Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość ala

Rozczarowanie

Polecane posty

Gość gość ala

Rozczarowałam się znajomym z ero:O Wygadany w pisaniu a przez telefon dupa. Nawet zwykłej ,banalnej rozmowy nie potrafił podtrzymać... :( Bez sensu to wszystko. Net nie zastąpi reala! Ktoś z Was też się tak rozczarował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaś
mnie rozczarowały zdjęcia pare razy..ale jeśli juz doszlo do realnego spotkania to nigdy nie było rozczarowania- mam nadzieje ze tak będzie nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kilka takich akcji, zenua facec***iszą a raczej przepisuja zdania kreując się na nie wiadomo jakiego romantycznego macho a potem wychodzi slamazarny nieudacznik Ale raz jedyny raz poznałam kogoś kto był jeszcze lepszy w rozmowie i w realu niż w necie Wyjątki się zdarzają trzeba tylko szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie :) lepszy real niż inne bzdety. Napiszę coś i kto co może o tym wiedzieć, że tak jest naprawdę :) Mój sprzęcik czeka dalej na baczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ala
Ja o realu nawet nie myślę... No właśnie ... ślamazara :D A tego wyjątku Ci zazdroszczę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 8:45 No właśnie sprzęcik czeka: ( na baczność? ?? A skąd mamy wiedzieć ze dla niego sufit to nie podłoga? ?? Bo żeby zacząć rozmowę o narzędziach trzeba umieć otworzyć usta i sprawić wrażenie że po pierwszym zbudowaniu zdania nie chce się uciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala to w czym problem. Powinniśmy się spotkać i dać sobie do wiwatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
to działa w obie strony, ale faktycznie zgadzam się że dla tych wyjątków warto być cierpliwym :) na fajną kobietę też wcale nie jest tak łatwo trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tak jak napisałam zdarzały się totalne pomyłki na samą myśl brrr Za nim doszło do reala pół roku pisania: ) więc myślę że nie każdy to potrafi albo raczej tyle udawać ze potrafi: ) Tego kogoś poznałam tu na ero więc: )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośćwdom Łatwo trafić? ?? Bo to my jesteśmy na polowaniu: )) nie na odwrót: ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jak już się chwalę to dodam że wisienką na torcie był rozmiar: )) Więc nie ma mowy o rozczarowaniu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej sie szybko spotkac nie rozumiem po co pisac miesiącami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ala
Kobiety chyba mniej udają... A ta znajomość trwa do dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ja Cie Chce w realu bo ala lubi tez anala;);*;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
ja sie stereotypu polowania nie trzymam :) widocznie jestem inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co pisać miesiącami? ? Odpowiadam bo nie mam 16 lat i chcicy jak kotka w marcu Pewne rzeczy aby smakowały wyraziście trzeba doprawić w subtelny sposób nie sól i pieprz...enie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Szkoda ze nie mozemy sie spotkac poza murami sluzby chociaz poza praca to juz nie pracownicy..xDkoalicjusz czeka niecierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ta znajomość trwa do dziś a minęło trzy lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
różni ludzie różne potrzeby :) ja sam wolę fajną rozwijającą się korespondencję i uczucie wzrastające fascynacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że każdy wiek ma swoje prawa, jednak z czasem potrzebujemy czegoś więcej niż hop na krowę i ciele jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ala
Nie lubię anala :D Sorki że tak wypytuję ale łaczy Was coś więcej niż sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
gość dziś 100% poparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam zdecydowanie tak I myślę że sex namiętność jest tylko dodatkiem bo mamy ze sobą kontakt@lub tel codziennie i nie wyobrażam sobie ze mogłoby być inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Tak jak już napisałam każdy jest inni, jedni potrzebują tylko sexu inni tylko rozmowy pisanej a jeszcze inni wszystkiego po trochu w odpowiedniej kolejności i proporcjach :) Sport ;) mam w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, choć jestem facetem to też się wypowiem.... Kiedyś szukałem, różnie bywalo ... Były też rozczarowania, ale jest też znajoma która poznałem kilka lat temu to na kafe...i utrzymujemy tą,znajomość .... warto szukać, czekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Czyli przyjemne niespodzianki się zdarzają: ) to miłe Więc autorko glowa do góry: ) Szukaj szukaj aż trafisz na kogoś kto Cb oczaruje w realu bardziej niż tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
ja potrzebuję pełny pakiet :) i wciąż pozostaję tym poszukującym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Gośćwdom Bo najważniejsze to wiedzieć czego się chce dążyć do tego: ) Nie miałam listy oczekiwań, raczej po czytaniu kilku tematów wiedziałam czego nie chcę: ) a reszta potoczyla się sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
@gośćwpracy już po Twoich wypowiedziach widać, że ktoś miał szczęście trafiając na Ciebie, zatem nadzieja jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Gośćwdom :))) nice, dziękuję Szczęście to pojęcie względne: ) dla jednych to łyk aromatycznej kawy dla innych tłumy na imprezie A jakie jest Twoje szczęście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×