Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pmarkotka

Pytanie do facetow ..zonatych

Polecane posty

Gość pmarkotka

Co sadzicie o zonach ktore pragna kochac sie z kobieta lub co byscie zrobili gdyby przespala sie z kolezanka? jaka byla by wasza reakcja ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z domu bym wyrzucił lesbe opętaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłbym wniebowziety. Mi się moja udało namówić tylko na to aby dała sobie wylizać innej kobiecie, dalej nie chce się posunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćharry
To zależy czy przymnie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
A moj maz tez nie chce wogole slyszec o takiej sytuacji ..Chyba cos ze mna nie tak jak stwierdzilam ze kreca mnie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
No jezeli by chcial to mogl by byc obecny ale nie uczestniczyc Bo to by bylo dziwne dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę że facet nie chciałby na to popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
No on by nie chcial mowi ze mnie opetalo I ze to wynaturzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałbym swoją do tego namówić, to moje marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze mowi jest chyba madry i dobrze wychowany w przeciwientswie do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćharry
To by mogło być ciekawe doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
Jestem dobrze wychowana ..Poprostu siedzi mi to w glowie no co zrobie to nie jest zboczenie tylko jakas takas potrzeba..No on jest ogolnie bardzo stanowczy I wiem ze nie przekonam go ..A za jego plecami nie chce robic takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak na pewno to rozleci ci sie małzenstwo po takich akcjach ale widocznie jestes szmatką wiec nie zasługujesz na dobrego chłopa wybór nalezy do ciebie nie zwalaj odpowiedzialności na innych ty za to bekniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
Zreszta wychowanie co ma do tego?? Czasami mysle ze ze mna cos nie tak jest Bo jak ja moge tak myslec wogole..Ale nawet nasze zycie erotyczne zaczyna mnie irytowac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie jest skierowane do facetów żonatych a ja jestem żoną ale ponieważ problem mnie dotknął więc się wypowiem. Mąż bardzo długi czas namawiał mnie na trójkąt z kobietą ale ja nigdy nie chciałam się zgodzić. Pozwalałam mu na różne fanaberie łóżkowe typu wiązanie mnie, nawet lekkie smaganie paskiem ale co innego zabawy we dwoje a co innego zdrada z kimś trzecim. Niestety on nie uszanował mojego zdania i dopuścił się "małego fortelu" - jak sam to określił. Mianowicie przywiązał mi ręce i nogi do narożników łóżka, na co sama mu zresztą pozwoliłam, a potem ku mojemu przerażeniu wyszedł na chwilę z domu by zaraz potem wrócić z jakąś pindowatą lesbą. Zaczęłam wydzierać się, że kurwa nie chcę tego ale on kazal jej wylizać mnie i ta pinda wsadziła mi jęzor w cipę a potem i palca. Po wszystmim czułam się jak zgwałcona. Chciałam się z nim rozwieźć a tę pindę podać na policję. Pisałam o tym na forum już kiedyś ale doczekałam sie odpowiedzi że to prowo :O To nie było prowo. Zmierzam do tego, że jeśli kobieta mówi NIE to znaczy to naprawdę NIE. Przynajmniej w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i musiałas miec kontakt z jakas lesbą opetaną ,nie płciowy ,ale wystarczy ze cie zmacala, dotknela czule, albo uścisnęła, dlatego chodzi po głowie grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
Nie jestem "szmatka"Bo gdybym Nia byla nie pytala bym go o zdanie on byl moim pierwszym I ostatnim ..to nie jest tak ja nie zrobila bym czegos takiego I szanuje jego poglady chociaz wiem ze nie sa feer do konca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrada to jest wtedy jak maz/żona nie wie. Jak wie to nie jest zdrada. Ja wszystkim polecam eksperymenty z większą grupą osób. Nie musi być od razu pełny stosunek, można powolutku w to wchodzić. Jak bym wam napisał na temat wspomnianego tutaj "smagania paskiem" to byście nie uwierzyli. Więcej odwagi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz dobrze myślałem jesli to prawda to cie lesba poczęstowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
Do Gosc 16:45 wiesz ja odkrylam to pragnienie w sposob taki ze moja dobra kolezanka po 2 drinkach pocalowala mnie I o dziwo mnie to strasznie podniecilo powiedzialam o tym mezowi I zle sie z tym czulam ale poczulam ze chce wiecej ..Nie rozmawiam z Nia no nie wiem jak w sumie od tamtej sytuacji ona tez Meza ma.Nie wiem czy to byl impuls nie wiem jak sie zachowac ale zadnego dzielenia sie mezem jej czy moim na bank nie bedzie ..zadnych 4katow itd tez napewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeee.....całowanie z inną dziewczyna to ja przerabialam na koloniach w wieku 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
Wogole szczerze piszac to ja chce zobaczyc poprostu jak to jest ..Moj maz np. Jest zagorzalym katolikiem ja to szanuje ..Ale no sytuacja kiedy atrakcyjna zona czeka na ciebie w szlafroku i szpilkach chce mu zrobic dobrze w kazdy mozliwy sposob a on ze zachowuje sie jak d***** no ostatnio przesadzil ..On mi mowi ze zone sie kocha i np zrobienie loda przez zone to ponizenie jej i brak szacunku ..tak robia prostytutki a ja mam inny poglad ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 16:44 napisz coś o tym pasku jestem ciekaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja. Wynika że bardzo wyzwolona seksualnie osoba związała się że swoim przeciwienstwem.. To nie możliwe. Z resztą nie ma takich facetów jak mąż autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to własnie działa ona sie pozbyła tego demona i wszedł w ciebie teraz ty muszisz sie go pozbyc byc moze ona jeszcze go ma i ukrywa sie w niej a moze juz ją opuscił i siedzi w tobie a ty poczestowałaś nim męża i twój mąż zaczął mieszać w łóżku stąd te trójkąty twój mąż pewnie nie wie czemu ma takie ciągotki a on ma od ciebie muszicie się "wyczyścić " duchowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
W sumie sex tez byl tak jak pan Bog przykazal po slubie ..No akceptowalam to ale to zaczyna sie robic uciazliwe ..kolezanki opowiadaja jak to one nie sexily sie a ja co..Wyobrazic sobie tylko to moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
nie ma takiego faceta ??? moge ci dac namiar ..on naprawde taki jest ..wszystko mi zrobi o co bym nie prosila jezeli chodzi o sex ale ja jemu juz nie moge ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
Ja nigdy nie mialam takich ciagotek do kobiet ostatnio mi to siedzi w glowie ciagle o tym mysle ..To nie jest tam ze ja wiedzialam ze ja bede chciala Bo gdym wiedziala to byl to zrobila przed slubem ..Mam 26 lat I metlik w glowie moze to jakies glupie chwilowe myslenie I byc moze minie ..Mam nadzieje ze tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pmarkotka, czy Twój mąż to c**a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
Nie no nie wiem juz sama ..Wiesz on jest dobry czuly kochajacy ale ma zasady nie do zlamania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×