Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miły266

pytanie do kobiet

Polecane posty

Otóż mam pytanie kierowane tylko do pan. Pytanie zadaje ze względu na dosyć duże zainteresowanie. Chodzi o kobiecy wytrysk czy często wam się zdarza? Czy macie jakiś sposób na osiągnięcie kobiecego wytrysku? Słyszałem, że osiągnięcie nie jest wcale takie łatwe i nie każda kobieta może go mieć. Jak to jest u was? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość duże zainteresowanie ? Twoje ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając różne forum, często zauważyłem takie tematy. Jeżeli chodzi o mnie również mnie to ciekawi ale nie dla tego poruszylem ten temat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam raz porządny wytrysk, chociaż wcześniej uważałam, że to tylko bajka z p****li :p nie taki jak na filmach, w których często laski sikają, ale w trakcie orgazmu z pochwy razem ze skurczami tryskał przezroczysty płyn. Uczucie bardzo przyjemne, ciekawe, a doprowadziłam się do takie stanu sama :D z pomocą dużego twardego dildo, którym naciskałam na przednią ściankę pochwy (punkt G) wibratorem stymulowałam okolice łechtaczki i cewki moczowej. Podobne przeżycia, mniej spektakularne, miałam przy masturbacji szczoteczką do zębów :p a z facetem nigdy nie byłam nawet w połowie drogi do takiego stanu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odp. :) czekam na kolejne inf. Na pewno nie jedna kobietę ten temat zainteresuje a nawet może i pomoże dzięki wskazówką które napisałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×