Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marysienka_Sobieska

Seks nagroda?

Polecane posty

Gość Marysienka_Sobieska

Pytanie głównie do pań, czy traktujecie sprawy łóżkowe jako system kar i nagród? Czy odmawiacie partnerom seksu gdy w swoim mniemaniu stwierdzicie że czymś się Panowie narazili? Czy poprzez seks próbujecie wymuszać na partnerach niewygodne dla nich zobowiązania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba normalne że tak. Seks ma być nagroda by się facet starał, a nie lecial w choooya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaaa moja tez się tak nauczyła, ale co zrobić żony zmuszać nie będę, jak za długo będzie odmawiac to się znajdzie inną, która da z uśiechem na twarzy, a przepraszam jaka jest konkluzja tego pytania>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy takim układzie inteligentny facet mówi, że ok, nie wymusisz tego i tamtego na mnie za pomocą wizji dobrego seksu czy też seksu w ogóle, ponieważ właśnie wychodzę do laski, która chce ze mną to robić, sama ma ochotę i to nie w nagrodę. Głupek daje się tak motać. Mężowi seks w nagrodę, koledze w pracy pałka pod biurkiem za 'dzień dobry'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysienka_Sobieska
Myślałam, ze jakieś kobity się wypowiedzą. Chciałam napisac ze to zwykłe sk***synstwo takie coś. Sama tego nie praktykuję bo zawsze próbuję sobie wyobrazić siebie na miejscu mężczyzny i byłabym wściekła za taką manipulację. Największa głupota polskich kobiet to traktowania łóżka jako poligonu, a małżeństwa jako wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety zdarza sie, oczywisicie wiem , ze tak absolutnie nie powinno sie robic, ale wiekszosc kobiet tak robi. moze dlatego,z e faceci sa z Marsa i trudniej jest im zrozumiec logoike kobiet, wiec kobiety wybieraja najprostrza droge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek33
a później sie dziwią ze sa zdrady, seks jest czymś naturalnym tym bardziej w małżeństwie. Jęśli kobieta odmawia seksu bo chce coś udowodnić, to równie dobrze może powiedzieć facetowi ze go nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Logika jest jedna. Nie ma logiki kobiet czy mężczyzn, albo coś jest logiczne albo nie. W tym przypadku sygnał dla faceta jest taki: ja się obejdę bez seksu, a Ty masz karę i tracisz na tym więcej, więc next time bądź grzeczny jeśli chcesz nagrody. Wniosek prosty: kobiecie na seksie nie zależy, do tego jest manipulantką, więc czyż nie lepiej iść do takiej, która to lubi i chce to ze mną robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek33
może jak sie człowiek złości na druga połówkę to ochoty na przyjemności nie ma, ale pytanie jak długo trwa ta złość? Bo jesli trwa długo to pytanie czy z tym człowiekiem chce sie być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"więc czyż nie lepiej iść do takiej, która to lubi i chce to ze mną robić?" ja myślę, że lepiej, ale najlepiej być z taką od początku, a nie liczyć na jakieś cuda, że po ślubie czy wspólnym zamieszkaniu to ciągle seks i seks, a tak naprawdę ona nigdy sama go nie inicjowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas ja miałem wieksze potrzeby i moja super seksi żona od zawsze używała dostepu do seksu jako regulatora mojego posłuszeństwa i przydatności. A ponieważ miałem duże potrzeby to musiałem się bardzo starać żeby była zadowolona. Z czasem proporcje zaczeły się zmieniać i teraz ja czekam aż dorwie ją chcica i ona zacznie się starać. Jakoś szczególnie to starać się nie musi bo jest super babka ale ja lubię jak jest wylaszczona więc jak się jednak postara to oboje mamy radochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaz34l
No a potem ona daje w pracy koledze, a on puka przydrożne k*****y :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona tak właśnie robiła. Już od dawna z nią nie jestem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od miesiąca mam koleżankę do seksu bo żonie się nie chce. To naturalne ze kobiety są jakieś dziwne. Potem się pewnie dziwią że je zdradzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×