Odpowiedz na ten temat

Rozmiar biustu a sex

• Ryszard III 2007.04.25 [20:30]
    Z moich obserwacji wynika, że kobiety, które mają mniejszy biust są może czasem z początku nieco zakompleksione na tym punkcie, ale za to bardziej starają się w łóżku i są lepiej wygimnastykowane. Sex z nimi jest super, bo robią wszystko, żeby facet był szczęśliwy. Te z większym, są z reguły bardziej ociężałe, trochę misiowate i niestety bardziej kłodowate. Z reguły mają też nieco większą tuszę i nie są takie skłonne do innowacji. Miałem i takie i takie kobiety, więc wiem co mówię. Kiedy rozmawiałem o tym z kumplami, też to potwierdzili. A jakie są wasze opinie?
  • jesteś debilem 2007.04.25 [20:31]
    pechowiec.gif
  • niech żyją stereotypy 2007.04.25 [20:32]

• wszystko na miejscu 2007.04.25 [20:32]
    mam duzy biust i potwierdzam cool.gif
  • twoje obserwacje 2007.04.25 [20:33]
    sa bledne. Nie mozna generalizowac. To zalezy od kobiety, a nie od rozmiaru biustu, moze poprostu tak sie tobie przytrafilo, ze te z malymbiustem bardziej sie staraly. moja kobieta ma duzy biust i w lozku jest niezastapiona oczko.gif stara sie tak, ze mnie kiedys wykonczy hehe
  • Torque 2007.04.25 [20:36]
    no ja sie nie zgadzam usmiech.gif mam naprawde duzy biust, ale jestem rozciagnieta i wygimnastykowana jak to nazwales oczko.gif i bzykamy sie w naprawde roznych, czasem dziwnych oczko.gif konstelacjach, a nasz sex jest poprostu ekscytujacy oczko.gif natomiast wiekszosc poprzednich partnerek mojego M mialo niewielki biust, byly bardzo szczuple, zeby nie powiedziec chude... i niestety takie ostre nie byly...

Jestem dobra w łóżku.... mogę spać do południa
  • texanska laleczka 2007.04.25 [23:33]
    Ryszard III- Masz racje, to jest naukowo udowodnione!!!
  • ile latek 2007.04.26 [08:13]
    to nie tylko maly biust, ogolnie kobiety ktore nie maja jakiegos szczegolnego powodzenia u kobiet oraz nie mialy wielu facetow, wg mnie takie sa duzo leprze w lozku - dbaja o partnera, sa aktywne, nie wybrzydzaja i nie wstydza sie niczego. ja takie uwielbiam, takie ciche wody ktore tylko czekaly na ciebie usmiech.gif
    atrakcyjne paniusie majace wielu partnerow wcale nie sa super kochankami, to stereotyp, wlasnie takie kobitki ktore maja wielu facetow i kazdy na nie leci sa slabe w lozku, przewaznie bardzo bierne, po prostu daja sie wydymac, one nie musza dbac o faceta bo znajda se takiego ktory bedzie je bzykal i tyle. maja tez takie powodzenie ze nie pielegnuja seksu z tym z kim sa, robia tylko to na co one maja ochote i sie przydza wielu rzeczy (obciazg z polykiem), nie musza tego robic, nie podoba sie? wypad, nastepny.
    mniej atrakcyjne, niepuszczalskie, ciche wody GORA !! usmiech.gif
  • ile latek 2007.04.26 [08:15]
    *mialo byc powodzenia u facetow, nie u kobiet jezyk.gif
  • stereotyppp 2007.04.26 [08:15]
    Ja jestem szczupła i mam biust C. Chyba, że dla Ciebie duży biust zaczyna się od E.
  • morelandia 2007.04.26 [08:46]
    wszystko zalezy od temperamentu czlowieka i checi, bo bywaja dni kiedy nie mam specjelnej ochoty na seks i takie ze moj chlopak musi mnie uspokajac bo juz nie daje rady, i wcale nie uwam ze dlatego ze mam maly biust musze sie bardziej starac i wykazywac, niby dlaczego....akurat dla mojego chlopaka maly biust nie jest jakims \'\'ubytkiem\'\' i dlatego powinnam sie bardziej starac od tych z duzym biustem, to jest sprawa indywidualna

,,Mięśnie to nie wszystko - liczy się jeszcze fajna fryzura" Johnny Bravo
  • Ryszard III 2007.04.26 [08:57]
    Zauważyłem jeszcze jedną zależność. Otóż, jeśli zakładam majtki w grochy to poziom mojego IQ osiąga ok 55 punktów. A jeśli w paski to mnie wzdyma cool.gif
  • na kafe 2007.04.26 [11:25]
    ta zaleznosc dotyczy tez penisa

• Stonka_a 2007.04.26 [11:46]
    Ja mam średni biust i jestem dzika. Jak się mnie najpierw odpowiednio nastroi, bo jednak nie jestem etui na penisa jezyk.gif

I don't know what more to ask for. I was given just one wish...
  • maciag 2007.04.26 [14:35]
    nie zgadzam sie, moja dziewczyna ma cycki A i wazy 120 kilo,
  • informatycy górą 2007.04.26 [17:32]
    Zgadzam się Rychu!!!
    Moja dziewczyna ma małe persi, a w łóżku jest jak rakieta.
    Ja też nie uważam, że dziewczyna musi się bardziej starać tylko dlatego, że ma mniejszy biust. Dla mnie moja kobieta jest najpiękniejsza jako całość, rozmiar nie ma takiego znaczenia.
    Akurat mnie się podobają mniejsze piersi i wstydziłbym się, gdyby miała je ogromne (nie zniósłbym śliniących się na jej widok robociarzy i innych takich, którzy patrzą tylko na cycki). Lubię szczupłe i naturalne dziewczyny, a ona taka właśnie jest. Ogólnie można powiedzieć, że najważniejsze jest, żeby dziewczyna miała klasę. No i fajną osobowość.

• gość 2017.03.20 [23:59]
    nie zauwazylem samotnej kobiety z wielkim biustem i to cos mowi
  • gość wczoraj [00:09]
    gość wczoraj [23:59] - moje cycki rozmiar G pozdrawiają Cię.
    Od 6 lat nikt ich nawet na oczy nie widział.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych