Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20latek_dżentelmen

Romans 20latka z 50 latką

Polecane posty

Gość 20latek_dżentelmen

Witam, mam pewien dylemat, otóż jakiś czas temu poznałem przez internet kobietę. Problem w tym że ja mam 20 lat, a ona 51. Pisaliśmy ze sobą kilka dni aż rozmowy zeszły na erotyczne tematy. Pare dni temu rozmawialiśmy przez telefon i umówiliśmy się na spacer, z tym że między wierszami odczytałem że ten spacer wiąże się z tym że po tej randce ona zaprasza mnie do siebie(sami wiecie o co chodzi, napisała że ona już się postara żeby mi było dobrze itp.). Babka ma niezłą figurkę i ze zdjęć widać że jest zadbana(oprócz twarzy która wygląda na jej wiek:)). Zastanawiam się czy się z nią spotkać czy nie. Jak myślicie, czy warto? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy na co liczysz, ja miałem przyjemność romansować z zadbaną i atrakcyjną 53-latką i szczerze mówiąc była to najlepsza z kobiet jakie miałem. Ciało owszem, nie było tak jędrne jak u 20-latki, ale za to naprawdę potrafiła zadbać o faceta, byłą bardzo czuła i bardzo otwarta na przeróżne zabawy w łóżku, nie to co drętwe małolaty, które to potrafią zrobić nieudolnego lodzika, a potem leżą i liczą że facet odwali całą robotę. Na twoim miejscu bym spróbował, tylko pamiętaj że ty również musisz zadbać o jej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latek_dżentelmenść
Jak już do tego dojdzie to oczywiście zadbam. Tylko się trochę wacham bo jest w wieku mojego ojca, ale z drugiej strony to kusi mnie bo kto wie kiedy się podobna okazja powtórzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie znacznie ma wiek tak naprawdę? Liczy się dobra zabawa i to czy ta kobieta cię kręci, poza tym to tylko seks, a nie związek. Okazja nie prędko ci się powtórzy, bo dojrzałe kobiety pomimo chęci często wstydzą się młodych mężczyzn, bo wiadomo że człowiek w wieku dojrzałym nie ma już ciała nastolatka, a kobieta jak to kobieta ma fioła na punkcie swojego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latek_dżentelmen
O tak, zauważyłem że się wstydzą. A w sumie życie jest krótkie, a ona jest wdową więc jeszcze dobry uczynek zrobię:) więc może i ulegnę. A Ty w jakim wieku byłeś jak miałeś romans z tą 53latką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zwracaj uwagi na trochę pomarszczoną skórę. Jeśli mogę doradzić to jak najrzadziej wspominaj o różnicy wieku. Skup się na tym żeby pieścić, całować, mów jej że jest piękna i seksowna, a na pewno nie pożałujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem 25 lat wtedy, a romans trwał przez prawie pół roku i na prawdę wspominam to z ogromnym sentymentem i gdybym miał okazję, to chętnie bym to powtórzył :) Taka kobiet nie oczekuje niczego poza adoracją, nie tak jak te młode, które oczekują 24 godzinnej opieki od faceta, nie marudzi, nie wydziwia, tylko korzysta z życia i przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latek_dżentelmen
Może i się jednak skuszę. Widzę że nie będę jedynym 20latkiem który robi takie rzeczy. Kiedyś ktoś mówił że to dewiacja, ale ja w to nie wierzę. To w końcu kobieta i ma wszystko co kobieta powinna posiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To żadna dewiacja, bardziej ciekawość. W sumie to kobieta w wieku lat 50 nie różni się niczym od tej co ma lat 20, jedna i druga jest kobietą, tylko ta starsza wie już o tym że życie to nie tylko kasa, zabawa i szybki, marny seks, dla takiej liczą się inne wartości, potrafi bardzo wiele dać, ale i wiele oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latek_dżentelmen
No właśnie chyba nie oczekuje wiele bo na pewno nie oczekuje związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wstydził byś się z taką pokazywać na spacerze. Przecież to było by widać, że spotkałeś się z nią w wiadomym celu. Taka parka wygląda naprawdę żałośnie z jednej strony, jaki z drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latek_dżentelmen
