szynke. xD
  • gość 2017.09.11 [22:31]
    w twoim przypadku wygląda to tak:
    ad1: nie dotyczy
    ad2: nie dotyczy
    ad3: nie dotyczy
    ad4: nie dotyczy
    ad5: nie dotyczy
    sorry.
  • Michal7729a 2017.09.11 [22:32]
    Ja tez jestem prawiczkim i będę miał 1 raz z puszysta dziewczyna. Tylko mam mAlego i nie wiem jakie pozycje
  • gość 2017.09.13 [13:01]
    Eddie the Cool Guy mądrze gada.
  • gość 2017.09.13 [23:26]
    Tak
  • gość 2017.09.14 [10:53]
    tak

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych