Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzoo prosze o pomoc

seks nie sprawia mi przyjemnosci,jestem poprostu sztywna heelp

Polecane posty

Gość bardzoo prosze o pomoc

rzeczywiscie jestem z facetem 4 lata bardzo go kocham, ale seks jest tylko po to by "odbebnic" robote, wogole nie sprawia mi przyjemnosci, on stara sie jak moze :( mnie ciagle boli przy stosunku i moj chlopak mi powiedzial ze nie daje mu tym przyjemnosci, ze jestem sztywna :( jestem bo ciagle mnie boli jak sie kochamy :( co ja mam zrobic :( nie chce zeby tak bylo :( jestem szalona dziewczyna nie zadna sztywniara a ten seks to dla mnie masakra jakas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakoda że nie powiedziałaś
mu tego wcześniej , ja byłbym smutny na Jego miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzoo prosze o pomoc
wierze Ci :( ja ciagle rycze z tego powodu :( ja chce byc inna naprawde tylko jak mam to zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicaaaa
powiem Ci tak. tez tak mialam . bolalo zawsze bardzo i nie chcialam sie kochac z moim facetem. sprobowalam z innym ....bylo super. nie bede ukrywac. bylo super....super suuper .... moze niedopasowanie po prostu ...a raczej napewno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hageaka
nie mow mu ze jest ci zle w lozku bo pomysli ze to przez niego. nie masz takiego dreszczyku gdy dotykacie sie nawzajem podczas seksu? podniecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzoo prosze o pomoc
no pewnie ze mam ale jak juz we mnie wejdzie to koniec :( takj wogole tomon uwielbia na jezdzca a ja sie ruszam jak jakis klocek :( kurcze niech mi ktos doradzi bo naprawde czuje sie beznadziejnan :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicaaaa
ten problem przejawia sie czesto . nie chodzi mi o niedopasowanie podwzgledem czyjestesscie super para czynie . chodzi o czysty fizyczny...rozmiarowy :p . hehe nie jest to wcale smieszne. i nie prawda ze jak jest duzy to sprawia wiecej przyjemnosci ....g...prawda zreszta kazdy robi to co lubi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi............
Mialam tak samo jak *****Tajemnicaaaaa*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicaaaa
Blondi - i co zrobilas? jaka podjelas decyzje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proszee o pomooc
wiem jak mu zalezy na seksie, biore tabletki anty juz ponad 2 lata :( tylko ze ja naprawde ani cbhyba ruszac sie nie umiem :( jestem atrakcyjna dziewczyna ( podobno) niew mam sie czego wstydzic a tak to un mnie wyglada :( on chcial zrobowac analnie to juz wogole z bolu wytrzymac nie umialam :( czasem mysle ze to kwesta wychowania jakichs zasad kuurcze no nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proszee o pomooc
moze jakies rady jak sie otworzyc jak nie byc sztywna... :( co ja mam ze soba zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop*****lam dziś każdemu
nie czekaj na orgazm sam przyjdzie tylko ty musisz mu dać wskazówki jak ma to robić ,może inny sposób poruszania inny kąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszee o pomoc, prawda jest taka że dopóki seks będzie sprawiał ci ból to nigdy nie zdołasz się wyluzować. Może problem leży w niedostatecznym nawilżeniu twojej pochwy ? Pomóc mógł by ci jakiś żel nawilżający. Jeżeli to nie to, to powinnaś pójść na wizytę do ginekologa. Obejrzał by cię i może znalazł by przyczynę problemu. A tak w ogóle to powiedz swojemu chłopakowi że stosunek dopochwowy i analny są dla ciebie nie do zniesienie ze względu na ból. Podobno cię kocha, więc jestem zdania że zrozumie. Seks analny odradzam ci z resztą w ogóle, choćby ze względu na możliwość naciągnięcia zwieraczy odbytu. To niebezpieczna praktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgjgfhgf
rozumiem, ale widze jak mu na tym zalezy chcilabym i ja sprobowac choc raz i dupa blada :( a moze jkis lubrykant by mi pomogl?? powiem wam ze jak jestem na nim to chwila i brk mi oddechu nawet to mi nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgjgfhgf
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrużżżka
ja też nigdy nie miałam orgazmu pochwowego spróbuj pozycji klasycznej, ale połóż sobie pod tyłek poduszkę - wtedy jest stymulowana łechtaczka- ja przy tym odlatuję a boli mnie przy pozycji od tyłu i nie kochamy się tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mimo wszystko chcesz nadal próbować, to zrób tak jak zasugerowałaś - lub jakiś dobry lubrykant i próbuj. Może dzięki lubrykantowi i praktyce z czasem przetanie cię boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgjgfhgf
a znacie cos dobrego?? jakis lubrykant??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proszee o pomooc
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzoo prosze o pomoc
podnoszee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez tak mam
też mnie bolało... niestety szybko się przez to zraziłam do chłopaka i zerwałam, może kiedyś sobie kogoś znajdę, ale na pewno nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proszee o pomooc
jak sie upije to jestem slaba hehe jedynie moze hjakis szampan by mnie rozkrecil... nie wiem dzis sie spotkam z moim facetem i nie wiem czy bede to dalej ciagnac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proszee o pomooc
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw się też tak mam
:( seks nie sprawia mi az takiej wielkiej przyjemności,wolę leżeć jak ta kłoda i czekać az on skończy :( jestem kobietą która chyba woli się przytulać,całować itd niż kochać.nigdy nie miałam orgazmu pochwowego i pewnie nie będę miała :( a najgorsze jest to,że mój chłopak lubi się kochać codziennie,dla mnie to masakra :( i może długo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proszee o pomooc
mm ta samo uwielbiam sie tulic calowac i tz leze jak kloda i czekam az on skonczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde myslalam ze to tylko ja
tak mam!!! Ja jestem z moim juz 4 ,5 roku prawie ... ion ciagle napalony!!! nei mowie ze seks mi nie sprawia przyjemnosci ...kiedys kochalismy sie codziennie a teraz...nawwet raz byla przerwa 4 miesiace ... Lubie sie przytulac i pocalowac..le on ciagle by chcial!!! lizacpiescic tulic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×