Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks problem

Polecane posty

Gość gość

mam taki problem. Wiem ze zostane tu skrytykowana ale prosze tez o jakas rade. Jestesmy razem pare lat. Od poczatku prawie wszystko sie nam ukladalo oprocz lozka. Kompletnie beznadziejny seks. Myslalam ze jakos sie zgramy z biegiem czasu i ze seks przeciez nie jest najwazniejszy, ale od dluzszego czasu jestem sfrustrowana. Na poczatku czerpalam przyjemnosc z bliskosci - seks nie sprawial mi przyjemnosci. Teraz powiem szczerze ze wole sama wziac sprawy w swoje rece niz pojsc z nim do lozka. W miedzy czasie poznalam innego faceta, poszlismy do lozka i seks z nim byl idealny. Nie zmienilabym po prostu nic. Nie mam pojecia co zrobic a najgorsze jest to ze teraz jeszcze mam porownanie :/ Dodam ze ostatni raz kochalam sie z facetem 6 miesiecy temu a mam 30 lat. Czy ktos byl podobnej sytuacjii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznaliśmy podobną parę i poszliśmy na wymianę partnerów by ich podciągnąć w seksie. Mąż ma dość dużego wiec szybko doprowadził jego żonę do silnego wtrysku. Mój kochanek wszedł we mnie i z podniecony seksem swojej żony szybko uzyskał wtrysk. Po godzinie się nim zajęłam i odpowiednio nastawiłam cipkę by wchodził we mnie jak najgłębiej. Naprawdę szybko mnie doprowadził do orgazmu pomimo mniejszego członka od męża. To jest kwestia pozycji i gry wstępnej zaczyna od minetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, jako mezatka własnie takiego betona meza włozku niewyuczalnego, radze ci, rzuc go w cholere poki mozesz, pozniej bedzie tylko gorzej. Bedziesz tj ja workiem na jego sperme a on bedzie czekal kiedy twoje cialobedzie chcialo seksu i sie nim bedzie zaspokajal a ty nie bedziesz miala z tego nic... Uciekaj poki nie masz z nim dziecka, to egoista ktory udaje ze mu zalezyna tobie... Uciekaj i szukaj takiego ktorydba o twoja przyjemnodc a nie urzadza tobamasturbacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandka85
Jak dla mnie sex jest bardzo ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do końca rzucić tylko próbować urozmaicić seks byś była zadowolona. Bo podstawa to uczucia do siebie potem na drugim miejscu seks. Nawet się dogadać na kochanka w trójkącie zwiększy u niego potęcje że Cię zaspokoi seksualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durniu u kobiet nie chodzi tylko o potencje. Tu chodzi o gre wstepna, ktora nie ma trwac wiecejniz 5 minut... Tu chodzi o pasje, kochanie kobiecego ciała a nie, odwalenie panszczzny, a potem wpychanie penisa w prawie sucha cipke, albo poslinieniepalucha i wepchanie go, stekanie 5 minuti spuszczenie sie... To nie jest seks, to masturbacja kobiecym ciałem... Młode kobietynie zdaja sobie sprawy jak ich cialo, jedyne jakie maja niszczy sie przez taki daremny seks. Mowienie zesie cipka nie wymydli jest nieprawdziwe. Niezaspokojone ciało a wykorzystane wczesniej czy pozniej choruje. Penetrowana sucha cipka sie degeneruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisze o infekcjach ktore sie pojawią,bonabłonek pochwy jest degenerowany. Jezeli na poczatku seks zfacetem jest beznadziejny topotem sie nie wyrobi, jest tylko gorzej. Kobiety nie wierzciew to ze bedzie lepszy... Faceci im dłuzej w zwiazku tym bardziej sa wygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mialam z bylym takie problemy i okazalo sie ze po prostu sprzet mu nie dziala jak trzeba i koniec. bral jakies tam iqmany na ta erekcje i bylo super ale w miedzyczasie poznalam obecnego meza takze nawet to mu nie pomoglo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to macie super dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosowałem IQman ijak najbardziej jestem zadowolony z uzyskanego efektu. W końcu seks znów jest normalny, bez obaw i stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, patrząc na to jakie miałem pod tym względem problemy, a jak dobrze jest teraz, to nie ma obecnie na rynku lepszego środka jak IQMan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałem iqman i jestem jak najbardziej zadowolony z efektów jego działania, W końću mam spokój i bez obaw mogę się kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×