Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kryształeksa

Seks pod wpłwem narkotyków

Polecane posty

Ciekawe, czy był już na tym forum ten temat?!( nie wiem, bo jestem tu od niedawna)Ciekawe ile z Was miało okazję to wypróbować ?! Osobiście, krótko mówiąc uważam, że narkotyki zwiększają co najmniej 10cio krotnie doznania erotyczne!!!Za każdym razem, kiedy mnie się to zdarza, mam niesamowite przeżycia... tak mocne, że nie tylko przez całą noc z nich korzystam, ale przez następny cały dzień jestem jak sparaliżowana podnieceniem i namiętnością( cudowne uczucie...) Co Wy na to....?!:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymonshow
no ja moglem przez cala noc jak karabin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie.....:) ale nie widzę zbyt wielkiego zainteresowania tym tematem...Czyżby tak mało osób miało z tym do czynienia?! nie wierzę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s pouykiem
nie łykam, nie palę, nie walę w żyłę, nie wcieram w dziąsło, nie niucham czyli nie mam w temacie nic do powiedzenia 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
wszystko pięknie, tylko czy zamierzasz ciągle tak? Chyba nie? I jak później smakuje zwykły seks bez dopalacza? Marnie jakoś? To ja dziękuję za takie przyprawy, które odbierają naturalny smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liberal.... A czy ty ciągle pijesz alkohol!!?? Czy masz zamiar Ciągle tak?! Cy Ty tylko z jednym partnerem...? Czy nie jest tak, że nieraz jest super, a nieraz gorzej?( bez dopalaczy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woland .
Ja uwielbiam po amfie obnażać się przed kobietami.Latam całą noc z penisem na wierzchu.Dziwne ale bez dopalacza mnie to nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woland...Znam to uczucie_ zajebista sprawa!_ amfa nakręca niesamowicie...i przychodzą do głowy nieprawdopodobne pomysły...:) Czyż by wyzwalały się wtedy nasze ukryte pragnienia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak ...
a będziesz potrafiła w przyszłości cieszyć się seksem na trzeźwo bo ja mam wielkie obawy że raczej nie że jak dojdzie do zbliżenia na trzeźwo i coś będzie nie tak nie powiesz sobie łe to nie seks trzeba dać sobie w kanał ? no i kwestia zajścia w ciąże pod wpływem środków czy amoku alkoholowego też ma swój wpływ na dziecko bo przecież nie od razu będziesz wiedziała że jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mówię,że robię to codziennie! Odbieram to tak samo, jak inni współżyją po imprezie alkoholowej...I nie chodzi tu o dawanie w żyłę...nigdy bym się na to nie odważyła!- Przycież nie każdy, pijący alkohol ma ochotę na denaturat, tak?!( a podobno kręci bardziej niż wódka!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak ...
a Ty uważasz że narkoman biorący narkotyki doustnie czy poprzez wciąganie jest mniej uzależniony od tego co daje sobie w kanał ?....tak samo jest z alkoholikami czym różni się ten co pije codziennie markowe alkohole od tego co pije denaturat ?...niczym co najwyżej brakiem kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
piję alkohol w ramach społecnxie przyjętych :), ale nie lubie seksu po alkoholu - wg mnie fałszuje doznania. nie krytykuję Ciebie ani seksu pod wpływem narkotyków, wyraziłam swoje zdanie, które jest zdecydowanym NIE dla takich wspomagaczy, o ile nie ma realnych wskazań np zdrowotnych. Po co zagłuszać zamiast rozwijać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woland .
Ja po amfie mam fantazje żeby mnie popychali goście w pupe i to najlepiej kilku przy dużej widowni zajebista sprawa jestem nakrecony jak dliabli choc jestem chetero.Często łaże po ulicach obnażam sie a w pupie mam kulki analne.To jest dobra zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liberal....Jasne...szanuje Twoje zdanie i daleka jestem od namawiania! nie będę Cię przekonywać, tak jak nie powinno się nikogo przekonywać do innych niż nasza racji...( np. nie daj Boże politycznych:) ) ja powiem tak...... Dlaczego uparcie twierdzisz, że osoba, która od czasu do czasu zażywa narkotyki, jest od razu narkomanem...?!Wszystko jest dla ludzi! Czy ty nigdy nie napiłaś się alkoholu, bo obawiasz się ,że będziesz alkoholiczką?! Chyba nie....! Jeżeli ktoś jest dorosły, to dokładnie sobie zdaje sprawę z uzależnień!( czy to alkohol, czy papierosy, czy narkotyki) Wszystkie te używki to świństwo, jeśli się człowiek uzależni_ zgadzam się z tym.... Ale to nie znaczy, żeby nie spróbować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woland .
