Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Irmina_

Rozmiar wibratora

Polecane posty

Gość Irmina_

Witam. Drogie koleżanki. Planuję pod choinkę kupić sobie wibrator ale nie bardzo wiem jaki rozmiar powinnam wybrać. Kocham się z mężem regularnie ale stwierdziliśmy, że jakieś urozmaicenie by nam się przydało. Podajcie proszę jakich rozmiarów są wasze wibratory, żebym wiedziała od czego zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z doswiadczenia ci powiem, jak kupisz wiekszego niz twoj facet ma ,to zobaczysz jak jest dobrze,i z czasem zdradzisz meza i sie rozstaniecie bo9 bedziesz szukala cale zycie takiego jak twoj wibrator,po duzych wibratorku,maz bedzie sie w twojej topil,beda luzy ,poczytaj o luzach pochwy,dowiesz sie ze to od duzych wibratorow sie dzieje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
gość wczoraj Cześć. Ja zaczęłam jakiś czas temu ćwiczyć mięśnie kegla, więc spodziewam się, że będę potrafiła później zacisnąć na sprzęcie męża. Mąż ma ok 15 cm długości i 13cm obwodu - tam mi powiedział i na moje oko tak wygląda a ja jestem po porodzie i chciałabym sprawdzić własnie jakie to uczucie mieć w sobie coś większego. Skąd u Ciebie takie doświadczenia. Szczerze powiedziawszy takiego obrotu sprawy jak piszesz nie przewiduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irmina 13 cm obwodu ? Nie normalna jesteś? Roznice widac golym okiem! Długość 15 a obwod 13 to klocek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
Długość 15cm a obwod 13cm - tak podałam. Jeśli zobaczysz ile z tego obwodu będzie średnicy stwierdzisz, że to ma sens. Jest taki troszkę grubasek ale jest jakby to powiedzieć jeszcze trochę miejsca, więc chciałabym coś trochę grubszego. Może dłuższego, żeby dojść do końca. Nie chcę brać monster dildo, bo to nie dla mnie ale jakiś taki solidny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 cm to grubasek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierz 15cm nie bedzież żałować przyda się do masturbacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
" gość dziś 13 cm to grubasek? " No bardziej niż cieniasek. "gość dziś bierz 15cm nie bedzież żałować przyda się do masturbacji " Ty takiego używasz? Bo to ok 5cm średnicy, już całkiem sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
Ktoś tu takiego używa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie wymiary ma twoj facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
Wybaczcie panowie, wiem, że macie dobre intencje ale ja potrzebuję opinii właścicielki cipki, która coś podobnego miała w sobie . Mój mąż też już mi przeróżne rzeczy proponował ale ja muszę mieć jakąś podstawę do zakupu. Martwi mnie trochę wpis powyżej, który sugeruje, że jak spróbuję większego, to nie będzie powrotu do normalnego rozmiaru. Rozpychać też nie chcę. Chcę poczuć coś większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irmina I masz nadzieję, że będzie lepiej jak z orginałem? Czujesz się za luźna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
Mam nadzieję i jednocześnie obawę, że będzie lepiej. Jak pisałam wcześniej, ćwiczę też mięśnie i spodziewam się, że za jakiś czas będę mogła je zacisnąć na tyle skutecznie, żeby dać przyjemność na obojgu. Póki co poszalejemy trochę z plastikiem. Co ciekawe, mój lubi to uczucie lekkiego luzu we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irmina Nie kupuj żadnych tanich plastikowych wibratorów, bo nabawisz się choróbska i do tego one wydzielają nieprzyjemny zapach. Jeżeli już sięzdecydujesz na kupno, to kup sobie z sylikonu medycznego. Ładnie wyglądają i są przyjemne w dotyku. Coś takiego jak ten link z allegro z zasilaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćirena
ja używam 25 cm-wierz mi jestem w siódmym niebie -a jak włączę wibrację to odlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupuj żaddnych plastiowych badziewi jak juz chcesz cos upic to porządnego, wź sie zastanów to twoje ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam wczoraj i czekam na dostawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćirena
fajne są dwustronne -można się wibrować razem z koleżanką -super odlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwal sie co zamowilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vibe therapy mini mite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To maluszek straszny,czyzby c**eczka taka ciasna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×