Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złoty chłopak 22

Rmantyczny wieczór

Polecane posty

Gość Nicolka.....
Oj no duzo ich jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo czułosci duzo miłosci
mało pitolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicolka.....
Nie no swiece? Kolacja? Nie dosc ze sie popazyc mozna to jeszcze po jedzeniu to mi sie spac chce ;) Ja tam wole wszamac jakis deserek prosto z klaty mojego partnera ;) No ewentualnie kapiel z szampanem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli taki wymarzony romantyczny to zabrałbym kobietę do Paryża albo Rzymu, wynajął pokój z balkonem z widokiem na jakis piekny krajobraz. Zjedlibyśmy kolacje przy świecach na tym właśnie balkonie, przy okrągłym stoliku. Oglądalibyśmy sobie pełnie księzyca, potem wypilibysmy szampana w sypialnii no a potem to już wiadomo - szampańska zabawa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicolka.....
Zloty no i ten orgazm za orgazmem do bialego rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
zbyt cukierkowo to wymyśliłeś. Jestem za wynajęcie małego jachtu na 3,4 godzinki i tam jakaś kolacyjka a później leżenie na leżaczkach, wsłuchiwanie się w szum wody, wpatrywanie w gwiazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicolka.....
Spiaca no ja to taki przypadek nie z tej planety jestem ;) A tak na powaznie to dla mnie to najeprze romantyczne wieczorki to na lonie natury... Te wszystkie hotele wanny i swieczki sa takie oklepane ale taki spontaniczny wypad za miasto z szampanem i seks gdzies na plazy przy wschodzie slonca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicolka.....
Zlota grunt to dobry orgazm :) Nie czytales jak jedna z kolezanek napisala ze nie lubi szampana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie nicolka... grunt to dobry orgazm , a szampan jest bleeee wole juz inne trunki... ahm a sex na lonie natury i wogole łono natury aaah.. i znowu mi sie prxzypominaja te cudowne chwile z termosem w aucie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×