Kryształeksa zgadzam sie z tobą w życiu czeba wszystkiego spróbować bo żyje się tylko raz.Nie czeba od razu być ćpunem że sie kilka razy coś wzieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woland....no, fantazje masz odjechane... ale skoro masz take fantazje homo i nosisz kulki w pupie....to czy czasami nie jesteś troszkę bi...?!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajaaaaaa
powiem krotko: bralam, seks fajny ale nawet nie zauwazylam kiedy sie w to wciagnelam. bylam wrakiem czlowieka. wpadka uratowala mi zycie. dla dziecka rzucilam to wszystko w cholere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaaa
ale po co to piszesz chwalisz się czy szpanujesz że masz dostęp do fety i tym podobne? nigdy bym się gówna nie wzięła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liberal.....Szanuję Twoje zdanie...:) A powiedz, czy Ty nie urozmaicasz sobie czasem sexu z partnerem...?( oczywiście nie mówię o narkotykach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaaa
ja bym gówna nigdy nie wzięła* poprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicka i podszywów
ja nie muszę nic sobie urozmaicać, jesteśmy ze sobą już dobre X lat i nie musimy się dopalać gównami żeby były super zajebiste doznania... smutne to naprawdę, że ludzie sięgają tylko po narkotyki żeby sobie życie i seks pokolorować a to, że dziury w mózgu się robią to już nawet o tym nie pomyślą bo liczy się tylko udany seks co nie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
jak widać po moich wypowiedziach :p - mam codziennie odloty na trzeźwo :) Jasne, że urozmaicam, ale wolę pobudzać wyobraźnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jaa.... Jeżeli podejrzewasz mnie o szpanowanie, to gratuluje niezrozumienia tematu....Nie brałaś i nie będziesz brała, ok! po co od razu chcesz mnie obrażać. Ja szanuje Twoje zdanie, ok?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woland .
Troche pewnie jestem ale czego to ja już w życiu nie próbowałem,jestem troche szalony robiłem już wiele świństw .Myślę że to przez dzieciństwo skrzywione mam życie seksualne.Normalny stosunek też mnie kręci ale ja wole więcej adlenaliny tzw pieprzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaaa
taaa podaj mi przykład gdzie cię obraziłam :O chyba tylko tym, że twoje ukochane narkotyki nazwałam gównem.... dla mnie to szpan, chwalenie się publicznie na forum czymś takim po 1 narkotyki są w PL nielegalne a ty piszesz o nich jakbyś to dostawała w sklepie ... po co ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój
pewnie ich związek jest tak nudny i denny, że muszą sobie życie urozmaicać narkotykami :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak ...
Kryształeksa ...ja nie twierdzę że napicie się raz na jakiś czas alkoholu czy zarzucie jakiegoś narkotyku zaraz musi prowadzić do uzależnienia bo to nie tak .....ale to też w dużej mierze zależy od danej osoby jeden napije się 100 razy czy weźmie narkotyk i potrafi potem żyć bez tego ale inny weźmie 10 razy i już jest nałogowcem ja też bym tak nie uogólniała że w życiu trzeba spróbować wszystkiego bo to jest jak igranie z ogniem ....dziś ktoś mówi ale ja zażywam tylko od czasu do czasu... a jutro ląduje na odwyku ja nikogo nie potępiam jestem daleka od tego ale ogólnie jestem na nie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś podczas tego "mega zajebistego podniecenia" dostaniesz zawału dziewucho albo twój facet a potem będziesz obwiniała świat, dlaczego ;) nie chwal się lepiej publicznie bo jak twój fagas się dowie, że tak się chwalisz to ci działki nie da i nici z seksu będziesz miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×