Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martina1983

Seks bez prezerwatywy...

Polecane posty

Gość Martina1983

Czy seks bez prezerwatywy (ale z tabletkami hormonalnymi) jest dla Was lepszy, atrakcyjniejszy? Mój chłopak po odstawieniu prezerwatyw i przepisaniu mi przez lekarza tabletek zaczął mieć niesamowite orgazmy, podczas których robi się na kilkanaście sekund wręcz nieprzytomny. Za każdym razem dziękuje mi, że się na to zgodziłam. Mówi, że świadomość, że zostawia spermę we mnie i że jestem w ten sposób w pełni "jego", "dla niego" tak na niego działa. Nie spotkałam się z czymś takim w książkach ani gazetach. A jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martina1983
To że mam na imie Marcin nie oznacza że można mnie od tak sobie kasować.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzatka 25
To prawda ze sex bez gumki jest przyjemniejszy... i to nie tylko dla faceta, ale przedewszystkim dla kobiety ja tylko bez gumki miewam orgazmy podczas stosunku... o Co chodzi z tym Marcinem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaaa seksik bez gumki to miodzik ...... to cos cuuudownego:):classic_cool: heh przypomnialy mi sie dawne czasy... ===> jak kochalam sie z chlopakiem bez gumki.... ale niestety nie bralam wtedy tabletek ale men umial wstrzymac...ale dzieki bogu ze sa tabletki to mozna ..a mozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martina1983
kiedyś tak trysnał ze musiałam go cucić zimną wodą z biedronki oazą ,po czym gdy sie otrzasnał to wstał i powiedział ze jak jeszcze raz sobie wsadze zasilacz w kapsko to mi mocno przypierdoli,a mi jest tak dobrze gdy oprocz jego pałki piesci mnie jeszcze prąd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze bez jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×