Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no mi ko no

rodzaj śluzu a dni płodne lub nie

Polecane posty

Gość no mi ko no

kto odpowie jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od seksu to pryszcze
w niepłodne przed okresem nie ma śluzu w niepłodne po okresie i po dniach płodnych sluz jest lepki , w dni płodne sluz jest wodnisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mi ko no
no wlasni eten lepki to moge zauwazyc bo on naprawd ejest lepki ale tego w dni plodne to jakos nigdy nie moge zaobserwowac. czy to chodzi o ten galeretowaty ale bialy czy przezroczysty.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja jeszcze dodam z autopsji: w dni płodne śluzu jest zazwyczaj duzo, jest on wodnisty, ciagnacy sie i przezroczysty. W dni nieplodne jest gesty, jest go mniej i przyjmowac moze barwe biala, a konstystencje budyniowata. Ja osobiscie rowniez przed okresem mam bardzo niewielkie ilosci gestego-nieplodnego sluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od seksu to pryszcze
w dni płodne jest przezroczysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze raz tylko
normalnie niech ktos powie wszystko o cykle.kiedy mozna ....pipip..kiedy nie nalezy pipi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez zabezpieczenia w ogole nie mozna booosze, chyba ze chcesz zostac mamusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze raz tylko
i kiedy jest plodnosc a kiedy nie .schemat. 1. 2.itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plodnosc moze ci sie nawet zaczac pod koniec okresu jesli masz nieregularne i dosyc krotkie cykle. U kazdej kobiety inaczej jest. Mozna ogolnie powiedziec ze do 18 dnia cyklu to ja bym nie kombinowala nic bez solidnego zabezpieczenia. Tydzien przed okresem mozna nazwac bezpiecznym, ale kto tak naprawde moze byc pewien! Polecam poszukac w googlach wiecej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mi ko no
no a nie wystarcza ci odpowiedzi wyzej? przeciez z nich juz wszystko wiadomo.nikto ci nei odpowie kiedy mozesz sie kochac lub nie. obserwacja +zabezp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma schematow. trzeba sobie to badac dokladnie nie tylko sluz!! takze temperatura i inne objawy i to dluzszy czas. nalepiej poczytaj otym w ksiazce :Sztuka planowania rodziny, Josef Rötzer, Vocatio, Warszawa 2005, cena ok.19zł i to nieprawda ze nie mozna bez gumki. przy idealnym dopracowaniu tej metody mozna. ale trzeba sie pouczyc dokladnie. nie na forum, ale co najmniej tą ksiązke opanowac do perfekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszce raz tylko
a cykl to sie liczy od poczatku czy konca okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od seksu to pryszcze
sama obserwacja ślużu nie uchroni przed ciążą-jeślli chcesz stosować naturalne metody zapobiegania ciąży to musisz kupić sobie książkę i ja przestudiować, to nie jest takie proste. Po pierwsze jesli masz regularne cykle co do dnia i mniej wiecej godziny to super nie bedzie większego problemu ale jesli twoj organizm reaguje na stres, przemęczwenie wydłużeniem lub skróceniem cyklu to ta metoda bedzie zawodna . Po drugie obsterwacja sluzu wymaga połączenia z mierzeniem temperatury codziennie rano - termometr wkłada się do pochwy na 7 minut przed wstaniem z łóżka i zapisuje w specjalnej tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od seksu to pryszcze
cykl zaczyna się pierwszego dnia miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszce raz tylko
jaki cykl przyjmuje sie za regularny.jak mozesz to mi to ladnie wyloz bo ksiazkowe info to nie zawsze pisze jez normalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od seksu to pryszcze
do stosowania naturalnej metody antykoncepcji cykle nie mogą byc krotsze niz 28 dni- regularny cyykl to taki w ktorym co 28 dni dostajesz okres tj 28 dnia okres= 1 dzien nowego cylku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszce raz tylko
bo mnie sie obilo ze po okresie to te pierwsze dni to bezpieczne sa. atu mowicie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszce raz tylko
28 dzien od zakonczenia okresu ? tzn. koniec a za 28 lub 28 zaczyna sie okres? czy ten caly cykl to z okresem. zglupialam doszcetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszce raz tylko
sie nie wyglupiaj tylko mi pomoz bo zidiocialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchaj, a po co Ci to info? Jesli jestes nastalatka ktorej nie stac na prezerwatywy to nie powinnismy cie w ogole informowac, bosobie zlamiesz zycie na cale zycie uzywajac naturalnej metody antykoncepcji. To metoda dla ludzi odpowiedzialnych, ktorzy wiele czasu poswiecili na lekture pozycji naulowych na ten temat i obserwacje wlasnego ciala.Sluchaj, jesli masz cykl np. 21 dniowy ..czyli krotki to wypada ze dni plodne mozesz miec od 10 dnia juz (srodek cyklu), jesli bedziesz sie kochac powiedzmy w 8 dniu zaraz po okresie, a plemniki zdaza przezyc do tego czasu bo zyja chyba 72 godziny nawet to moze dojsc do zaplodnienia. To jest ryzykowna metoda przy nieregularnych cyklach. Moze napisz jakie ty masz cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszce raz tylko
to od konca okresu te 28 dni czy od poczatku? bo inaczej to nie wiem jak to liczyc i jak ci powiem jaki mam cykl?no ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cykl - od dnia w ktorym dostaniesz okres liczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszce raz tylko
to powiem tak vII-20-24 VIII22-26 IX15-19 X 9-13 XI 10-14 XII 4-8 I 2-6 II 6-10 i co jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co to qurwa jest?:):)nic z tego nie rozumiem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie bede liczyc ile ci cykl trwa, sama to policz jak dostalas 14 dajmy na to stycznia a drugi okres dajmy na to 16 lutego to policz za ile dni dostalas, ja ci nie bede liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszce raz tylko
wychodzi mi ze roznie .cholerni nie regularnie chyba co? rozbieznosc duza to co z tym robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jest w normie, niektore kobiety maja nieregularne miesiaczki, duzych wahan nie masz, ale hcyba nie sa to cykle ktore komus nie znajacemu sie za bardzo pozwalaja stosowac naturalna antykoncepcje. Nie mozesz kondomow uzywac, albo isc do lekarza po tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszce raz tylko
probuje sobie troche to ulozyc i kurna nie wiem czy jakas rozchwiana jestem czy to w granicach sie miesci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszce raz tylko
to nie chodzi o..sex. siebie chce poznac a nie zkazdym da sie tak pogadac. lekarz to tez lekarzowi nie rowny.to mowisz ze zle nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszce raz tylko
i tak duzo cierpliwosci mialas :D dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×