Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks po porodzie

Polecane posty

Gość gość

Pytanie do Panów. Czy odczuwacie różnice w stosunkach po porodzie / porodach Waszych partnerek? Czy ich pochwy są luźniejsze? Jestem w drugiej ciąży i zaczynam się bać... po pierwszej wszytko w porządku, seks jest bardzo satysfakcjonujący. Kochamy się często, mąż jest nadal na mnie napalony i dochodzi bez problemów. Nie czujemy różnicy. Boję się jednak, że po drugim porodzie stanę się dla niego za luźna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie po porodzie jest ciaśniejsz??? To normalne,ze jest większa ,ale to nie jest problem w dobrym seksie.Pozycja ginekologiczna czy ujeżdżanie męża itp..Do tego nie wpływa obecność na męża przez obecność meża przy badanich pochwy u ginekologa i porodach.Wręcz łączy i bardziej jest podniecający seks z uczuciem.Do tego w dzisiejszych czasach to wręcz obowiązek obecność męża przy Kazdym badaniu nawet pochwy i porodach gdy mordujje się na porodówce żonęktóra rodziła martwy płód.Było wiadomo,ze to ciaża problematyczna i Dzieki obecności męża wszystko wiadomo co sie dzialo!!A mamy Prao Pacjenta ust 2008 r art 21 o obecności osoby bliskiej podczas badań i zabiegów nawet w szpitalu!!Nie wolno wyprosic meża bo to ubezwłasnowolnienie i jest popelnionym Przestepstwem ginekologa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to cwicz miesnie pochwy.... juz teraz, im beda mocniejsze, tym latwiejszy porod, polog i pozniej powrot do formy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co ściemniać że nie ma różnicy. Może nie jestem jakiś bardzo doświadczony, ale kilkadziesiąt kobiet w swoim życiu miałem. KAŻDA po porodzie jeśli nie dba o siebie i nie jest aktywna fizycznie jest "luźniejsza" - prawa natury nie oszukasz. Potwierdziło mi się to również kiedy miałem kobiety po cesarce. Jest ciasno ;) Ale miałem też kiedyś dziewczynę po porodzie która o siebie zadbała, była aktywna fizycznie a przede wszystkim ćwiczyła jogę. Po porodzie (z tym że nie natychmiast po) było również SUPER...choć może nie byłem wtedy obiektywny. Byłem w niej bardzo zakochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczę, ćwiczę mięśnie Kegla. Zaczęłam jeszcze na długo przed zajściem w pierwszą ciążę, może dlatego po pierwszym porodzie różnicy nie czuć. Ale trochę stracha mam, że po kolejnym stanę się już wieloródką z rozciągniętą pochwą, na którą ćwiczenia niewiele pomogą. Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×