Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana32

Pytanie o głębokie gardło

Polecane posty

Gość załamana32

Drogie Kobietki, mam może i durny ale bardzo mnie krępujący problem:o Otóż w czasie gdy robię głębokie gardło mojemu mężowi, to z nosa lecą mi gluty, smarki (sorry za takie obrzydliwe, szczegółowe wyrażenie). Czy któraś z Was też tak ma? Czy to normalne? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, normalne. Z czasem dojdziesz do wprawy i będzie nieco mniej, ale.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana32
Dziękuję za pocieszenie :) A już myślałam,ze tylko ja tak mam... Staram się nie przejmować tymi glutami,ale głupio mi przed mężem,że ja w takiej chwili podczas głębokiego gardla, gdy on mega podniecony a ja cala usmarkana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genesz
Jakby mi moja chciała robić loda, to sam bym jej chusteczki podawał ... Nie masz się czym martwić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana32
dzięki genesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię jak w gardle dochodzi do wzwodu. Potem Lubię z połykiem. Mąż mnie spija również po minetce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytającaaaa
refreshhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskapani
upu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
niebieskapani zaloguj się wielbicielko deep throat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotniskowiec
a ja wolę w pitolindkę, nie trzeba się w żaden sposób pilnować, jedyne miejsce na całkowite pofolgowanie. obracasz, wywracasz, przewracasz, jakieś młyńce, a podczas tychże poślizgujesz ile fabryka dała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tak już jest
mnie też zawsze lecą gile z nosa podczas głębokiego gardła :( W*****a mnie to bardzo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze głębokiego gardła nie próbowałem, ale kusi czasem żeby zaproponować dziewczynie chociaż lekkie posuwanie w usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie krępuj się, tylko jej zaproponuj:) Może akurat jej się spodoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam nie wiem:) no ale może się odważę:) w robieniu loda jest boska:) jak we wszystkim z resztą:) a Ty co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem powinieneś jej zaproponować gg, nie spytasz sie jej wiec nie wiesz,moze sie jej spodoba...moze ona sama tez ma na to ochote, ale krepuje sie Ci to zaproponowac Wyjdz wiec pierwszy z inicjatywą, jak dobrze sie znacie, ufacie sobie, lubicie seks, to na pewno jej reakcja bedzie pozytywna :) Sama tez lubie gg z moim mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 4:00, chciałabyś o tym porozmawiać mailowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie zapytam być może jutro:) a podpowiesz mi mniej więcej co i jak? Jak lubisz? Jestem zielony w temacie a nie chce żeby cos poszlo nie tak gdyby miało dojść do gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie jak mam lekko odchylona glowe do tylu, lub nawet jak tak zwisa swobodie z lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O takiej pozycji właśnie mysle, łatwiej penetrować:) chociaż pierwsze gg to raczej taka próba będzie, może akurat sie jej spodoba:) o ile sie zgodzi:) a Ty z mężem jak do tego doszlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnego razu robiłam mu loda i glebiej wsunelam penisa do ust, potem jeszcze glebiej i obojgu nam sie to spodobalo;) od tego czasu gg jest bardzo czeste u nas :) Sprobujcie bo naprawde warto, super przezycie dla obojga :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mnie dreszcze przeszły:) zobaczymy co z tego będzie:) lubimy poznawać nowe rzeczy:) i wielu spróbowaliśmy i wiele z nich weszli nam do lóżka na stałe:) ale głębokie gardło gdzies umknęło:) pora nadrobić zaległości:) narobilem sobie ochoty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa boty piszą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie super przeżycie dla obojga jak bym miała k****a w przełyku była usmarkana po pas i może jeszcze poprzygana. P********ie na antenie. Przy zwykłym lodzie przechodze. mekki żeby nie zwymiotowac. W ogóle mnie to nie jara robię to tylko bo on to lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×