Pójdę z nią na spacer do takiej części mojego miasta, gdzie nikogo nie znam, a mieszkam w dużym mieście. A poza tym, ktoś patrzący z boku pomyśli pewnie że to moja ciotka, nie będziemy się całować w parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałby być idiotką aby oczekiwać związku, miałem na myśli że oczekiwać będzie tego, że będziesz ją adorował, pieścił jej ciało, był dla niej delikatny, tak jakby to była najważniejsza i najpiękniejsza kobieta dla ciebie, itd... a nie tego że wpadniesz do niej, przelecisz ją byle jak, aby tylko zadowolić samego siebie i na tym koniec. Gdy dasz jej w łóżku wszystko czego pragnie i poczuje się przy tobie pełnowartościową kobietą, to ona zrobi dla ciebie wszystko czego sobie zażyczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, typowe... ak młody facet pokazuje się ze starszą kobietą to wstyd, a jak 70-letni facet stuka się z 20-latką, to już wszystko ok :P Hipokryzja w najczystszej postaci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latek_dżentelmen
Bo może właśnie się wstydzić zarówno ona jak i ja całować się w parku. Tam pójdziemy żeby się poznać, a potem jak wszystko będzie ok to zaprosi mnie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latek_dżentelmen
W parku możemy pogadać na luzie, a w jej chacie popieścić się na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latek_dżentelmen
A więc wracając do meritum, co byście zrobili na moim miejscu, co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz wątpliwości, to odpuść to sobie... albo wstrzymajcie się z tym na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałem już wyżej (11:31) co bym ci radził. Doradzam unikanie w rozmowach tematu różnicy wieku, i uważaj też na to co wyszło powyżej: może nie być zachwycona, jeśli napomkniesz, że wstydziłbyś się jej przed ludźmi :P A poza tym, normalnie, jak z każdą inną kobietą: adoruj, pieść, zaskakuj (mile widziany kwiatek czy drobny upominek, ale też np. zaproszenie na romantyczną kolację przy winie i świecach - jeśli nie do restauracji, to może znajdź jakiś efektowny a łatwy przepis w internetach i przygotuj u niej w kuchni), poza tym rozmawiaj z nią, a przede wszystkim słuchaj, bo kobiety czasem to, co dla nich ważne, podają mimochodem i w zawoalowanej formie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy w historii naszego autora coś się zmieniło ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latek_dżentelmen
Nic sie nie zmieniło, przełożę spotkanie na później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latek_dżentelmen
jak nic nie wymyślę to będzie seks, kurde nie wiem czy tego nie pier....nąć i nie wykręcić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pękaj młody.Każdy inny facet na twoim miejscu brałby ją i bzykał do bólu.Łap ją za doopę, sprowadź do parteru, pozycja horyzontalna lub od tyłu i do boju.Rżnij porządnie aż będzie jęczała z rozkoszy i prosiła o jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetos244
Jasne że bzykaj do oporu. Ja poznałem niedawno bardzo zzgrabną i zadbaną 46 latke może ma nawet i 50 lat i mam na nią niezłą ochote ale niewiem czy wypali seks z nią a bardzo bym chciał takze wal tą swoją, szkoda marnować okazji. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młody 20 letni mężczyzna ma "walić" stare, rozpadające się próchno, gdzie kobieta już dawno przekwitła i ma wszystko stare już niżej chyba upaść ten młody chłopak nie , na wymioty bierze jak czyta się ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest nekrofilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co że przekwitla? Można lać do oporu i bez obaw o ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie był bym tak pewny, że kobieta po 50-tce już przekwitła. Nie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie można dymać to stare c****o do oporu aż do zajechania. Niektóre babeczki po 40 to nieLe szprychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×